Бургаски кърмачески срещи - II част

  • 13 038
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 1 351
Може ли и аз да се присъединя към вашата дружинка  Hug
 Мойто гардже е на 4 месеца и 8 дена и се кърмим успешно... от 4 дена даваме пюренца за съжаление  Cry
 Вече не му стигаше само кърма и се трябваше да му дам и друго... вече е спокоен и доволен   chef...
 

# 16
  • Мнения: 320
krasi72, много благодарско за поздрава! Hug Вече официално не сме бебе, а дете! Heart Eyes
Големи празненства, страшна работа! Ще кача и снимки скоро!
Честит рожден ден на патерици и на нашето чаровно гадже Пешо!
Мегита, добре дошла в групата!  bouquet Дано скоро се съберем, че нещо се скатаваме от време на време. Embarassed

# 17
  • Мнения: 738
Честито на Малката Норичка на moonlady, макар и с малко закъснение!!!Чак сега виждам темичката, но пък ще я следя редовно!

За всички майки-пращайте ми снимки на мъничетата ви от Коледните и Новогодишни празници и ще ги кача в Бургаското ни албумче!Особено за мамите, които си поръчаха тениски, за да ги видим с новите одежди!!!

Целувки на всички бургаски кърмачета и на бившите също!!!!!!!! smile3534

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честито Рождество Христово!

Нека Коледната звезда
да огрява вашия път в живота,
Нека здравето и късмета
бъдат ваши спътници,
а сърцето и умът -
ваши съветници!
И не забравяйте
да оставите едно
отворено прозорче
в сърцата си
за хората, които ви обичат!
Весела Коледа!

Никки,  не се сърди на Ане не ви е забравила. Wink Тя много ви харесва и всеки  път казва колко е сладък Пеши
Как ще се сърдя, разбира се че не. Толкова сте готини всички. Надявам се скоро да се видим.

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 03:12 от Никки

# 19
  • Мнения: 320
Ето снимки от рождения ден.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=203909&view=1&photo=1
Ето и колко сме големи вече. Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204006

# 20
  • Мнения: 738
Moonlady, много хубави снимчици!!!Кога и ние ще станем такива големи и послушни като вас-чак на пролет......................... Weary

# 21
  • България
  • Мнения: 3 621
Бени, Норчето е страшна красавица , да ти е жива и здрава и да ти дава малко повече почивка от време на време  Laughing Много е сладка и много порастнала, ама и гаджето не й отстъпва  Wink Heart Eyes И ние имаме подобна снимка с китарата . Баща й като засвири и се хипнотизира  Simple Smile
Кога ще се видим бе хора, забравихме се вече . То май ще  след празниците де, че и ние ще пътуваме за няколко дена пак.
Днес си взех кърмаческите блузки. По-късно мога да кача снимки  Wink

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 18:43 от Reny27

# 22
  • България
  • Мнения: 3 621
Ето ни  Laughing

# 23
  • Мнения: 267
Здравейте,момичета!
Видях темата и хоп,че отдавна не съм влизала тук...Стана ми хубаво,като се видяхме в списъка,ама това Ане  Hug,браво ,много се е постарала!
И аз искам тениска такава, доста ме изкефи...как мога да я имам....Хайде,goguna кажи  Hug...
Reny27 оле колко е пораснала малката, а лятото беше едно мъничко , нацункай я!
Ето снимка и от нас, с пожелание за Весели празници!


а ако ви се гледат още от нашето коледно парти и от нашата ваканция заповядайте:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204395

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 316
Браво Ане,
за пореден път се убеждавам колко сърдечен и организиран човек си. Благодаря ти, че не си забравила и нас с Цвета. Надяваме се да успеем да се организираме за кърмаческа среща, когато се върнеш в Бургас, че ти винаги си сред основните инициатори и организатори.

На всички от малката ни, но задружна темичка пожелавам здраве и мир и любов в семействата им.
Весело посрещане на Новата 2008 година.


# 25
  • Мнения: 738
Съжалявам Ани!!!Тениксите са по предварително зададена заявка и няма как всичко се усвои!!! Браво на бившето кърмаче Никола-отбил се е без никакви проблеми доколкото успях да прочета-дано и ние един ден да приключим като вас!!!

                    П.П.За тениска ще те имам в предвид като се решите на второ кърмаче!newsm32

Весело посрещане на Новогодишните празници на всички Бургаски мами с пожелания за много здраве и успехи във всяко начинание!!!

# 26
  • Мнения: 4 242
И от мен дзак в новата тема, да ви следя и когато мога или има нужда да идвам  Hug
Ама тази Нора е приказка направо, много сладка, пу пу!   Heart Eyes
Весело посрещане на Новата година ви пожелавам на всички!

# 27
  • Мнения: 1 267
Dobro utro, momicheta!

Pozdravqvam vi i vi pojelavam veselo posreshtane na NG!

Nikki, chestit rojden den!
Mnogo zdrave i kysmet!
   bouquet

Chestit rojden den na Nora i Petyrcho! Zdrave i bezgrijno detstvo ot men!

Izvyn Burgas sme. Shte se vklju4a, kato se priberem.

izvinqvam se za shrifta

# 28
  • Мнения: 738
Честит рожден ден, Ники!Желая ти най-вече щастие, защото здравето е щастие, любовта е щастие, а детските усмивки са най-голямото ни щастие!!! Бъди все така усмихната!

# 29
  • Мнения: 320
Бунгичка, попаднах на твое изказваме за групичка "Естествено". Аз също се интересувам, ако ти попадне повече инфо дръж ме в течение, моля... Hug

Благодаря ви момичета за комплиментите за малката ми принцеса, много драго ми става. Blush Blush Blush

Ей, как ги изтървах тия фланелки, много ме е яд!!! Аз видях, че се органицира, ама нали съм патица и реших, че са за по-удобно кърмене! ooooh!
Никки, честито и тук!Пожелавам ти отново здраве, любов, лични и професионални успехи, близначета или в краен случай едно - момиченце! Hug

Общи условия

Активация на акаунт