Първокласници /13/

  • 31 176
  • 287
  •   1
Отговори
# 195
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
Треньорът на Радо обеща да пита. Надявам се довечера да ми каже Hug

# 196
  • Мнения: 2 241
Много добра школа по таекундо има в Люлин, в 40 СОУ мисля, че е училището (в 9-ти микрорайон, до поликлиниката), много е културно всичко, с разяснителни брошури, с анкети за родителите и т.н. Спортисти ни я препоръчаха. Таксата миналата година беше 20 лв. месечно за 3 пъти седмично. Ники ходи 2 - 3 месеца, но ни дойде нанагорно да го водим 3 пъти седмично, далеч ни е, а и той се разболя по-сериозно, пропусна почти месец и накрая престана да ходи.


А сега в училището се оказа, че учителят им по физическо е таекуондист и организира група да се занимават, 2 пъти седмично (събота и понеделник). Така ни е много удобно.  Peace

# 197
  • Мнения: 984
 Карта за ученици
 
 Месечна - за една линия -  7,00
 
 Месечна - за две линии - 10,00
  
 Месечна - за всички линии -  17,00

 Тримесечна - за една линия - 18,00
 
 Тримесечна - за две линии -  27,00

 Тримесечна - за всички линии-   51,00
 
 Шестмесечна - за една линия -   35,00

 Шестмесечна - за две линии - 50,00

 Шестмесечна - за всички линии -   102,00

 

# 198
  • Мнения: 688
Нашите часове по физическо са пълна загуба на време - много често се пропускат защото в салона им се дублират часове с други 1-ви класове, а когато имат е строяване в редица равнение и волна игра - бясно търчане и боричкане  Rolling Eyes, питам се защо не разрешат в часовете по физическо желаещите деца да се запишат на спорт по желание, например в нашето училище се провеждат занятия по таекуондо, но ние сме заети в извънучебните часове

# 199
  • Мнения: 1 225
Нашата класна е учител по физкултура - много е стриктна  Peace

# 200
  • Мнения: 126
При нас часовете по физическо преминават в рисуване и четене на книжки,защото салона е зает от горните класове.Когато се затопли времето тогава щели да играят на двора.Имали проект за още един салон,но средства нямало.

# 201
  • Мнения: 616
А вие защо не протестирате че децата ви се обездвижват и не играят физическо при нас си имат два пъти в седмицата и играят а преди нова година около месеци половина имаха и извънреден час всяка сряда  като прибавим и  народните танци това значи че само един ден от седмицата нямат никакво физ. натоварване.

# 202
  • Мнения: 688
оххх от протестиране до гуша ми е дошло и накрая резултат никакъв ... Пък и ми се струва че трябва да се протестира на локално ниво в училището, оттам ще кажат че няма пари или нещо подобно (пък и на класната ни сякаш не и е до физически занимания, би трябвало да има отделен преподавател по физическо) и отново в задънена улица, другото е проблема с комуникацията между родителите - аз имам телефона само на 2-3 майки на девойки от класа на Симона и в организационно отношение сме на толкова ниско ниво, че Коледното тържество се проведе ей така хаотично по индивидуална самоинициатива и имахме един късмет че стана добро... Но аз не мога да упреквам никого, разбирам че ежедневието ни е доста натоварено и едва ли някой може да си позволи да отдели от личното си време за протести, който така или иначе ще бъдат безуспешни. Затова всеки намира индивидуални решения - Симона има вече кънки и смятаме да сме редовни през зимните weekend-и на зимната пързалка  Peace

# 203
  • Мнения: 126
Аз с директора разговарях за часовете по физическо,той вдига рамене и казва,че няма пари.Лошото е че на другите им е все едно и никой не пожела да ме подкрепи,а аз сама нищо не мога да направя.

# 204
  • Карлово
  • Мнения: 4 709
А вие защо не протестирате че децата ви се обездвижват и не играят физическо.


Ами ние протестираме и то здраво, но ВЪВ ФОРУМИТЕ. Joy

Пък и ми се струва че трябва да се протестира на локално ниво в училището
Не ще да е на локално ниво, понеже имало наредба на ХЕИ часовете с ниска натовареност да са последни. Физическото е такова и на всички класове като се изготвят програмите то се оставя за последен час. Ако го изтеглят напред и ХЕИ ги засече следват глоби.

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 09:17 от chanoir

# 205
  • София
  • Мнения: 3 421
Нашите имат три пъти седмично физическо.
Не всеки ден обаче е последен час. Хубавото е, че в петък програмата им е "по-лека" - имат физическо, музика, един час СИП и е единственият ден без математика.

# 206
  • Мнения: 688
А какво значение има дали е последен час или не е, все същото няма активност. При нас е последен и това значи ли че всичко е ОК  Thinking

# 207
  • Мнения: 216
Аз пък се учудвам, че маршируват по физическо. Представях си някакви по- приятни заниманя - не че дребосъка се оплаква...

# 208
  • Бургас
  • Мнения: 225
При нас часовете по физ.са 3 пъти седмично. Не са последни часове, но явно единия път се засичат с друг клас в салона и не го карат. Иначе играели на някакви игри, сподели синът ми. Thinking

# 209
  • Мнения: 503
Здравейте, майки- първокласнички! Имам спешен въпрос към Вас. Отнася се за сестра ми и нейната позакъсала дъщеря. Имат нужда от частен учител, който да работи допълнително с детето (помощ за домашните, мотивация за учене). Сестра ми е с три деца и не смогва. Можете ли да ме ориентирате с цените и продължителността на часовете? Или къде да намеря нужната информация? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт