въпрос за намаленията

  • 2 043
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 313
Не съм попадала досега на истински сериозни намаления в БГ

# 16
  • София
  • Мнения: 3 839
Бяха открили един много хубав аутлет на Витошка, където сега се намира магазин Marina Rinaldi, там съм купувала жилетка на Марела, намалена от 220 лева на 60, преди това я бях гледала в магазина. Но след това го закриха, или може би е преместен някъде, но не знам къде е. Само там съм виждала наистина намалени неща.

# 17
  • Мнения: 1 179
Според мен истински намаления правят, когато остане по някой и друг боклук, които най-странното, че хората купуват, само защото е намалено, ама на какво прилича няма значение. Ако ви прави впечатление по големи намаления, не можеш дори да се добереш до някоя зачалка, камо ли да разгледаш по подробно. Интересно обаче, когато правят 10 или 20% намаление няма такава навалица, но пък ако човек има пари поне може да си купи нещо свястно (естествено ако има такова, тъй като марката не е критерий)

# 18
  • у нас
  • Мнения: 5 716
има намаления на увеличенията на стоките Joy

# 19
  • Мнения: 2 152
има намаления на увеличенията на стоките Joy


абсолютно Simple Smile
а в Манго, Калиопе какви парцали продават не е истина просто ooooh!. Манго особено много се развалиха. Като Транова са почти. А преди няколко години беше съвсем друго Tired

# 20
Не съм попадала досега на истински сериозни намаления в БГ


има намаления на увеличенията на стоките Joy


 smile3521 Много правилно.

# 21
  • Мнения: 1 368
Цитат
Манго особено много се развалиха. Като Транова са почти. А преди няколко години беше съвсем друго 

Напълно споделям мнението ти, много им падна нивото в последните 2-3 години. Сега дори и да искам да си харесам нещо - не мога. Sick

Общи условия

Активация на акаунт