На четири месеца на път?

  • 2 059
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 614
Бебоците са адаптивни, най-важното е мама да е наблизо! Сгъвате кошарката за спане (ако не се гушка при вас§ приготвяте в багажа и ....готово!
Приятна ваканция с бебето!  Peace

# 16
  • Мнения: 84
Много благодаря на всички Hug, като чета отговорите ви, май одавна трябваше да сме заминали! Joy Тръгваме в петък! На всички останали, весел уикенд! Peace

# 17
  • Мнения: 1 668
На 2 месеца путувахме с нея 300km , не се притеснявай bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
На 3 месеца го заведохме на по - дълъг път с преспиване (на село)... Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 477
Точно на вашата възраст беше бебо.Заведохме го на вила.На малкия също му се отрази добре смяната на обстановката.Беше му много интересно и през целият път спа.Приятна почивка!

# 20
  • Мнения: 745
на 20 дни беше.ходихме при нашите на 200 км.и после като се почна едно пътуване.от 20 дни до към 2 месеца сигурно 4-5 пъти го водихме.няма никакви проблеми.на човека много му харесва да се вози в колата.вклучително 1 път попаднахме в 1 задръстване,беше станала някаква катастрофа и седяхме около час, на пътя ,ама той си спи и хич не го интересува.даже вече съм спец в храненето в кола и смяна на памперси,дори и наакани!! Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 1 320
Сина ми беше на 4 месеца, когато го заведохме за първи път в Родопите. Нямаше никакъв проблем проспа ги взичките 200 км. Там се чустваше страхотно и от чистия въздух почти само спеше.

# 22
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
На 2 месеца го поведох за първи път - на около 120 км, с преспиване Wink.

# 23
  • Мнения: 911
На каква възраст беше детето ви, когато започнахте да го водите на по-дълги разстояния с преспиване? newsm78 Питам, защото моето е на 4 месеца и няма на кой да го оставим, а ни се ходи на някоя топла вила или хотелче, разбира се с условия? Рано ли е, не е ли? А и сезона е един... ooooh!

Нямаше 3 седмици.
Не ти е малко детето - то все пак ще пътува на закрито, нали?
И какво му е на сезона? Нима не го извеждаш на разходки?
И за него това е разнообразие.

# 24
  • София
  • Мнения: 672
Тръгвай смело Simple Smile

Моя като стане на  4 месеца го чака 3 часов полет със самолет Simple Smile

# 25
  • Мнения: 146
Още на самото изписване. Аз родих в София, а бебчо лятото го гледахме в провинцията. И понеже едните баба и дядо са от Хасково, а другите от Карлово, всеки месец бяхме по пътищата. Сега го караме по същия начин. На Ники май му харесва да се вози и по никакъв начин не показва недоволство.

# 26
  • Мнения: 96
На 2 месеца за първи път. Никакъв проблем за пътуването и спането.
Изхождайки от опита ми с двамата съм на мнение, че колкото е по- мало детете, толкова по добре за път и смяна на обстановката. Има само едно неудобство, че по-малкото дете изисква повече багаж.
и при нас беше същото  Peace

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Беше на 2 м. когато за пръв път ходихме с него на 150 км. с преспиване.

# 28
  • Мнения: 957
ние на 2 месеца летяхме със самолет от виена до софия и обратно и пътувахме с кола от софия до бургас и обратно без проблеми.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 397
Бебка беше на 4м. когато отидохме за една седмица на море, сега мислим и на Борвец да отидем за седмица  Peace
Имаме кошара за нея, не сме имали проблеми нито с пътуването нито със спането.

Общи условия

Активация на акаунт