Звездни компромати - 19 част

  • 38 420
  • 463
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 517
Бихте ли могли да познете кой е това, без да гледате линка?  #Crazy
???  Thinking

Ауу, страховита е, нямаше да я позная

# 286
  • на село
  • Мнения: 1 028
Това не е ли стара снимка  newsm78?

# 287
  • Мнения: 107
Това не е ли стара снимка  newsm78?

Ами май е стара, но все пак  Shocked

# 288
  • на село
  • Мнения: 1 028
Това не е ли стара снимка  newsm78?

Ами май е стара, но все пак  Shocked

От периода, през който са я бъзикали че е изяла брат си  Mr. Green

# 289
  • Мнения: 1 038
Прочетох... последното изречение ми направи впечатление. Не стига, че всичките Пайнерки се уеднаквиха на външен вид - прически, грим, цици, парцалки... ами и от един и същи мъж (то пък един мъж! Sick ) взеха да раждат! Mr. Green Нелина до ден днешен не е казала от кого е нейното дете, ама подозирам пак суперинсеминатора Коко Динев! hahaha Баси тъпите женски! ooooh!
Тяхната история е бетер Дързост и Красота. #CrazyЕ поне си я имаме в Бг вариант и с повече героини Crazy

# 290
  • София
  • Мнения: 1 424
Това не е ли стара снимка  newsm78?

Ами май е стара, но все пак  Shocked

От периода, през който са я бъзикали че е изяла брат си  Mr. Green
аз като я гледам, май е изяла цялата си фамилия  chef

# 291
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
"Единственото, което още не е ясно е къде ще живее бъдещото семейство и дъщеричката на Коко от брака му с Анелия дали ще казва “мамо” и на Емилия."
това е върха! smile3544 smile3544 smile3544

# 292
  • Мнения: 2 407
Това не е ли стара снимка  newsm78?

Ами май е стара, но все пак  Shocked

От периода, през който са я бъзикали че е изяла брат си  Mr. Green
аз като я гледам, май е изяла цялата си фамилия  chef
Много е напълняла тази Джанет!

# 293
  • Мнения: 7 474



А в новините сообщиха, че са объявили Бекъмова за най-зле обличаща се личност  Mr. Green

# 294
# 295
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
"Единственото, което още не е ясно е къде ще живее бъдещото семейство и дъщеричката на Коко от брака му с Анелия дали ще казва “мамо” и на Емилия."
това е върха! smile3544 smile3544 smile3544

Tози журналист, който го е писал, дали може и той да обясни каква е логиката?? И защо въобще трябва да й казва "мамо"? newsm78

# 296
  • Мнения: 943
"Единственото, което още не е ясно е къде ще живее бъдещото семейство и дъщеричката на Коко от брака му с Анелия дали ще казва “мамо” и на Емилия."
това е върха! smile3544 smile3544 smile3544

Tози журналист, който го е писал, дали може и той да обясни каква е логиката?? И защо въобще трябва да й казва "мамо"? newsm78
Журналистите в това списание са по-зле и от наште "звезди",така че няма какво да се коментира.Ние все едно сме расли у гората или пък сме толкова смотанички,че да се забавляваме с техните измишльотини ,които пишат само за да си запълват страниците

# 297
  • Мнения: X


А в новините сообщиха, че са объявили Бекъмова за най-зле обличаща се личност  Mr. Green

А в Красива мама е издигната в култ:)
между другото и на мен ми харесва. Аз харесвам излъчването и повече от дрехите..струва ми се че умее да изразява емоциите си посредством дрехите, държанието и т.н., и то отлично.

# 298
  • Мнения: 3 268
Дупето на Зара.Бива си го.
http://life.dir.bg/2008/01/09/gallery2524097_1.html

# 299
  • Мнения: 764
Договора на Гала за голите и снимки е да се вижда само едната гърда...... newsm78 Joy.Като ми го казаха,не повярвах,ама после като видях снимките,май наистина е вярно.То пък един сексапил в нея..... Confused
Време беше да обявят Бекъмова за най-безвкусно облечена.Въобще не я харесвам,антипод за жена ми е.

Общи условия

Активация на акаунт