Бургаски кърмачески срещи - II част

  • 13 062
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 675
И аз преди известно време се присъединих, но още срещичка не сме заформили. Дано се организираме скоро. Hug

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ми айде да отминат тук валежните дни и да се видим тогава всички.
Мислихме, мислихме и решихме да спретнем среща в следобедните часове. Ние така или иначе миткосваме нон стоп навън, а за спящите у дома деца, е удобно, че след това ще могат да се наиграят всички. Та остава само датата да уточним. Иначе за час предлагам да е към 16.

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 675
16 часа е супер, дано за всички да е удобно.

# 228
  • Мнения: 738
И ние ще се включим-само кажете кога!

# 229
  • Мнения: 700
 И ние ще се включим  Simple Smile
Другата седмица времето ще е добро!  bouquet

# 230
  • Мнения: 738
Хайде бе майчета, казвайте ден, че вече ни домъчня за всички вас, пък и да видим има ли нови госпожици в редиците, та да си "заплюем" една за снахичка! dancing

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 675
Има, има. И ние само чакаме да се уговорим за кой ден. Времето го дават хубаво.

# 232
  • Мнения: 4 242
Само не ми е ясно аз как да се придвижа до вас  newsm78 без количка в тия жеги, с часове малката в слинга, хм  Thinking А така ми се идвааа
Синара честита рожба, много здраве и щастие ви пожелавам!   bouquet

# 233
  • Мнения: 700
Само не ми е ясно аз как да се придвижа до вас  newsm78 без количка в тия жеги, с часове малката в слинга, хм  Thinking А така ми се идвааа
Синара честита рожба, много здраве и щастие ви пожелавам!   bouquet

Мери,а няма ли автобуси от Айтос до Бургас,които да са по-широки вътре,като тези за градски транспорт?Защото от Поморие се предвижват такива в определени часове и има майки с бебета в колички понякога.
 Какво ще кажете за сряда или пък четвъртък?

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 675
Засега за мен и двата дена са ОК.

Мери, ако успея да намеря количка, която да ползваш, докато си в Бс на разходка, предполагам ще дойдеш?  Hug

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 00:17 от bissera

# 235
  • Мнения: 4 242
Бунгичка няма такива автобуси, тук са едни ужасно тесни дето дори с корема трудно минавах между седалките Blush

Бисера звучи чудесно но не искам чак до там да те затормозявам, благодаря за жеста Hug Как сте вие, кой знае колко сте пораснали а аз не съм ви виждала още, освен в корема Grinning

Наистина ми липсвате!

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честит рожден ден на Мая
макар и на патерици  Embarassed
Рени я скри хубавата рожденичка и не почерпи  Mr. Green

Да ти е жива и здрава Рени. Желая и прекрасно детство и все така да е обгрижена с много любов, а вие много да я слушате.

# 237
  • Мнения: 1 267
Мая, Рени, честит празник!
Пожелавам на Мая по случай първия й рожден ден, много здраве и безгрижно и щастливо детство!
Съжалявам, че пропуснах деня, то аз какво ли не пропускам?! А Деничка си мисля, че празнува утре, но допълнително ще прелистя.

И изгората на Стефан в яслата се казва Мая. Като спомене името й, мед му капе от устата. Но извесно време няма да е на ясла и ще забрави очите.

# 238
  • Мнения: 700
Честит рожден ден на прекрасната Мая!!!Да расте здрава и много щатлива!!!  bouquet
 Ако ще се виждаме, дайте да е утре, че в четвъртък май ще се разваля времето.

# 239
  • България
  • Мнения: 3 622
Благодаря ви момичета  Hug
Не съм я скрила рожденичката. Водихме я в Айтос на зоопарк. Беше очарована  Laughing А аз много се вълнувах , изкарахме си страхотно. Малко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=249885&photo=8
Всъщност, Мери бяхме   с автобус, на отиване с един голям и количката я качихме в багажника, а на връщане маршрутка и я сгънахме вътре.
Честит рожден ден да Деница на Краси.  Да е много здрава , щастлива и жизнерадостна . Да радва много мама, тати и бати   

Общи условия

Активация на акаунт