мъжете с богат опит...

  • 3 617
  • 57
  •   1
Отговори
Срещам се с мъж,който е имал голям опит с жените......безчетен да го наречем...хубавец и ...имал е шансове и ги и е използвал до дупка,не е първа младост,но до сега така е живял!
В момента е луда влюбен в мен...показва го наистина,знам че е така,казва че от както ме познава за него другите жени са история,която го е имала го е имала до сега ,вече край,искал само мен..........аз обаче съм малко(е,не малко) нещастна...ами ако не е така.........нали съм чувала и аз приказката за вълкът,който кожата си менял,но нравът не..........
Има ли такъв филм,да дам ли шанс или да убия всичко още в зародиш???

# 1
  • Мнения: 25 713
Не мога да знам какво изпитват хора, които даже не познавам.
Само искам да ти намекна, че богат опит с жените не се трупа току-така.  Wink Дар-словото и умението да убеждава е задължително качество за всеки плейбой.  Laughing
Е, дано пък наистина да е решил да си седне на задника и точно заради теб!  Grinning

# 2
  • Мнения: 768
 Мисля, че богатият опит неизбежно прави хората цинични, а влюбването - невъзможно. Остава физическо привличане или в един момент трезва преценка на живота и желание да опита да уседне.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Дай му шанс на човека, толкова време ще изхаби за теб ... пък това, че си поредната и не последната не би следвало да те притеснява.

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мъжете с богат опит имат невероятната способност да се влюбват до по луда,но за съжаление любовта им е краткотрайна.Е....ако ти харесва този мъж дай му шанс да излее чувствата си,но бъди подготвена ,че няма да си последната жена в живота му - ще имаш незабравими преживявания с подобен индивид(те умеят да боготворят жената до себе си),но не стават за семейство. Wink

# 5
Не знам на колко си години ти - но трябва да знаеш,че ти сама можеш да познаеш дали е влюбен в теб.По действията си и най вече се дръж по настрани.Ако е влюбен в теб - той ще те търси.Успех.

# 6
  • Мнения: 3 423
според мен е имал богат опит, просто защото не е имал късмета да те срещне по рано Wink

# 7
  • Мнения: 2 131
Мъжете с богат опит имат невероятната способност да се влюбват до по луда,но за съжаление любовта им е краткотрайна.Е....ако ти харесва този мъж дай му шанс да излее чувствата си,но бъди подготвена ,че няма да си последната жена в живота му - ще имаш незабравими преживявания с подобен индивид(те умеят да боготворят жената до себе си),но не стават за семейство. Wink
подкрепям това мнение  Peace

# 8
  • Мнения: 2 723
Мъжете с богат опит имат невероятната способност да се влюбват до по луда,но за съжаление любовта им е краткотрайна.Е....ако ти харесва този мъж дай му шанс да излее чувствата си,но бъди подготвена ,че няма да си последната жена в живота му - ще имаш незабравими преживявания с подобен индивид(те умеят да боготворят жената до себе си),но не стават за семейство. Wink

И аз долу горе така мисля

# 9
  • Мнения: 253
Наслаждавай се на богатия му опит, но не забравяй да си имаш и едно на ум...,че всяка последна е всъщност предпоследна! Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 141
а има ли някаква облага да е с теб?Пробвай,из4акай,взимай каквото ти дава,пък....времето ще покаже.

# 11
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Има такива мъже, моят не е пропускал никоя покрай себе си, която му е харесвала.  Женени сме от 4 години, не мога да се оплача че се заиграва сега или ни лишава от внимание. А по-добре ли е да се събереш с неопитен мъж, който да реши в определен момент че много е пропуснал и да му се доживее след като е вече сериозно обвързан?

# 12
  • Мнения: 3 447
Ех че сте категорични, бре... Форумката рече и отсече, край.
40-годишен грозен девственик е по-добър вариант, определено.

# 13
  • В страната на бурите
  • Мнения: 961
И аз имах един с богааат опит - беше женен, разведе се, защото продължи да трупа опит... После пак се ожени, но трупането на опит продължава и до днес.
Добре че не го вземах на сериозно.  Mr. Green
Иначе - предимства има - добър в леглото, чаровен, влюбен...
От дъжд на вятър си пишем по скайпа - твърди, че ме обича още Rolling Eyes и да, той бил с разни жени, но тях не обичал пък и в леглото не били като мен. Пробва се човекът - няма лошо. newsm78 А Не го спира, че сам обвързана.
Жена му настоящата - вярно, че е разкрепостена, ама защо го е взела като знае какъв е - това не мога да разбера.
Иначе - за приятел - ще дойде като го викнеш, ще помогне, но за мъж - абсурд!

Иначе съгласна съм, че е по-добре човекът да си е изживял трепетите, че като се сети на стари години - лошо. Сега се сетих и за друг пример. Мой приятел - навремето само жени му бяха в главата и не подбираше особено. Обаче си намери майстора. Сега е с дете, грижовен татко и не мърда от вкъщи. Не знам обаче докога. Всички се чудшм но промяната... Shocked

Но това са само мой впечатления - свят широк, хора всякакви...

# 14
  • Мнения: 3 500
...ще имаш незабравими преживявания с подобен индивид(те умеят да боготворят жената до себе си),но не стават за семейство. Wink
smile3521 Така е. Изпитано!
Но ти не каза нищо за твоите чувства към него.Ако много ти харесва и си готова да рискуваш...
И освен това, с такъв мъж се изживяват невероятни моменти, но и някои разочарования. Бъди подготвена.

# 15
  • Мнения: 2 646
Ти сама си го казала-вълкът козината си мени,но нравът не.Не вярвай,че на дърти(образно казано)години ще се промени.И друго-едно е да е има опит,а съвсем друго е да е женкар.Защото дърт коцкар е тъжна картинка за гледане Rolling Eyes
Наслаждавай се на богатия му опит, но не забравяй да си имаш и едно на ум...,че всяка последна е всъщност предпоследна! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 22 473
Мое лично мнение е, че този мъж казва въпросните думички на всяка една жена. )) И не че не е вярно, наистина те обича и е лудо влюбен в теб и няма да погледне друга жена, до момента, в който не реши, че ти си направила някаква грешка спрямо него. )))
После просто ще заобича следващата, ще и говори, че е лудо влюбен в нея и т.н.
Ако можеш да приемеш тази му любов за времето, в което може да ти я даде - ок. Ако не можеш да си позволиш да страдаш след това по него, просто го зарежи още сега. Със сигурност ще те нарани.
Просто познавам такъв човек. )

# 17
  • София
  • Мнения: 593
От най-големите женкари стават най-добрите съпрузи като си намерят майстора...
Ако си майстора......................ок.

# 18
  • Мнения: 1 008
Акоси влюбена в негои ви е добре не виждам причина да се притесняваш. Човек никога за нищо няма гаранции. Любовта не е математика и не може да се пресметне. Ако искаш нешо защо трябва да го убиваш в зародиш, при положение,че никой не знае какво ще стане по-нататък.

# 19
  • Мнения: 176
Мъжът ми също е бил с мнооого жени, преди да се запознаем, страшен хойкаджия.
Вече седем години сме заедно, нито веднъж не ми е давал повод за ревност.
Много сериозен съпръг и баща е - наистина.
Просто .....се срещнахме и някак си и двамата разбрахме, че .......искаме да сме заедно.....другото с времето се нареди.
Дай му шанс, поне според мен.
Някои мъже се обвързват по-трудно, а може би на него сега му е дошъл момента и ти си точния човек Hug

# 20
  • Мнения: 385
Дай му шанс, понаиграл се е човека, може би му е време да си седне на д..то. Аз познавам един такъв плейбой, ожени се на 35г. има си две дечица, съпруга, чудно семейство са си, а докато беше ерген малеее, не прощаваше на девойките. Всичко с времето си.

# 21
Като ви чета настръхвам...мисля че сте безкрайно прави! Ужасно е!!!
А дали съм влюбена? Щом ви питам,значи съм оплела конците....
Да му се невиди...харесвам го,всичко е прекрасно,обаче като знам как ще боли...и сърцето ми се къса...не е хубаво човек да се самонавива..но мисля че ще се случи нещо кофти за в бъдеще....толкова влюбен,на ръце ме носи,направо приказка....чак не ми изглежда нормално....
А облага от мен няма никаква!

# 22
  • Мнения: 1 425
...В момента е луда влюбен в мен...показва го наистина,знам че е така,казва че от както ме познава за него другите жени са история,която го е имала го е имала до сега ,вече край,искал само мен...
Всичките "предишни" и те са чували и мислели същото.

# 23
  • Мнения: 768
...В момента е луда влюбен в мен...показва го наистина,знам че е така,казва че от както ме познава за него другите жени са история,която го е имала го е имала до сега ,вече край,искал само мен...
Всичките "предишни" и те са чували и мислели същото.
.....и са плели конците, а той се е наслаждавал на брилянтната си тактика и лека полека е трупал лоши мисли за жените  като цяло....

# 24
  • Мнения: 179
според мен няма да спре/ако е такъв/,а ти сигурна ли си,че има чаааак толкова голям опит,а не се прави на мъжкар  Thinking

# 25
  • Мнения: 2 270
според мен няма да спре/ако е такъв/,а ти сигурна ли си,че има чаааак толкова голям опит,а не се прави на мъжкар  Thinking

 Peace

# 26
  • Мнения: 385
Задръж му максимално интереса към теб, не се дръж като влюбена глупачка,а му подбягвай по малко. Изчакай известно време, за да видиш на къде ще тръгнат нещата, но не се отказвай от него просто защото е бил някакъв си.

# 27
Сигурна съм...99%

Е,той обича да се хвали...но мисля че е вярно,абе не знам...ох...много ми е гадно,аз съм стабилна жена,на средна възраст и не ми е време да ме нараняват по този начин...страх ме е!!!

# 28
  • Мнения: 385
Е,той обича да се хвали...но мисля че е вярно,абе не знам...ох...много ми е гадно,аз съм стабилна жена,на средна възраст и не ми е време да ме нараняват по този начин...страх ме е!!!
Ако мислиш по този начин да се впуснеш в една връзка по-добре забрави.

# 29
Ох,знам че не трябва така,но като си се знам...от години,да не казвам никога не съм обичала истински....и не съм вярвала в тези неща,а сега се чувствам по съвсем различен начин,но.......имам огромни опасения.......

# 30
  • Мнения: 4 753
Мъжете с богат опит имат невероятната способност да се влюбват до по луда,но за съжаление любовта им е краткотрайна.
С първото съм съгласна, а за второто съм склонна да споря.
 Дай му шанс, времето ще покаже дали си е струвало. Бързаш ли за някъде? В смисъл...по думите ти те определям на доста млада жена.

# 31
Аз съм на 35,а той на 45.........

# 32
  • Мнения: 385
Няма от какво да те е страх то като чета вече си Улетяла достатъчно,така че е късно да се шашкаш. Изживей си емоциите, а след време ако има за какво си страдай, не предварително. Късмет. Peace

# 33
  • Мнения: 4 753
Аз съм на 35,а той на 45.........
Ха, грешката е моя. Той човека се е наживял. Струва ми се, че му е дошло наистина желание за сериозна връзка, а и му е време. Не се натоварвай с излишни емоции. Добре ти е казала лу детина, живей и се наслаждавай на настоящето.

# 34
  • Мнения: 1 366
Ох,знам че не трябва така,но като си се знам...от години,да не казвам никога не съм обичала истински....и не съм вярвала в тези неща,а сега се чувствам по съвсем различен начин,но.......имам огромни опасения.......

Моля предварително да бъда извинена, ако постинга ми е груб в твоите очи. Опасенията ти са плод, според мен, единствено и само на ниското ти самочувствие. Няма никаква връзка с опита на въпросния мъж. Това, че не вярваш в "тези неща" е просто "не вярвам в себе си". Само когато това се промени, самокогато самочувствието ти започне да зависи само и единствено от теб, само тогава ще намериш правилната за теб връзка. Докато не се оценияваш достатъчно, не можеш да очакваш и другите да го правят. Ако имаш страхове по отношение на връзката, те непременно ще се усетят от насрещната страна и ще "гризат" бавно, но сигурно отношенията ви.

Когато ТИ разбереш, какъв щастливец е той, че те има, тогава ще повярваш и в "тези неща".

# 35
Така е!
Абсолютно си права!!!

Аз съм хубава жена,дори доста,но за съжаление вътрешният ми свят не съвпада със външността ми.....не знам дали правилно го обясних!!!

Знам че трябва да бъда егоист,в смисъл нормален,здрав егоист,но за съжаление...не успявам...

Другият ми недостатък е че вечно всичко подлагам на съмнение и разсъждавам....никога не правя избор със сърцето си,винаги само и единствено със разумът...за което много съм страдала...

Да или ще се случи или няма да се случи,обаче защо толкова много залагам на този мъж,какво ми става???

# 36
  • Мнения: 385
Ако дълго време си била сама е напълно нормално да възлагаш надежди в една зараждаща се връзка,без значение какъв е човека насреща - женкар или домошар и т.н.
Това за липсата на самочувствие за мен са глупости,човек може да си знае цената,но да не го афишира наляво надясно,не е нужно да му навираш в лицето какво невероятно съкровище е открил в твое лице.
Нещата са прости - успокой се и нека нещата си вървят от само себе си.

# 37
  • Мнения: 1 366
Защото не умееш да залагаш на себе си. Ако погледнеш на себе си като правилната инвестиция, тогава няма да имаш и съмнения в комуникациите си, на всякакво ниво - роднини, колеги, приятели и неприятели. А докато трепериш от страх, нито една връзка няма да оцелее. Ето ти и едно на пръв поглед неподходящо сравнение - аз карам колело, за спорта. Често слагам малката си дъщеря отзад на столче. Тя не е толкова "малка", а аз съм дребна общо взето. Та като цяло се получава доста голяма тежест, която аз трудно контролирам. Отделно изпитвам панически страх, че ще паднем и едно падане би било за детето далеч по-проблематично отколкото за мен. Та тя, дъщеря ми, почти интуитивно усеща този ми страх и вече нееднократно отказва да се качи на колелото, защото я е "страх".  Shocked А аз никога ане съм свързвала думата страх с колелото.... Ето това ще се случва и с връзките ти ( и пак казвам, на всякакво ниво), ако не поработиш върху себе си, върху самооценката си.

# 38
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
а какви Шансове би имала с мъж без опит, който във всеки момент може да реШи, 4е се е влЮбил в теб, заЩото е нямал такъв?  newsm78
аз в мъж на 45 години без "голям" (колко голям?) бих сериозно се усъмнила.
живей си връзката, без много мислене, времето Ще покаже, а и ти си на достатъ4на възраст, за да прецениШ неЩата след първона4алното опиянение.

# 39
  • Мнения: 6 167
Аз съм се оженила за мъж с 'голям' опит. Става номера, да , особено ако е над 40.  Бих се притеснила повече, ако беше девствен. Дори бих пуснала тема.

# 40
  • Мнения: 2 646
Няма от какво да те е страх то като чета вече си Улетяла достатъчно,така че е късно да се шашкаш. Изживей си емоциите, а след време ако има за какво си страдай, не предварително. Късмет. Peace
мда,предварително няма как да знаеш какво ще стане,така че изживей си емоцията пълноценно

# 41
Наистина няма застраховка в такива случаи или рискуваш или нищо!

за съжаление колкото повече остаряваме,по се страхуваме и по трудно се впускаме в такива неща,така мисля....но това не значи че съм права!

Дано имам късмет!

# 42
  • Мнения: 1 807
Ами аз съм имала връзка с такъв мъж и не смятам, че е невъзможно! Продължи почти 7 години и аз я прекратих, но не заради жена(е почти де - една неприятна история в която беше замесена майка му Mr. Green) През цялото време ме обичаше истински - не смятам, че чувствата му са били изхабени или нещо ми е липсвало - напротив, знаех, че това което ми дава е от сърце и наистина иска да го прави - дори се чувствах - незнам как да кажа - още по-оценена(защото знаех, че има с какво да ме сравнява). Вярно е че през това време той не ми даде никакъв повод да ревнувам или да съм притеснена от нещо - раздаваше се изцяло! Незнам какво е правил, когато не сме двамата заедно - знам, че когато бяхме двамата винаги бях на първо място - а той имаше достатъчно предложения - беше невероятен кавалер! Знам, че звучи наивно но и до днес му вярвам на думите: не съм изпитвал към друга това, което изпитвам към теб - много хора - наши общи познати още като ме видят ми го казват: вие имахте нещо специално - незнам как успя да го преобразиш.  Мисля, че да имаш такава връзка ти трябва сила и увереност в себе си - ако живееш непрекъснато в някакво съмнение - връзката няма да я бъде! Просто затваряш очи и се отдаваш на чувствата - трябва да вярваш и на него и на себе си, че ще стане! Ако ти се съмняваш - той също ще се съмнява! Hug

# 43
  • Мнения: 5 577
   Embarassed  аз не бих си взела мъж без опит, предпочитам точно такъв - развратник, хойкаджия с безумно сексуално минало. може и да съм в грешка.

# 44
  • Мнения: 2 161
Срещам се с мъж,който е имал голям опит с жените......безчетен да го наречем...хубавец и ...имал е шансове и ги и е използвал до дупка,не е първа младост,но до сега така е живял!
В момента е луда влюбен в мен...показва го наистина,знам че е така,казва че от както ме познава за него другите жени са история,която го е имала го е имала до сега ,вече край,искал само мен..........аз обаче съм малко(е,не малко) нещастна...ами ако не е така.........нали съм чувала и аз приказката за вълкът,който кожата си менял,но нравът не..........
Има ли такъв филм,да дам ли шанс или да убия всичко още в зародиш???
След като не е първа младост,какво те притеснява?От тук нататък ще се топли най-вече от спомените по отминалите дни.Вече не е или съвсем скоро няма да бъде толкова неотразим.Ще се обади простатата му,няма да се интересува толкова много от секс,ще го заболят ставите и по тази причина ще избягва прескоците от легло на легло.Не разбирам какво те притеснява.

# 45
  • Мнения: 522
Няма такова животно.Ако бях на твое място щях да бягам по-далеч.

# 46
  • Мнения: 385
Защо да бяга, странни същества сме ние хората,предлага ни се нещо ново и хубаво,но ние трябва сами да си го развалиме с хиляди мисли и обмисляне.Колко неща и моменти човек трябва да пропусне в живота си, за да разбере, че живее веднъж. Когато можеш да бъдеш щастлив - бъди, когато имаш проблеми и тревоги - плачи, страдай.
Само ние имаме поговорка "Много хубаво,не е на хубаво" или "Не се смей толкова, че не е на добре". Глупава работа.

# 47
лу_детина

много си права! Peace

# 48
  • Мнения: 2 070
Пробвай.Може пък и той да си е намерил майстора с теб. Peace

# 49
  • Мнения: 782
Няма какво да губиш! По-добре ли е след време да се чудиш дали не си сбъркала, щото май си хлътнала  Laughing
Живей си живота...пък времето ще покаже, и се отпусни най-накрая, много си се стегнала Wink УСПЕХ

# 50
  • Мнения: 812
Срещам се с мъж,който е имал голям опит с жените......безчетен да го наречем...хубавец и ...имал е шансове и ги и е използвал до дупка,не е първа младост,но до сега така е живял!
В момента е луда влюбен в мен...показва го наистина,знам че е така,казва че от както ме познава за него другите жени са история,която го е имала го е имала до сега ,вече край,искал само мен..........аз обаче съм малко(е,не малко) нещастна...ами ако не е така.........нали съм чувала и аз приказката за вълкът,който кожата си менял,но нравът не..........
Има ли такъв филм,да дам ли шанс или да убия всичко още в зародиш???
аз на думи не вярвам!!! Naughty

# 51
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Според мен трябва да изпиташ чувствата му. Има си женски хитринки за тези неща.

# 52
  • Мнения: 1 432
Направете си бебе  Mr. Green

# 53
Какво бебе?????????
И двамата имаме големи деца!!!!

Децата не оправят проблеми,нито сближават хората,те са допълнение към хубавата картина,ако има такава!!!!

# 54
  • някъде
  • Мнения: 4 956
мъжът ми също е имал богат опит с жените Rolling Eyes, но не е бил в графата използвачи Naughty....
не ми дава повод да го ревнувам, обича ме , добър баща и съпруг е, и знае че каквото си надроби, такова ще сърба, така че сам преценява какво може и какво не може да прави...... всеки си има глава на раменете Peace

# 55
  • Мнения: 1 432
Добре деееееееееее!!!!!!!!!!!!!! Не беше споделила 4е имате деца и то големи ,нито 4е сте женени и дори обвързани............ Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 950
Много интересна ситуация , ако наистина се е надивял и с теб е решил да приключи това едно , а ако и ти ще бъдеш част от славното му минало,  прецени , а ако се хвали с миналото си и това не е добре ,не е приятно мъж да ти говори за подвизите си в миналото ,всичко е в твои ръце , мисли !

# 57
Добре деееееееееее!!!!!!!!!!!!!! Не беше споделила 4е имате деца и то големи ,нито 4е сте женени и дори обвързани............ Crossing Arms

Че кой е казал че сме женени и обвързани????

Всичко съм обяснила по горе...
На 45 и да си раждаме деца???

Е,всичко има по белият свят,но ...както и да е!

Общи условия

Активация на акаунт