Първокласници /13/

  • 31 108
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 241
Срамота е да призная, но не знам колко домашно имат. Те всичко в занималнята правят. Дъщеря ми само ми съобщава "Днес взехме 6-ца" или " Днес взехме бувата "Н" и ми показва тетрадките Rolling Eyes Ако нещо не е направено, то това е нещо по рисуване или някаква апликация, която изисква повечко работа вкъщи.
Не спирам да се радвам за нашата занималня Laughing

Абсолютно същото е при нас положението, много съм доволна.  Peace

Само че вчера госпожата в занималнята от една страна похвали Ники колко е умен, начетен и колко бързо се справя - винаги първи е готов с домашните, а от друга страна се оплака, че като приключи по-рано започва да говори и да пречи на другите. Накрая вчера й писнало и го назначила да помага на две деца, които работят по-бавно. Ще трябва да се поработи върху дисциплината.

И той започна да се сополиви, но се надявам да се размине.

Телефон има, в първите дни ми се обаждаше по 1-2 пъти, сега само го разнася напред - назад, а понякога дори го забравя вкъщи, не му е най-необходимият аксесоар. Всъщност може би защото врънка за по-нов (сега ползва един стар на баща си), ще видим, може да му е част от подаръка по празниците и тогава може би ще държи повече на него.

# 31
  • Мнения: 126
Да ви питам лесно ли се събуждат децата ви сутрин?Моя син в последно време много трудно се събужда,а в началото се будеше преди мен даже.

# 32
  • Карлово
  • Мнения: 4 648
Събуждането у нас е проблем. Замислила съм се да я оставя да закъснее 1-2 пъти, че да се засрами и да скача преди часовника.

# 33
  • Мнения: 297
телефон имаме, обажда се понякога да ми се оплаче от някоя велика несправедливост, която му се е случила Laughing
телефона е стар и е с прима, ако го загуби няма да ме е яд много..
Домашните пише в занималнята, понякога после има забележка от госпожата че няма домашно-явно се разсейват там доста.
По БЕЛ около страничка с буквата, и разни думички.
По математика задачки, писани в тетрадката- да ги реши.
Сборника май не им е голям приоритет - в последните 2 седмици разгръщам всеки ден, но не виждам никакво движение там...

# 34
  • Мнения: 2 439
Колко коледни мероприятия имат децата ви?
Ние другата седмица от сряда нататък сме я писали дъждовна - коледен куклен театър; детско парти и парти с новогодишни късмети в класната стая.

# 35
  • Карлово
  • Мнения: 4 648
Три мероприятия. Празнуване с Дядо Коледа на 17, концерт на вокалната група на 18, ако не се разграчи дотогава, и дискотека в класната стая последния учебен ден. Понеже се засичат концертите няма да свири на 18.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 078
Ние имаме само един тетър и толкова Sad

# 37
  • Мнения: 1 225
При нас сборника по математика е за самостоятелна, допълнителна работа вкъщи. Peace
На 20 ще е тържеството - театър, после в класната стая, една майка ще прави баница с късмети, другите ще купуват сокчета и сладки.
Ще си разменят малки подаръчета, до 5 лв.

# 38
  • Карлово
  • Мнения: 4 648
Баницата с късмети е страхотна идея. Нашите ще носят кой какво иска. Една майка ще им осигури пици за всички, аз мислех с  някакви напитки да се включа, но ще трябва да измислям стихчета.

# 39
  • Мнения: 1 225
Идеята с баницата е на госпожата  Peace

# 40
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
При нас сборника по математика е за самостоятелна, допълнителна работа вкъщи. Peace
На 20 ще е тържеството - театър, после в класната стая, една майка ще прави баница с късмети, другите ще купуват сокчета и сладки.
Ще си разменят малки подаръчета, до 5 лв.

Какъв е този сборник? Ние нямаме сборник.

И тържество няма да имат. Само ще получат подаръци, закупени от родителите и ще се почерпят. Аз мисля да направя питка с късмети /много обичам да измислям късмети  Laughing/. Добре, че от частната занималня, която посещава ще ги водят на театър, а след това ще имат дискотека.

Относно събуждането - Саши се събужда сам, оправя се много бързо и в 7:30 вече ме ръчка да тръгваме, в резултат на което пристигаме първи в тъмно училище  Twisted Evil.
Проблемна е сестра му, която ужасна мотла. За последните три седмици е ходила цели два дни на градина   Naughty.

# 41
  • Мнения: 1 225
Айяла, нашият сборник е в две части на издателство "Слово" - "Помагало по математика"  Peace

# 42
  • Мнения: 183
Здравейте, извинявам се, че ви прекъсвам темата и знам, че не му е тук мястото, но дали е удобно да ви попитам за подарък за осми рожден ден на момиченце?

# 43
  • София
  • Мнения: 191
Ние имаме само един тетър и толкова Sad

И ние така, на 21-ви декември.

# 44
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
На 20ти следобяд имат дискотека за цялото училище, във физкултурния салон, а на 21-ви ще се почерпят и ще си разменят дребни подаръчета в класната стая. Теглили са си томбола и всеки ще подарява на различно дете. Родителите се разбрахме да занесем сутринта нещо сладко, солено, сок и вода.

Общи условия

Активация на акаунт