МОМИЧЕТА И МОМЧЕ ИМА М НУЖДА ОТ МНЕНИЕТО И СЪВЕТА ВИ!!!

  • 4 383
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 911
Според мен в силните си емоции малко прекалявате и четете по диагонал. Първо, мебелите на са й ги разглобили и взели, пенеше се бабата само, ама не дойде. Второ, Славка каза, че ще ги вземат и ще ги върнат с кола, никой не е казал, че ще се разнася с бебе в студа по рейсове и влакове.
Ами може да им е неудобно на хората да се самопоканят у тях, на мен това ми звучи по-любезно от „утре идваме на гости, посрещни ни”. Пък Славка ако реши да ги покани и ако откажат – тогава ще си чешем клавиатурите защо не искат.


ех, милите, какви деликатни натури, бееее, с една тънка душевност - да му дожалее човек, че такива зли вещерици сме, дето четем по диагонал и само се чудим как да се заяждаме с тях...

1. Ми, освен дълбоко да им се поклоня, че след като заплашваха да вземат мебелите на самотна майка, пък всъщност в крайна сметка благоволиха да не си ги приберат, щото са тъй щедри и великодушни да има на какво да спи внучката им - браво!
2. не, нека не е по рейсове и влакове - само да повиси на някоя магистрала в преспите неизвестно колко време и да замръкне така...само си предполагам, нищо лошо не мисля, че може да се случи по пътищата с малко дете (аз съм била с бебе в снега и БТР не можа да извади колата докато беше светло, през нощта ядохме някакви бисквити и майка ми не спря да пее, за да не ни е страх; прибра ни един случаен TIR на развиделяване)
3.  Проява на добро възпитание е да не се самопоканваш - чудесно! Нека от неудобство да пращат подаръци и пари за пюрета, пък тя Славето сама ще иде да им благодари за добрината
 Peace

# 46
  • Мнения: 2 336
След като изчетох всички мнения и разбрах за някои случили се преди известно време неща и моето мнение е, че хубаво трябва да помислиш.
Първият път писах какво бих направила аз - но аз съм живяла при свекър и свекърва 4 години, имам ключ за у тях, а те в момента са ми помощ. Та за мен не е проблем да се занеса в тях за известно време.
Не знам какъв е бил контакта ти с тях преди твоето ЕРД да вдигне гълъбите.
А пък ако вече си сигурна в себе си, в емоционалното си равновесие не пречи да подразниш малко онова нещо там.
Не забравяй, че сте трима и вървите в комплект.  Mr. Green

# 47
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Отношенията Сиска ,с тях когато си играеше сина им на семейство бяха нормални.С изключение на това,че ако той и там проявеше свойте си капризи(да играе карти денонощно и да пие с приятелите си )майка му го оневиняваше с думите;Ами той ряко ги вижда;.Е,да ама аз искам да обърне малко вимание на мен ,по-късно и на детето си,са излезем малко на разходка,такива прекрасни места има там,пък после нека си пие с приятели.Аз по принцип не съм човек ,който се кара и крещи,просто съм млъквала и пак виновна. Mr. Green
Но иначе найстина много обичах да ходя там,на Любослав много му харесваше(не мога да си кривя душата,детето ми бе добре прието Simple Smile),след раздялата и малко преди това,се изкривиха -меко казано нещата. Confused

# 48
  • Мнения: 1 425
...майка му го оневиняваше...
Майка му винаги ще го оневинява.

# 49
  • Мнения: 2 336
Не знам как бих реагирала, ако моите синове постъпят по подобен начин. Нали и аз съм майчица...
Та не са прави по принцип майките, на са майки. За това донякъде ги оправдавам.

# 50
  • Мнения: 911
...майка му го оневиняваше...
Майка му винаги ще го оневинява.

Не е задължително, Пантер! При развода на леля ми свекърва й свидетелства на нейна страна - срещу собствения си син - защото онова нещо синът й - пиеше, биеше...красота!

# 51
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сиси,след време ако моят син постъпи така ,както онова нещо дето се води на Мария баща  Mr. Green,няма да застана на негова страна Naughty.Дори мога да ви го обещая!!! Praynig

# 52
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Сиси,след време ако моят син постъпи така ,както онова нещо дето се води на Мария баща  Mr. Green,няма да застана на негова страна Naughty.Дори мога да ви го обещая!!! Praynig
голям залък лапни голяма дума не казвай
аз същото си го казвах докато не видях собственоочно как прощавам неща на сина си които мве дразнят при другите деца!
така че не се кръсти...като дойде момента няма и да различаваш кое дорбе ксое зле....дай боже де да не ни се налага!

# 53
  • София
  • Мнения: 6 477
Гледам доста сте писали по темата, не можах всичко да изчета. Но аз на мястото на Славка не бих тръгвала по Нова година да се дрънкам с транспорт. Ако толкова иска дядото - да дойде да ви види. А бабата след като не знае къде да го снесе - ми трябва ли човек да рискува да си отрови празника?! Аз лично съм доста рязка и крайна, ама така си спестявам терзания милион и живота ми е по-лек.
Ако мен ме канеха да отида при баба/дядо на дребната - моето е лесно - заминават двамата с БНД, аз някак не се чувствам на място да ходя там. А и съм се зарекла да не ходя там...не е добре да се престъпват заричанията на хората Wink

# 54
  • Мнения: 1 425
Не е задължително, Пантер! При развода на леля ми свекърва й свидетелства на нейна страна - срещу собствения си син - защото онова нещо синът й - пиеше, биеше...красота!
Има голяма разлика от оправдаването до лъжесвидетелството.

...голям залък лапни голяма дума не казвай...
Ето с това съм напълно съгласен.

# 55
  • Мнения: 911
Не е задължително, Пантер! При развода на леля ми свекърва й свидетелства на нейна страна - срещу собствения си син - защото онова нещо синът й - пиеше, биеше...красота!
Има голяма разлика от оправдаването до лъжесвидетелството.


Пантерка,

не е такъв случаят! Представи си, има и майки, които искрено се срамуват от говедата, в които са се превърнали децата им. След развода леля ми остана да живее при свекър и свекърва, тя ги гледаше до последно - болници, на легло, изпрати ги и двамата...

И не искам да се заричам, но ако някой ден, заслепена от майчина любов, не мога да различавам доброто от злото........ами нищо чудно и моето дете да се превърне в говедо, след като аз самата не съм могла да му покажа и да го науча кое е добро и кое - зло.

# 56
  • Мнения: 463
Истина е Trayna моята свекърва дойде и каза "срамувам се от сина си".Продължават да поддържат контакт с мене,всеки ден ми вземат детето.Страдат за нашето дете.А колкото до Славето,бих и казала аз си падам малко Тома Неверни покани го дядото първо у вас.Да дойде да види детето,хем да го преслушаш.Недей хуква направо,Велинград не е далеко,но пък празниците не са най-удачното време да ти се случват неприятни семейни сцени.Просто се презастраховай.Успех! Praynig

# 57
  • Мнения: 2 336
Секърва мие също  застана на моята страна. Но това не и пречи постоянно да ми опява как "добрия приятел" (не знам дали се сещате) бил повлиял на ЕРД-то, как можело да има такива жени да го приемат женен с дете и друго на път. Кви жени, имало и така...
Ама не тоз приятел и онази особа са виновни. Ами нейното синче се оля този път...

# 58
Славе, какво стана? Говори ли със тях? Реши ли как ще постъпиш? Hug

# 59
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Не ,момичета не съм говорила с дядото(казах му ,че аз ще му се обадя когато взема решение,но такова все още не мога да взема) Thinking .Обмислям и плюсове и минуси.Нито на Коледа нито на Нова Година ще съм там,ако отидем ,то става въпрос за някъде дните по средата.
Ще говоря с него и ще дам инфо ,за ново взаимно обмисляне.
И пак ви казвам никъде няма да ходя сама с бебето по рейсове,те предлагат да дойдат с кола,Морганче Laughing,иначе малката беше на 1.5месеца ,когато за първи път пътувахме с нея за Велинград. Wink

Общи условия

Активация на акаунт