Къде сте мами от Кипър?? Хайде да се запознаем!! 2

  • 25 044
  • 230
  •   1
Отговори
# 210
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Наде ще откриват нов български до седмица ще е отворен.....Намира се точно срещу Американската академия...Ще се вее и българското знаме .....така ми каза приятелката ми Светла която го държи тъй че няма как да не го намери който иска... Laughing
maatete Не се притеснявай по добре да изчакаш за да е сигурен престоя ти и по точно за да не тичаш веднага след като дойдеш за да оправяш такси и работи....С тази гаранция в банката майка ти гарантира за теб т.е. че ще се грижи за теб ще живееш при нея и ще поеме евентуални парично обезпечения при злополука......
Ох после пак ще се включа че мъжо иска компютъра #Cussing out

# 211
  • Мнения: 577
 Thinking    Във връзка със документите-да попитам   Thinking  Имаме 1-ви сключен брак със мъж ми в Атина /понеже после и в БГ се женихме/ Joy .Този документ ли да взема от 1998 Галатси-Атикис``-ще важи ли в Кипър?Да   не  превеждам  БГ свидетелството за брак?

# 212
  • Мнения: 1 858
maatete Не се притеснявай по добре да изчакаш за да е сигурен престоя ти и по точно за да не тичаш веднага след като дойдеш за да оправяш такси и работи....С тази гаранция в банката майка ти гарантира за теб т.е. че ще се грижи за теб ще живееш при нея и ще поеме евентуални парично обезпечения при злополука......
Ох после пак ще се включа че мъжо иска компютъра #Cussing out
[/quote]
Това не го разбрах. Как така гарантира за мен? А и май съм ви заблудила нещо (без да искам). Значи идеята ние да заминем там не е на майка ми. Нейния мъж (с когото нямат брак) е пожелал да заминем. Аз казвам че и е мъж защото всяка вечер си лягат заедно и парите им са общи. Въпросните пари, които трябва да ми изпратят са си негови. Мен това много ме смущава защото все пак може да е мъж на майка ми но на мен не ми е длъжен в нищо. Майка ми както казах вече работи там в търговски център и заплатата и не е кой знае колко голяма обаче Михалис си има бизнес. Ако парите ги изпращаше майка ми щях да съм много по-спокойна и ако идеята за това да отидем беше нейна. Май започвам да търся под вола теле.

# 213
  • Мнения: 1 858
Thinking    Във връзка със документите-да попитам   Thinking  Имаме 1-ви сключен брак със мъж ми/понеже после и в БГ се женихме/ Joy Във Атина.Този документ ли да взема от 1998 Галатси-Атикис``-ще важи ли в Кипър?Да   не  превеждам  БГ свидетелството за брак?

Значи аз не мога да ти отговоря но ще използвам въпроса ти да питам и аз. Какви всъщност документи трябва да преведа и да легализирам. Аз се сещам за
1 акт за раждане на детето
2 свидетелство за сключен граждански брак
3 подробна етапна епикриза за заболяването на детето
4 решението на телк за инвалидизацията на детето
Ако има и друго казвайте. А ако имате идея и колко горе долу ще ми струва ще е идеално.

# 214
  • Мнения: 577
 Rolling Eyes  Амииии освен акта за раждане и на вас двамата./аз-за по-сигорно бих ги превела/За лични карти и шофьорска  книжка---мисля,че-НЕ----нали сме в Европата bg

# 215
  • Мнения: 577
Мили мами,утре как ще изненадате половинката за празника? newsm76 newsm18

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 11:35 от barboranova

# 216
  • Мнения: 1 858
Мили мами,утре как ще изненадате половинката за празника? newsm76 newsm18

Какъв празник?
Страхотна новина! Преди малко са се обадили от банката да отдат да вземат парите и довечера ще ми ги изпратят. А аз започвам да действам . Имам въпрос как стои въпроса с преноса на лекарства? Преди да тръгна трябва да купя някои лекарства за детето а пък и тези които си пие всеки ден трябва да взема. Дали ще имам проблем?

# 217
  • Мнения: 577
maatete ----------Ти съвсем се сдуха с това пътуване!Споко бе , мила!Всичко ще е 6!Утре   е Св.Валентин--денят на``влюбените`` txtloves Two Hearts  14 февруари - Ден на влюбените

Купидон е най-известният символ на деня на свети Валентин. Това палаво ангелче винаги е с лък и колчан с вълшебни стрели, които изстрелва много точно. Щом стрелата на Купидон те улучи, влюбваш се.
Two Hearts

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 12:07 от barboranova

# 218
  • Мнения: 1 858
maatete ----------Ти съвсем се сдуха с това пътуване!Споко бе , мила!Всичко ще е 6!Утре   е Св.Валентин--денят на``влюбените`` txtloves Two Hearts  14 февруари - Ден на влюбените

Купидон е най-известният символ на деня на свети Валентин. Това палаво ангелче винаги е с лък и колчан с вълшебни стрели, които изстрелва много точно. Щом стрелата на Купидон те улучи, влюбваш се.
Two Hearts

Малей ooooh! верно съм много зле doh. Как можах да забравя Sick резил! Че даже и питам bash егати кашмера!

# 219
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
maatete
Приеми моите извинения Embarassed
не съм ти прочела добре постинга ........ EmbarassedАз говоря за нещо съвсем друго...
А ти си чакала банков превод..... ooooh!
Извинявам се че те притесних ...ма моя мъж ми седеше на главата и направо не сам погледнала добре....
Барборанке документа за сключен брак от Атина според мен е достатъчен... Peace
Сега като гледам.....мерси много че ни напомни ми то 14 утре ооооооооооле бях забравила.... #Crazy #Crazy

# 220
  • Мнения: 1 858
то 14 утре ооооооооооле бях забравила.... #Crazy #Crazy


Погледни по-горе и ще видиш че не си само ти Mr. Green. Само дето аз се изложих Crazy и да питм какъв празник е...

# 221
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
maatete

съпругът ми като заминаваше, му приготвих всички лекарства за температура, настинка, стомашни болки, болки в кръста, и не е имало проблем

а за тези на детенцето ти според мен не  би трябвало да е проблем, но предполагам, че са специални и затова вземи и рецептите с теб

# 222
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Момичета току що открих новата темичка...... Hug
В момента се намира точно под тази в която сме в момента.. Grinning
Ако искате предлагам да пишеме в тази докато я заключат и след това правете скок в новата....  bouquet

И какво И  какво ще взимате на половинките давайте бързи идеи... #Crazy Money

# 223
  • Мнения: 1 858
maatete

съпругът ми като заминаваше, му приготвих всички лекарства за температура, настинка, стомашни болки, болки в кръста, и не е имало проблем

а за тези на детенцето ти според мен не  би трябвало да е проблем, но предполагам, че са специални и затова вземи и рецептите с теб

Аз трябва да му купя няколко вида антибиотик имуностимуланти и една камара други, които си ползваме постоянно. Свързах се с една агенция ФлайБългария и май чрез тях ще си вземем билети. Планувам тази събота (живот и здраве всичко да по план)да ходя до офиса им в Свофия и там на място да питам каквото имам да питам и да си резервирам и купя билети.

п.п. При нас става въпрос за много голямо количество лекарства. само едно от лекарствата са 60 кутии. Без него не може защото го пие при всяко хранене за да усвоява храната, която поема.

# 224
  • Мнения: 577
 Hug   Та какво ще подаряваме,изненадваме........?   newsm78  Аз моя подарък си го открих---но утре няма как----ще се направя на изненадана/1 парфюм  ЕСКАДА-беше добре покрит в пералното---ама аз нали съм си чистницаааа-зоркото ми око го фиксира/и утре ще правя така  newsm09 newsm03 newsm09Ама аз какви да ги върша? newsm78                                                               newsm62Сетих се!Да му взема ли 1-а фанелка с надпис``СЕКС -ИНСТРУКТОР`` нооооооооо на английски---и като дойдем/живот и здраве/в Кипър-да се пери лятото с нея!Ама ``кармаза``да я взема----да е по-фрапираща newsm08

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 13:19 от barboranova

Общи условия

Активация на акаунт