КОЛЕДНО ПАРТИ?!?

  • 1 606
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не правете КОЛЕДНО ПАРТИ в ОСТРОВА НА СЪКРОВИщАТА!!!! Такъв рекет не сте сънували! Направихме там купон на децата от  класа на сина ми. Предварително платихме капаро и се договорихме за куверт на дете 15 лв, който не включва почерпка на децата. Накрая, когато трябваше да платим цялата сума, се оказа, че те ПО ПОГРЕШКА са дали на децата почерпка и ни изнудиха да я платим, т.е. още по 2 лв. на дете.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е как така ще плащате вината е тяхна.  Tired

# 17
  • Мнения: 7 947
Да споделя как мина - отвратително!!! По-лоша организация не бях виждала!!! Децата се бутаха едно друго и си скачаха буквално върху главите в детския кът, родителите блъскаха децата, просто нямам думи да опиша! Една тясна стаичка с 30 деца и родители, абе... SickСнежанка беше в синя рокля и самата се представи, че всъщност била фея...направи някъв куклен театър - смесица от 10 приказки и герои, от което дори аз нищо не разбрах...Стаята беше тъмна и снимките станаха отвратителни, абе повече никога в СМЕХОРАНИ Naughty Добре че малчо не му пукаше и обикаляше да се закача с всички Wink

Общи условия

Активация на акаунт