Нищо, че е момиче.....

  • 6 892
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 408
Въобще не си заслужава да си го слагаш на душата и сърцето този елементарен коментар. Радвай се на момиченцето и не се тормози.

# 16
  • Мнения: 2 197
О, винаги ще се намери някой подобен коментар. На мен фаворит ми е "ау, колко прилича на баща си!е, нищо, да ти е жива и здрава" (баща и не е грозен, още нямам обяснение на изказването).
Гледай си детето и да не ти пука. Аз обикновено в краен случай  ги затапвам с нещо ама въобще не ми се занимава.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 819
Аз бях казала, че ако е момче, ще го връщам. Леле колко съм смотана...

# 18
  • Мнения: 3 500
Сблъсквала съм се да. Не искам обаче да коментирам, защото на някой може да му стане неприятно.

# 19
  • Мнения: 51
Сблъсквали ли сте се с подобно "омаловажаване" на децата-момичета? 
Когато бях бременна с втората ми дъщеричка, няколко пъти ми се случи като ме срещнат познати да ме питат какво ще бебето, и като им кажех, че ще е момиче ми отговаряха "нищо, важното е да е живо и здраво"?!? Тогава направо полудявах  #Cussing out Та искам да ти кажа, че знам какво ти е. Не им обръщай внимание.

# 20
  • Мнения: 3 459
Зълва ти е луда!
Я не обръщай внимание на такива кукавели!

Баси простата жена...

Да ти е живо и здраво детенце и много да те радва! Hug
Идиотки бол, при това в излишък  ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 479
Защо се впрягате на такива глупости бе хора? Joy

# 22
  • Мнения: 881
Изобщо не и обръщай внимание PeaceГледай си детенцето и му се радвай,това е по-важното Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
 hahaha Пожелавам на зълва ти само щерки да има, коя от коя по-умни от нея Mr. Green

# 24
  • Мнения: 686
Е,ама ако няма момичета и момчета няма да има ooooh!
Или като китайците(или японците,не помня вече),ако е женско аборт Twisted Evil

# 25
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В коя страна живее и в кой век?

Темата е провокативна!!

# 26
  • Мнения: 9 865
В патриархалната традиция, която днес не е на власт и мода, мога да разбера силното желание за многобройна мъжка челяд, но днес ми е необяснимо. Ако не е на шега, звучи доста просташки.

# 27
  • Мнения: 90
Зълва ти е луда!
Я не обръщай внимание на такива кукавели!

Баси простата жена...

Да ти е живо и здраво детенце и много да те радва! Hug
Много точно казано!!! Hug

# 28
  • Мнения: 13
...Обикновено мъжете реагират по този начин, нали повечето искат син...
Не знам какви мъже познаваш, но не ти завиждам.

# 29
  • Мнения: 5 577
 Embarassed аз лично съм от тези майки, които не искат момичета. незнам как бих реагирала ако второто ми дете е момиче. е, не чак като зълва ти де.  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт