Passione natalizia - Италия 74

  • 20 182
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Али, аз по цял ден я папкам ( и цункам, и щипя и какво ли не), може и от това да не слабея хихихих
Ех, тоя д-р Хаус, много кефи, един странен тип, но ни харесва, той е на мотора, нали, Али? Нещо като Сгарби е- сгарбато, ама акъл и половина, с хаплив хумор и неописуем чар, който прави от жените душевни мазохисти, ако се захванат с такъв мъж, ама на, това е!

# 61
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Сонче, беба на моменти е добра, на моменти щура, не и се стои много сама да си играе в бокса или в леглото и врещи като коледно прасенце на клане поведено, голям глас вади, пищят ни ушите. Но успявам с всичко досега. Прави стъпки, но повече и се стои само изправена и се мести из бокса. Да видим като проходи- казват, че тогава ставала една....Защо, бе, Сонитка, не са сладки всички парфуми на КАшарел, аз не понасям шербетите.
Аааа лубимата игра на МАрги е да се катери по дивана и да пипа навсякъде, но и харесва ето тая на Кикко
http://family.webshots.com/photo/2840456960100816441rtNeNd?vhost=family

# 62
  • Мнения: 2 617
Миликс, здрасти! Много се радвам, че си отново тук (аз в момента съм там  Laughing). И бубката е цяло захарче  Heart Eyes
Кала, на мен също ми харесва Код на Армани, но последният на Диор ми е в момента любим (взех го, въпреки че в момента не слагам парфюми).
Момичета, бях се притеснила за теракота,защото като гледам малките деца колко падат, ми се струва опасен. Миенето му, разбира се, е много по-лесно, но на мен не ми харесват толкова домове целите в теракот  ooooh!
За косопада не знам, преди време бях свалила 8 кг за три дни и ми се отрази тогава на косата. Така започнах да се къносвам и съм ужасно доволна.
Лек ден  bouquet

# 63
  • Мнения: 3 388
И ние имаме една палестрина с тапеттино, но е на Иммаджинариум, нали ги знаете, много са им хубави.
Ами значи аз това, което съм душила е било сладко и с такова впечатление съм останала.
О, ние също имаме много силен глас, имам чувството, че става все по-силен с всеки изминал ден, първо говорим, пеем, докато си играем самички, после започваме да викаме предупредително, за да покажем колко сме се отегчили  Crazy
И като не му харесват дрехите си ги дърпа - ахахахах - сега съм му купила панталони, яке и риза на бенетон, 5 чифта обувки и ботуши, за да комбинираме с различните одежди - еле реши, че е достатъчно модерен и миряса  Mr. Green
Въобще, нон стоп купувам дрехи, а преди все се чудех на майките какво си харчат толкова парите като децата растат толкова бързо. Сега разбирам каква е мания  Mr. Green

Италина, точно така си мислех да направя за шампоана  Wink

# 64
  • Мнения: 1 100
Миликс4е, привет и от мен  Hug

ЛиспваШе ни, дойде  и веднага настъпи оживление Grinning
Кукли4ката ти е е прекрасна, сладка, мили4ка, да я изям Heart Eyes

Тъй, термо камината напалена, отивам да будя госпожицата, 4е инак няма събужадане ей Crazy

И после разходка в студа,

до после

  bouquet

# 65
  • Мнения: 170
Цитат
Ех, тоя д-р Хаус, много кефи, един странен тип, но ни харесва, той е на мотора, нали, Али? Нещо като Сгарби е- сгарбато, ама акъл и половина, с хаплив хумор и неописуем чар, който прави от жените душевни мазохисти, ако се захванат с такъв мъж, ама на, това е!
Аха  Laughing Много си е готин и си го описала на 100%! Включително и това как би се чувствала жена с него!
За парфюми да си кажа и аз, че ползвам само мъжки, че са по-свежи: Bvlgari, Cool water на Davidoff, Acqua di Gio на Giorgio Armani и XS на Paco Rabanne.

# 66
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Деси римлянката, здрасти, мерси за сладките слова! Браво на вас, движението и на открито нямат цена! Имам идеята, че живеете на местенце като квартала с кащички де се развива действието в Ун медико ди фамилия, много хубаво изглежда от фототата ти де слагаше навремето. Аз пък навртемето гостувах в Остия, много бе хубаво там, наблизо ли си? МАй много питам, пардон Embarassed

# 67
  • Мнения: 1 100
Миликс4е, така е, както си го представяШ Grinning  На противоположната страна на Остиа сме, но идеята е съЩата: къЩи4ки, малко пове4еко зеленина и море  Hug Само, дет за съжаление брули много здрав, крайморски вятър и въпреки, 4е темп. са около 10 градуса, стуууд, Ще те отвее. Ма няма как, мойта дъЩери4ка хи4 не я свърта вътре Crazy

Ина4е Италинка се стиска и не Ще да дойде да живее наблизо до нас, та да си правим компания : Party

Брех, тоз армани Коод, съвсем са изкрейзили Rolling Eyes пове4 от 50 евро за аромат си е направо абсурд.

# 68
  • Мнения: 3 388
А Сгарби все с готини мадами се движи забелязвам. Аз лично въобще не го харесвам!

Хайде и ние излизаме след малко. Аз слагам дъждобрана на лятната количка и така се пазим от студ и вятър.

# 69
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Цугуми, как сте? Докога ще сте в София?
И мен теракотът ме тормози, макар и да е лесен за миене, носи студено, малката пълзи за гимнастика само понякога след чистенето му, без никой да е стъпал още и когато не е студено, само по 15-20 минути с вървене придържана от мен. Иначе " вършее" из бокса и по дивана и леглата в мое присъствие естествено.

# 70
  • Мнения: 1 100
Не го мислете теракота, не е проблем. за паданията: където и да паднат, на каквато и да е подова настилка, де4ицата, все се удрят Confused
Хубаво обле4ени и с топли 4орапки/ пантофки и това е Hug след 1 година трудно стоят пове4е от 15 мин. в бокса. Crazy така 4е пада обикаляне из цялата къЩа Grinning

# 71
  • Мнения: 750
Ехо здравейте мацки Hug
Ние се излюпихме преди 4ас,папкахме и сега си играем.
Миликс4е ние ве4е спим по цяла нощ да благодаря на Господ по4ти 12 4аса си откарваме в леглото Hug.Моето мишле е много послушно, абе беб4е ме4та стана дано и в бъдещe да си остане такъв Praynig
Тсугуми вие как сте малката послушна ли е  Heart Eyes с какво се занимавате през деня?
Сонита за косопад тия фиали са много ефикасни Peace.И на мен ми падаше много косата но само след седмица траттаменто имаше подобрение
http://www.bottegaverde.it/index.jsp?action=setProd&par=7349
Аз ве4е приклю4их с подаръците за коледа,взела съм на вси4ки освен на мъжо Mr. Green.Ама съм още в 4уденка newsm78,ми той си има вси4ко Crazy.Вие какво сте взели на вашите мъже,дайте някоя идея Praynig
Хайде цунки на вси4ки

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 14:07 от nik77

# 72
  • Мнения: 6 167
Момичета, някой да знае къде ( кой) се продават продукти на марка козметика SebaMed?
на мен тази марка ми е абсолютно неизвестна.

# 73
  • Мнения: 1 100
Лел4е,  ей ги тук тези продукти : http://www.saninforma.it/Sezione.jsp?idSezione=2018&idSezioneRif=542 

натисни ри4ерка и ти ги открива вси4ките : http://www.saninforma.it/RisultatiRicerca.jsp

Аз съм ползвала интимен гел и крем за ръце, друго незнам какво правят Peace Добри са, препоръ4вани са от гинеколози и дерматолози.

# 74
  • Мнения: 3 388
Ние преди малко се прибрахме, навън е много приятно времето! Да видим кога ще ни достигне тази ариа поларе.

Лени, пита ли в аптеката?

Ник, една опаковка за 1-месе4но траттаменто ли ти стига? Аз на мъжо му взех парфюм - Исей Миаки, той много не слага, ама на мен този ми харесва, та затова му го купих  Mr. Green взех също така   хубаво белъо и тези дни предстои да купя сериозния подарък - щеше да бъде палто, ама тя свеки му го взе, така че аз ще му купя няколко ризи, от негладещите се и вратовръзки, че напоследък му трябват доста, да има да си сменя.

Дюн, много хубаво при вас  Grinning Ние вече съвсем сериозно започваме да оглеждаме райони, че трябва да сменяме- искаме към  Брианца или Комо, та ще видим, пак всичко е и според цената, Брианца е доста скъпичка, край Комо май вървят около 2 500 еуро на кв. метър. Ние искаме да има 2 бани и голям балкон/градинка, макар че за второто ще се иска аларма, че има толкова обири напоследък, та си е страшничко  Confused

Общи условия

Активация на акаунт