Спешно търся слънчеви очила CHICCO или други детски !

  • 4 582
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
 Polaroid - а беше 40 и няколко лева .
Без детето бях като ги купих - нямах проблеми , станаха му идеално .
Друг магазин освен този на Патриарха аз не знам .
Много съм доволна от избора си  Peace

На места ми предлагаха детски очила по 140 лв. , което си е пълна глупост , като имам предвид как ги чупят и губят децата ...  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4 877
Решила съм да купя хубави слънчеви очила на дъщеря ми и сина ми.Бихте ли ми казали каква сума да приготвя?
И Polaroid само на Попа ли имат магазин,че ми се иска да съм с нея да пробва.
Вие водите ли вашите деца да пробват очилата,когато им купувате такива?

 

Аз бях споменала преди в темата, че купувам от години от оптиките "Фокс". Иначе водя сина ми да си избира. Препоръчвам ти за по-голямото ти дете да го вземеш със себе си. Като малък, не съм го вземала, но сега не всички очила са му ОК.

# 17
  • Мнения: 293
И Polaroid само на Попа ли имат магазин,че ми се иска да съм с нея да пробва.
Има едно магазинче, в което продават Полароид намира се на  Сан Стефано срещу Заимовата градина.

# 18
  • Мнения: 4 877
И Polaroid само на Попа ли имат магазин,че ми се иска да съм с нея да пробва.
Има едно магазинче, в което продават Полароид намира се на  Сан Стефано срещу Заимовата градина.

Не е ли до Докторската градина?

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Моята девойка обаче иска да са розови,има ли шанс да намерим такива?

# 20
  • Мнения: 258
Препоръчвам ти Kids Optics - kidopics.com. На Мария Луиза 41 се намират.
Специализирани само детски очила и има голямо разнообразие. Не съм ходила сега в зимата де, но предполагам, че ще са заредени.

 Peace Подкрепям! Преди около месец купихме страхотни очила от там за дъщеря ми, които са по-скоро момчешки модел. Има огрооомен избор от очила и цени... Все нещо ще харесаш  Peace

# 21
  • Мнения: 600
миналата седмица купих на малката - от една оптика на черни връх, до у-щето по текстил или както там се води, след кемпински в ляво. марката ми беше неизвестна, но уж била добра, имаше голям избор, цени между 40 и 80 лв. тези, които купих бяха с мног меки, почти гумени рамки, за да не се чупят. много са готини.

# 22
  • Мнения: 293
И Polaroid само на Попа ли имат магазин,че ми се иска да съм с нея да пробва.
Има едно магазинче, в което продават Полароид намира се на  Сан Стефано срещу Заимовата градина.

Не е ли до Докторската градина?
Да до Докторската е .Снощи май съм спала докато съм писала отговора Embarassed

# 23
  • Мнения: 17
V magazin Dolce Vita- Varna na zar.osvoboditel vidqh o4ila na Chicco,proverete tam.

# 24
  • Мнения: 17
В момента има очила на Чико в Комсет. Намира се срещу Била на бул. България.

# 25
  • софия
  • Мнения: 1 745
Polaroid - а беше 40 и няколко лева .
Без детето бях като ги купих - нямах проблеми , станаха му идеално .
Друг магазин освен този на Патриарха аз не знам .
Много съм доволна от избора си  Peace

На места ми предлагаха детски очила по 140 лв. , което си е пълна глупост , като имам предвид как ги чупят и губят децата ...  Rolling Eyes
newsm09,за колко годишни и каква "табелка"са?

Общи условия

Активация на акаунт