мъжете с богат опит...

  • 3 614
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 622
Ти сама си го казала-вълкът козината си мени,но нравът не.Не вярвай,че на дърти(образно казано)години ще се промени.И друго-едно е да е има опит,а съвсем друго е да е женкар.Защото дърт коцкар е тъжна картинка за гледане Rolling Eyes
Наслаждавай се на богатия му опит, но не забравяй да си имаш и едно на ум...,че всяка последна е всъщност предпоследна! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 22 440
Мое лично мнение е, че този мъж казва въпросните думички на всяка една жена. )) И не че не е вярно, наистина те обича и е лудо влюбен в теб и няма да погледне друга жена, до момента, в който не реши, че ти си направила някаква грешка спрямо него. )))
После просто ще заобича следващата, ще и говори, че е лудо влюбен в нея и т.н.
Ако можеш да приемеш тази му любов за времето, в което може да ти я даде - ок. Ако не можеш да си позволиш да страдаш след това по него, просто го зарежи още сега. Със сигурност ще те нарани.
Просто познавам такъв човек. )

# 17
  • София
  • Мнения: 593
От най-големите женкари стават най-добрите съпрузи като си намерят майстора...
Ако си майстора......................ок.

# 18
  • Мнения: 1 008
Акоси влюбена в негои ви е добре не виждам причина да се притесняваш. Човек никога за нищо няма гаранции. Любовта не е математика и не може да се пресметне. Ако искаш нешо защо трябва да го убиваш в зародиш, при положение,че никой не знае какво ще стане по-нататък.

# 19
  • Мнения: 176
Мъжът ми също е бил с мнооого жени, преди да се запознаем, страшен хойкаджия.
Вече седем години сме заедно, нито веднъж не ми е давал повод за ревност.
Много сериозен съпръг и баща е - наистина.
Просто .....се срещнахме и някак си и двамата разбрахме, че .......искаме да сме заедно.....другото с времето се нареди.
Дай му шанс, поне според мен.
Някои мъже се обвързват по-трудно, а може би на него сега му е дошъл момента и ти си точния човек Hug

# 20
  • Мнения: 385
Дай му шанс, понаиграл се е човека, може би му е време да си седне на д..то. Аз познавам един такъв плейбой, ожени се на 35г. има си две дечица, съпруга, чудно семейство са си, а докато беше ерген малеее, не прощаваше на девойките. Всичко с времето си.

# 21
Като ви чета настръхвам...мисля че сте безкрайно прави! Ужасно е!!!
А дали съм влюбена? Щом ви питам,значи съм оплела конците....
Да му се невиди...харесвам го,всичко е прекрасно,обаче като знам как ще боли...и сърцето ми се къса...не е хубаво човек да се самонавива..но мисля че ще се случи нещо кофти за в бъдеще....толкова влюбен,на ръце ме носи,направо приказка....чак не ми изглежда нормално....
А облага от мен няма никаква!

# 22
  • Мнения: 1 425
...В момента е луда влюбен в мен...показва го наистина,знам че е така,казва че от както ме познава за него другите жени са история,която го е имала го е имала до сега ,вече край,искал само мен...
Всичките "предишни" и те са чували и мислели същото.

# 23
  • Мнения: 768
...В момента е луда влюбен в мен...показва го наистина,знам че е така,казва че от както ме познава за него другите жени са история,която го е имала го е имала до сега ,вече край,искал само мен...
Всичките "предишни" и те са чували и мислели същото.
.....и са плели конците, а той се е наслаждавал на брилянтната си тактика и лека полека е трупал лоши мисли за жените  като цяло....

# 24
  • Мнения: 179
според мен няма да спре/ако е такъв/,а ти сигурна ли си,че има чаааак толкова голям опит,а не се прави на мъжкар  Thinking

# 25
  • Мнения: 2 270
според мен няма да спре/ако е такъв/,а ти сигурна ли си,че има чаааак толкова голям опит,а не се прави на мъжкар  Thinking

 Peace

# 26
  • Мнения: 385
Задръж му максимално интереса към теб, не се дръж като влюбена глупачка,а му подбягвай по малко. Изчакай известно време, за да видиш на къде ще тръгнат нещата, но не се отказвай от него просто защото е бил някакъв си.

# 27
Сигурна съм...99%

Е,той обича да се хвали...но мисля че е вярно,абе не знам...ох...много ми е гадно,аз съм стабилна жена,на средна възраст и не ми е време да ме нараняват по този начин...страх ме е!!!

# 28
  • Мнения: 385
Е,той обича да се хвали...но мисля че е вярно,абе не знам...ох...много ми е гадно,аз съм стабилна жена,на средна възраст и не ми е време да ме нараняват по този начин...страх ме е!!!
Ако мислиш по този начин да се впуснеш в една връзка по-добре забрави.

# 29
Ох,знам че не трябва така,но като си се знам...от години,да не казвам никога не съм обичала истински....и не съм вярвала в тези неща,а сега се чувствам по съвсем различен начин,но.......имам огромни опасения.......

Общи условия

Активация на акаунт