Моите 10...

  • 2 937
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 211
И аз трудно ще стигна до 10 Rolling Eyes

1. Развличам се
2. Научавам нови работи
3. Влизам в по-сериозните и по-мамините подфоруми, но само, за да събирам информация относно бъдещите ми планове Whistling
4. ...... няма Joy

# 16
  • Мнения: 183
...причини  да пиша в bg-mamma.

Мога да изброя десетина причини защо чета тук, ама защо пиша...представа си нямам.

# 17
  • Мнения: 3 500
1.Убивам скуката
2.Любопитството
3.Черпя информация
4.Споделям някои неща, които не мога да споделя с близък.

# 18
  • Мнения: 121
1.Разнообразие thumbsup
2.Информация  book
3.Навик  #Crazy
4.Забавление  hahaha 

И аз така Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 268
...причини  да пиша в bg-mamma.

Мога да изброя десетина причини защо чета тук, ама защо пиша...представа си нямам.
И аз така! Simple Smile Дълго време само четях и не пишех, защото си казвах: "А, ето някой вече е написал подобно на моето мнение, кому е нужно още едно такова!?" Simple Smile
 А после.... не знам какво стана.... явно реших, че имам какво да кажа. Laughing

# 20
  • Мнения: 289
Обичам да пиша в разни форуми...
В момента съм се спряла в този  Tired

# 21
  • Мнения: 2 829
1.Разнообразие thumbsup
2.Информация  book
3.Навик  #Crazy
4.Забавление  hahaha 



Това е и моя отговор Peace

# 22
  • Мнения: X
1. Винаги намирам тук информацията, която ми трябва.За абсолютно всичко.
2. Усещането за принадлежност.
3. Чувството за хумор на определени потребители.Трезвото мислене на други такива.
4. ДБМ Момичета, благодаря ви, че  ми върнахте вярата в доброто!  bouquet
5. Форум Хоби
6. Напоследък темата "Споделете"
7. Възможността да  направя нещо, което  поне малко да  промени живота  на хора, които  са в нужда.
8. Забавлявам се.
9. Когато ми е зле, някои от форумите ме приземяват.
10. Навик.

# 23
  • Мнения: 337
1.Убивам скуката
2.Любопитството
3.Черпя информация
4.Споделям някои неща, които не мога да споделя с близък.


И аз така.

# 24
  • Мнения: 3 447
1. Нямам други приятели - на живо никой не е принуден да ме търпи. А у форума още не могат да ми намерят цаката да ме баннат.
2. Не ми се налага да излизам, за да общувам с приятни хора. От както съм в Сф почти не излизам. Без форума бих полудяла.
3. Намерих поле за изява. Къде другаде можеш да се правиш на велик без да те ошамарят.
4. Тук има много хора, на които им е нужна информация и аз им помагам  Mr. Green Един вид задоволявам си усещането за полезност.
5. Тук и само тук можем да се плюем без да се взаимозаразяваме с вируси.
6. Контактите са си контакти.  Какъвто и да ти трябва, счетоводител, инж., социолог, социопат, тук го има. Професионално мнение на момента - къде отиваш ти може би....? Mr. Green
7. Форумските срещи - намацаш се, намааш се и хоп на фръцкалника.....
8. Дава ти се възможност да направиш нещо добро и да замажеш очите на деде Господ.
9. Много потребители, много гърла за за прегризване - безплатно те оттървават от натрупаната агресия и ти спасяват семейния живот.
10. Усещането за принадлежност. Винаги са ме гонили от компаниите. Благодаря ви, че ме търпите, благодаря.


Ех, Летяща, Летяща...  Grinning

# 25
  • Мнения: 24 467
Е, до "10" много ще се престарая, ще се наложи да си измислям, а това не е по моята специалност. Основно пиша тук, защото ми е интересно да следя определени теми, защото децата ми са малки и мога да си похортувам за тях, тъй като с тези, които са около мен по цял ден, не мога, тъй като те не са ми в категорията, т.е. или имат големи деца /и моя възраст, включително/ или пък нямат изобщо, а аз ходя на работа и съм заобиколена с колегите си така или иначе по цял ден. За това си държа форумът отворен и минимизирам или давам в обратна посока, когато ми се отвори дупка и трябва да си поема въздух от служебните ангажименти. Пиша и чета бързо, не ми е проблем.  Laughing
Тук има и хора с изказ, който ми доставя удоволствие, с прилично чувство за хумор, ненатрапчиви. Също така ми е и полезно споделянето на опит и информация.

# 26
  • Мнения: 27 524
01. Информацията
02. Запълвам свободното си време
03. Понякога се чувствам полезна
04. Възможността да си поплача и да оценя някои неща
05. Няколко нови страхотни приятелки, които намерих
06. Възможността да почерпя мъдрост от някои потребителки
07. Възможността да разбера колко фалш, злоба и простотия все пак продължава да съществува
08. Възможността да се помогне на някого
09. Начин за общуване
10. Просто ми е приятно

Преди няколко дни майка ми ми се обажда и казва: търся си аз в Гугъла една рецепта. Пиша какво искам, излиза ми рецепта от някаква Блонди, отварям да видя и какво виждам - внукът ми усмихнат срещу мен  Joy

# 27
  • Мнения: 7 263
В началото беше информацията,
после ми стана интересно, зарибих се с две думи  Laughing,
а сега заради близките ми вече хора  Heart Eyes

На практика това е и моят отговор затова си позволявам да цитирам L е о. Но и до ден днешен продължавам да откривам полезно инфо.

# 28
  • Мнения: 3 423
Упражнявам си българския.

# 29
  • Мнения: 2 013
1.Разнообразие thumbsup
2.Информация  book
3.Навик  #Crazy
4.Забавление  hahaha 


5. Бг-мамма ми е представителна извадка на жените в активна възраст. Трудно би ми било да се запозная и разговарям на живо с толкова много и различни жени.
6. Оттук ми хрумват доста идеи за работата ми.
7. В редките случаи, в които решавам да готвя, влизам в готварския и копвам някоя рецепта.
8. Тук си намерих майстор за пералнята за няма и час...
и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт