мъжете с богат опит...

  • 3 622
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 792
Мъжете с богат опит имат невероятната способност да се влюбват до по луда,но за съжаление любовта им е краткотрайна.
С първото съм съгласна, а за второто съм склонна да споря.
 Дай му шанс, времето ще покаже дали си е струвало. Бързаш ли за някъде? В смисъл...по думите ти те определям на доста млада жена.

# 31
Аз съм на 35,а той на 45.........

# 32
  • Мнения: 385
Няма от какво да те е страх то като чета вече си Улетяла достатъчно,така че е късно да се шашкаш. Изживей си емоциите, а след време ако има за какво си страдай, не предварително. Късмет. Peace

# 33
  • Мнения: 4 792
Аз съм на 35,а той на 45.........
Ха, грешката е моя. Той човека се е наживял. Струва ми се, че му е дошло наистина желание за сериозна връзка, а и му е време. Не се натоварвай с излишни емоции. Добре ти е казала лу детина, живей и се наслаждавай на настоящето.

# 34
  • Мнения: 1 366
Ох,знам че не трябва така,но като си се знам...от години,да не казвам никога не съм обичала истински....и не съм вярвала в тези неща,а сега се чувствам по съвсем различен начин,но.......имам огромни опасения.......

Моля предварително да бъда извинена, ако постинга ми е груб в твоите очи. Опасенията ти са плод, според мен, единствено и само на ниското ти самочувствие. Няма никаква връзка с опита на въпросния мъж. Това, че не вярваш в "тези неща" е просто "не вярвам в себе си". Само когато това се промени, самокогато самочувствието ти започне да зависи само и единствено от теб, само тогава ще намериш правилната за теб връзка. Докато не се оценияваш достатъчно, не можеш да очакваш и другите да го правят. Ако имаш страхове по отношение на връзката, те непременно ще се усетят от насрещната страна и ще "гризат" бавно, но сигурно отношенията ви.

Когато ТИ разбереш, какъв щастливец е той, че те има, тогава ще повярваш и в "тези неща".

# 35
Така е!
Абсолютно си права!!!

Аз съм хубава жена,дори доста,но за съжаление вътрешният ми свят не съвпада със външността ми.....не знам дали правилно го обясних!!!

Знам че трябва да бъда егоист,в смисъл нормален,здрав егоист,но за съжаление...не успявам...

Другият ми недостатък е че вечно всичко подлагам на съмнение и разсъждавам....никога не правя избор със сърцето си,винаги само и единствено със разумът...за което много съм страдала...

Да или ще се случи или няма да се случи,обаче защо толкова много залагам на този мъж,какво ми става???

# 36
  • Мнения: 385
Ако дълго време си била сама е напълно нормално да възлагаш надежди в една зараждаща се връзка,без значение какъв е човека насреща - женкар или домошар и т.н.
Това за липсата на самочувствие за мен са глупости,човек може да си знае цената,но да не го афишира наляво надясно,не е нужно да му навираш в лицето какво невероятно съкровище е открил в твое лице.
Нещата са прости - успокой се и нека нещата си вървят от само себе си.

# 37
  • Мнения: 1 366
Защото не умееш да залагаш на себе си. Ако погледнеш на себе си като правилната инвестиция, тогава няма да имаш и съмнения в комуникациите си, на всякакво ниво - роднини, колеги, приятели и неприятели. А докато трепериш от страх, нито една връзка няма да оцелее. Ето ти и едно на пръв поглед неподходящо сравнение - аз карам колело, за спорта. Често слагам малката си дъщеря отзад на столче. Тя не е толкова "малка", а аз съм дребна общо взето. Та като цяло се получава доста голяма тежест, която аз трудно контролирам. Отделно изпитвам панически страх, че ще паднем и едно падане би било за детето далеч по-проблематично отколкото за мен. Та тя, дъщеря ми, почти интуитивно усеща този ми страх и вече нееднократно отказва да се качи на колелото, защото я е "страх".  Shocked А аз никога ане съм свързвала думата страх с колелото.... Ето това ще се случва и с връзките ти ( и пак казвам, на всякакво ниво), ако не поработиш върху себе си, върху самооценката си.

# 38
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
а какви Шансове би имала с мъж без опит, който във всеки момент може да реШи, 4е се е влЮбил в теб, заЩото е нямал такъв?  newsm78
аз в мъж на 45 години без "голям" (колко голям?) бих сериозно се усъмнила.
живей си връзката, без много мислене, времето Ще покаже, а и ти си на достатъ4на възраст, за да прецениШ неЩата след първона4алното опиянение.

# 39
  • Мнения: 6 167
Аз съм се оженила за мъж с 'голям' опит. Става номера, да , особено ако е над 40.  Бих се притеснила повече, ако беше девствен. Дори бих пуснала тема.

# 40
  • Мнения: 2 674
Няма от какво да те е страх то като чета вече си Улетяла достатъчно,така че е късно да се шашкаш. Изживей си емоциите, а след време ако има за какво си страдай, не предварително. Късмет. Peace
мда,предварително няма как да знаеш какво ще стане,така че изживей си емоцията пълноценно

# 41
Наистина няма застраховка в такива случаи или рискуваш или нищо!

за съжаление колкото повече остаряваме,по се страхуваме и по трудно се впускаме в такива неща,така мисля....но това не значи че съм права!

Дано имам късмет!

# 42
  • Мнения: 1 807
Ами аз съм имала връзка с такъв мъж и не смятам, че е невъзможно! Продължи почти 7 години и аз я прекратих, но не заради жена(е почти де - една неприятна история в която беше замесена майка му Mr. Green) През цялото време ме обичаше истински - не смятам, че чувствата му са били изхабени или нещо ми е липсвало - напротив, знаех, че това което ми дава е от сърце и наистина иска да го прави - дори се чувствах - незнам как да кажа - още по-оценена(защото знаех, че има с какво да ме сравнява). Вярно е че през това време той не ми даде никакъв повод да ревнувам или да съм притеснена от нещо - раздаваше се изцяло! Незнам какво е правил, когато не сме двамата заедно - знам, че когато бяхме двамата винаги бях на първо място - а той имаше достатъчно предложения - беше невероятен кавалер! Знам, че звучи наивно но и до днес му вярвам на думите: не съм изпитвал към друга това, което изпитвам към теб - много хора - наши общи познати още като ме видят ми го казват: вие имахте нещо специално - незнам как успя да го преобразиш.  Мисля, че да имаш такава връзка ти трябва сила и увереност в себе си - ако живееш непрекъснато в някакво съмнение - връзката няма да я бъде! Просто затваряш очи и се отдаваш на чувствата - трябва да вярваш и на него и на себе си, че ще стане! Ако ти се съмняваш - той също ще се съмнява! Hug

# 43
  • Мнения: 5 577
   Embarassed  аз не бих си взела мъж без опит, предпочитам точно такъв - развратник, хойкаджия с безумно сексуално минало. може и да съм в грешка.

# 44
  • Мнения: 2 161
Срещам се с мъж,който е имал голям опит с жените......безчетен да го наречем...хубавец и ...имал е шансове и ги и е използвал до дупка,не е първа младост,но до сега така е живял!
В момента е луда влюбен в мен...показва го наистина,знам че е така,казва че от както ме познава за него другите жени са история,която го е имала го е имала до сега ,вече край,искал само мен..........аз обаче съм малко(е,не малко) нещастна...ами ако не е така.........нали съм чувала и аз приказката за вълкът,който кожата си менял,но нравът не..........
Има ли такъв филм,да дам ли шанс или да убия всичко още в зародиш???
След като не е първа младост,какво те притеснява?От тук нататък ще се топли най-вече от спомените по отминалите дни.Вече не е или съвсем скоро няма да бъде толкова неотразим.Ще се обади простатата му,няма да се интересува толкова много от секс,ще го заболят ставите и по тази причина ще избягва прескоците от легло на легло.Не разбирам какво те притеснява.

Общи условия

Активация на акаунт