Опити за забременяване и АРТ в Испания

  • 15 422
  • 194
  •   1
Отговори
# 75
Здравей Тонита,
Благодаря ти за сайта ще вляза още сега да видя какво пише.
Аз съм малко невежа с тия неща тъй като до преди да забременеа извънматочно никога не съм имала проблеми така че извинявай за въпросите може да изглеждат малко глупави ама то човек така се учи цял живот  Rolling Eyes
Колкото до фолиевата киселина така се казва тази която пя аз ( кутийката е бяла с зелени букви). Ти не си ли пила?
Пиши нещо интересно ако се сетиш

Момичета къде се покрихте? Hug

# 76
  • Мнения: 1 248
Здравей Сил,не се притеснявай за въпросите мила,и аз питам,чета и така.На за фолиевата киселина наистина много ме изненада,това че докторка ти е казала че може от нея да са ти кистите!!!-това е супер тъпо,дори да я предозираш,организма изхварля излишната с урината.
Аз в момента не пия,защото си купувам комбинирани витамини,и се съдържа в тях,но може и да мина само на фол.киселина...
Интересно,няма,моя мъж утре ще ходи на спермограма,та малко сам нервна,но то е нормално.
При теб как вървят нещата,нещо интересно?
А за клиниките в БГ-влез в зачатие.org-там има инфо за клиники и други интересни неща

# 77
  • Мнения: 41
Привет моми4ета. Simple SmileАми как да не се губя,тук времето е страхотно от  неделя насам,все едно е пролет,та цял ден съм навън,нали не работя... BlushТакова ми е релаксира6то като изляза да се разхождам или карам колело с музика в у6ите и така.
За фолиевата кисилина пия Аcfol-acido folico,самото блистер4е е разграфено за всеки ден от седмицата,доволна съм от тях.Аз ли4но мисля 4е е по добре да се пие отделно а не като 4аст от мулти витамини,така съм 4увала.Ина4е се надявам да не ми дойде тези дни,но ме наболява корема от в4ера ве4е и ми е едно такова уморено..дано не е М. Praynig

# 78
  • Мнения: 1 248
Ина4е се надявам да не ми дойде тези дни,но ме наболява корема от в4ера ве4е и ми е едно такова уморено..дано не е М. Praynig
А дано-от твоите уста-в божиите уши!!!-мен пак един глад ме е налегнал-и все сладко тъпча.вече се усещам с 1-2 килца отгоре!
Ама ме е страх да се надявам, само с килца ще си остана. Mr. Green

# 79
Тонита късмет със спермограмата!
Дано всичко е наред!
Аз пак да ви кажа тia дни ми се спи страшно много и ме болят гърдите че се праскат. По принцип трябва да ми дойде към края на месеца ама да видим. То хич не мисе вярва, но казват че понякога стават чудеса.... да видим. Може да са само хормонални нарушения?
Дидас ти добре я караш, давай в същия дух! И дано желанията ти се сбъднат!
Ще ви пиша пак в понеделник! Приятен уикенд!

# 80
  • Мнения: 382
Здравейте моми4ета.
Вярно 4е се поизгубих, ама изпити ме гонят сега.Поне малко ме разнообразяват 4е не мисля само за беб4е.Сега пък приятелят ми се вманиа4и.
Сил мерси за успокоението.Откакто се върнах на лекции съм по уравновесена.

Olimpias успех ти пожелавам. Praynig

didas newsm17

tonita то и мен ме е налегнал един глад, 4е нямам спиране, 4е и ве4ер се надигам да си крадна не6ти4ко от хладилника.Ина4е приятелят ми доволен 4е си хапвам, 4е и без това бях суха като вейка.
Аз съ6то взимам фолиева киселина- Foli doce а съ6то и йодови таблетки-Yoduk.Само 4е от време на време се разсейвам и забравям да ги взема, ама не знам има ли някакъв проблем?

# 81
  • Мнения: 1 248
Здравейте момичета,Яни ти защо не залягаш над учебниците???
Голям зор,не мога да намеря витамините които ми трябват за мъжа ми.Яни,твоя преди никога ли не е пил витамини?

# 82
  • Мнения: 1 248
А Яни,забравих да ти кажа-значи foli-doce, съдържа малко количество фолиева киселина-400 мicrogr.,а acfol-5 мг.
Разликата е мнооого голяма.Малко да ми остане време и ще се разровя да видя колко беше препоръчителната доза,преди бременност.Аз ги взех и двете,не знам кое ще пия
Сил,и мен ме болят гърдите,но не ми се спи-само ми се яде...дано стане чудо Peace

# 83
  • Мнения: 382
Здравей Тони,ми сега тъкмо пи6а една курсова работа, 4е много мъ4но го карам.
Моят приятел до скоро взима6е Potenciator и добре се 4увства6е. newsm68
А ако може6 да ми даде6 съвет за фолиевата киселина ако се наложи да я сменя, 6те съм ти благодарна. Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 1 248
Яни,ти заминавай да си пишеш курсовата работа, аз ще се разровя из библиотеката на форума за фолиевата киселина, че и на мен ми tрябва, и ще пусна веднага в търсачката този потенциятор!!!
Благодаря, а някакви хранителни добавки да е пил?(знам че съм досадна) Embarassed

# 85
  • Мнения: 382
Не доколкото знам.Сега като излязат резултатите от на6ата спермограма 6те видим дали няма да ни предпи6ат не6то.Офф супер са бавни тия хора.
Не се притеснявай да ми досажда6 по всяко време hug

# 86
  • Мнения: 1 248
Стискам ви палци!-дано се изненадате приятно със страхотни резултати! Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 382
От твоята уста в Божиите у6и.Дано да има някакво подобрение.Остави цигарите, пие уж по малко кафета, 4е дано да има някакво влияние това.
Стискам палци и на вас. thumbsup

# 88
  • Мнения: 1 248
Здравейте момичета,
Яни,за фолиевата-ами за такива като нас които плануват бременност,дават доза 400микрограма.С други думи, дозата която съдържа acid-фоле,е точната.Аcfol,съдържа доста повече-5 мг.
По голяма доза препоръчват при рискова бременност.
Ако искате да прочетете повече по въпроса-в библиотеката на раздел"искам бебе"
Сил,Олимпияс,вие каква доза пиете?
Яни,браво че твоя е спрял цигарите, казват че е много важно за подобряване на показателите на спермограмата.Ние и двамата пушим,много ни е трудно да ги спрем,но поне гледаме да ги намалим.
И естествено всеки ден го питам моя кога ще ги спрем, но не знам . Sad

# 89
  • Мнения: 41
Здравейте моми4ета.Наминавам да ви поздравя. Hug.За фолиевата кисилина не знаех 4е тази която пия е в по голямо коли4ество от препоръ4ваното,Тонита раз4итам на теб да каже6 кой  е наи добрия вариант.Забелязала съм 4е тук аптекарите не са толкова компетентни като българските.На6ите са наполовина доктори!Kaкто и да е.
Яни стискам палци за резултатите,6те бъдат добри,6те види6! PeaceНо си права 4е са супер бавни. Twisted Evil
Сил благородно ти завиждам 4е у4и6 и се развива6,това много ми липсва на мен.Но хей,ни6то не се знае..
Аз имам 4ас при моята гинеколожка тази сряда,ве4е свър6их све6ти4ките,да видим какво е положението. А ина4е все о6те НЕ4акам а и все о6те нямам нито една пъп4ица..та стискайте палци,както досега,сигурно помага Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт