Папилома вирус?

  • 10 006
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Има ли други симптоми освен тези брадавици и кондоломи,и възможно ли е да има брадавици и те да са от нещо друго,не от този вирус,при мъжете появяват ли си такива?

# 16
  • Мнения: 89
Напълно е възможно да се установят разни образования или нещо, като ранички, които е предизвикал папилома вирусът. При направените изследвания ще се установи, единствено - наличието на вируса. За това дали е смъртоносен се правят допълнителни изследвания + за установяване на точния му вид. Тези изследвания за много важни, за да се отхвърли възможността да е смъртоносен и заради лечението му, понеже мъжете са предимно преносители, а жените са тези които боледуват от тях. Затова и лечението се прилага и на двамата партньори.
Не съм сто процента сигурна, затова се консултирай с поне още един лекар и  плати всички изследвания, дори да ти се струват безсмислени.
Имай впредвид, че досега не са изследвани всички видове папилома вируси, нито  има лечение за всички, да се надяваме, че няма чак толкова опасни сред българите.
Момичета, когато става въпрос за нещо толкова сериозно, като брадавици, папилома-вируси, ранички , кой знае още какво - не бързайте да лягате под ножа или да се мажете с киселини и тем подобни. Отидете при поне още двама лекари, без да им казвте нищо и изчакайте те да ви поставят диагноза, после потърсете  тук или някъде допълнително инфо - кой как се е лекувал, какви неприятности си е докарал и чак тогава , като премислите , вземете решение, какво и как да лекувате. Всички знаем, че лекарите вече са печелбари, а не лечители, затова - внимателно със свръхдозата доверие!

Относно възелчетата, около ануса - на мен ми заприличаха тези на  хемероиди, но може да не схващам добре снимката.

Бъдете внимателни и ако откриете  такъв вирус - веднага и двамата с мъжа ви на лекар, защото той засяга и двама ви!

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 12:34 от Аненка

# 17
  • София
  • Мнения: 5 255


Здравейте момиче  Hug
И аз съм минала 2 пъти през горенето  Confused Знам, че ми взеха ДНК и бях от ниско рисковите групи, но толкова се
притеснявах, че съм забравила вече какво точно. Сега на цито-то ми излезе ПАП 1 и ПАП 2. Мисля, че вече всичко
е наред.
Аз симптоми нямах, а не е възможно просто да стигнете до тези брадавици - не се развива чак толкова бързо.
При цито 1 път годишно и профилактичен 2 пъти - няма как да се стигне до това  Peace

Някой от вас мисли ли, че при това цито, трябва пак да пусна и останалите изследвания?  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 011


Здравейте момиче  Hug
И аз съм минала 2 пъти през горенето  Confused Знам, че ми взеха ДНК и бях от ниско рисковите групи, но толкова се
притеснявах, че съм забравила вече какво точно. Сега на цито-то ми излезе ПАП 1 и ПАП 2. Мисля, че вече всичко
е наред.
Аз симптоми нямах, а не е възможно просто да стигнете до тези брадавици - не се развива чак толкова бързо.
При цито 1 път годишно и профилактичен 2 пъти - няма как да се стигне до това  Peace

Някой от вас мисли ли, че при това цито, трябва пак да пусна и останалите изследвания?  newsm78

Достатъчно ти  е !  Peace
Аз съм с ампутирана шийка на матката в следствие HPV , родих секцио заради спящия вирус ! Sad Смятам да имам второ дете - дано всичко  е наред, защото почти липсващата шийка е проблем през бременността ....

Общи условия

Активация на акаунт