Бургаски кърмачески срещи - II част

  • 13 055
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • България
  • Мнения: 3 621
Ане, страхотно изглеждаш  Hug
Да ти е жив и здрав рожденика ( с малко закъснение  Embarassed )  да  е много щастлив и добър батко  Heart Eyes

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честит ти рожденик Ане! Той ще бъде един прекрасен батко.  Laughing

Момичета хайде, времето е прекрасно, давайте да свирим сбор. Ане, чакаме те в нашите редици /то не че си излизала от там де/.

Мери да не се спотайва, а да хваща автобуса от Айтос  Laughing

Бунги бързичко да се снабдява с нов плазмен монитор  Grinning

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 31
здравейте бургаски мами.Нямах възможност да влизам две  седмици във форума и реших,че пак сам пропуснала срещата.Сега пак ми престои пътуване така,че ще следя за срещата и се надявам да сам тук

# 258
  • Мнения: 47
 waveyИ аз мога да се присъединя към вас ако нямате нищо против разбира се.Ще очаквам да организирате срещичка и ако мога ще дойда .

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 675
И ние със Стефи чакаме срещичка. Стана топло, даже прекалено, а не казвате нищо.

Оставаме в очакване. Hug

# 260
  • у нас
  • Мнения: 5 736
Аз да питам има ли тук  майчета  от района от Сан Стефано до Борисовата?

# 261
  • UK
  • Мнения: 1 351
Аз да питам има ли тук  майчета  от района от Сан Стефано до Борисовата?

  Peace

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 675
Аз да питам има ли тук  майчета  от района от Сан Стефано до Борисовата?
Peace

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Момичета времето стана за разходки след 16, давайте да чукнем среща. Какво ще кажете за четвъртък към 16-16,30 на Альошата или направо даже в Морската, че там е прохладно.

# 264
  • Мнения: 738
ние ще дойдем към 16,30ч на пейките около кръглия фонтан в Морската градина!Там където се срещнахме за първи път!На 26.06 нали?

# 265
  • Мнения: 47
goguna ти от Изгрев ли си?

# 266
  • у нас
  • Мнения: 5 736
Айде, мамчета от центъра ще ви пиша на лични  Peace Peace

Майчета от Изгрев, аз попринцип съм от там, я се издайте в кои блокове живеете. Честичко идвам в парка, даже днес смятам до там да дойдем. Ако искате може да се видим някой ден да се запознаем.  Wink Wink и да се разходим заедно  Peace

# 267
  • Мнения: 1 267
ехоооо и ние със стефан можем да дойдем, но около 16 часа е убийствена жега. най-рано идваме около 18-18.30, преди това не се живее. днес ще е наистина задушен ден, пък и казаха че нямало да има вода до 17. Така ли е? Извън Бургас съм. Аз ползвам парка на Изгрев, въпреки че не живея там. Ще мие приятно да се срещаме. Всщност в  скоро време ще се преселваме там, зад Пикадили.

# 268
  • Мнения: 738
Ехо, момичета! NaughtyНали доста от вас знаят, че съм от "Меден рудник" и ми е невъзможно да присъствам на вашите сбирки!Не е честно така да се уговаряте на такива места! Crossing Arms

# 269
  • България
  • Мнения: 3 621
гогуна, нещо не разбрах, нали срещата е в морската  и ти каза , че ще дойдеш  newsm78 Всъщност някой друг ще идва ли ? Аз и Ники сме "за"

Общи условия

Активация на акаунт