Изцепки на мъжете, относно децата...

  • 101 126
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
И аз да се включа, единственото нещо което се сещам е че: бебо реве аз го взимам на ръце (да вметна, че тъкмо беше станал на 2 месеца) нося го на спалнята и казвам на баща му вземи го и го гледай отивам да му правя млякото. Той ми го взе от ръцете и го сложи да седне  Shocked да си играели. Щях да падна. С усмивка му обясних, че му е рано да сяда.

# 16
  • Мнения: 476
На една приятелка е историята. Прибрала се с бебето от родилното и мъжът и гушка бебето вече на спокойствие в къщи и му казва: Ох, на бате ooooh!

# 17
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

"Ей сега идва кораба майка, ще се закачиш и ще презаредиш"


 hahaha Joy rotfImbo

Ох,и ние сме  пълни с изцепки.Утре ще драсна 2-3.

# 18
  • Мнения: 2 131
Страхотна тема!!!!! Поздравления за хрумването!  smile3501Ще помисля и ще се включа като се сетя за такива историйки!

# 19
  • София
  • Мнения: 665
когато беше малко бебе и имаше пьпки, мьжьт ми изрази мнение, че може би е алергичен кьм кьрмата.

# 20
  • Мнения: 1 464
Олее,ние сме пълни с такива истории ooooh!най раното беше когато ни изписаха"Кажи нещо бе татенце,само спинкаш",после няма ли да седи вече,остави я сама на спалнята на 4 месеца,тя се преобърна и падна и още мнооого.Ма като се сетя ще пиша.А знам един виц и аз по повод врялата вода и черпака JoyЕдна жена влиза в банята и гледа мъжа държи детето за краката и топи главата му във ваната,пита го какво прави,да не е полудял,а той-"Е я ела ти бръкни у тая врела вода! hahaha Mr. GreenИ това малко черен хумор:
Майка на 5 деца си гледа сериал и чува от другата стая Скръц-Скръъц-Скръъц.Това продължава половин час и тя не издържа:
-Абе деца,стига сте се люляли на баща ви бе,той за това ли се е обесил Mr. Green hahaha

# 21
  • Мнения: 1 701
Моят сладур така и не се научи да прави попара...  Rolling Eyes Или ще натресе повече сухари, или накрая му написах на едно лиХче рецептите за толкова сложните 2 попари,

   Ако и на мен ми напишеш рецепта за два попари ще има да  се блещя Joy

 Майтапя се, разбрах че е правописна грешка Wink
Ъъъъ... аз обаче не разбрах къде е грешката?...  newsm78 2 си е две, я не два...
Но не се сърдя!  Hug

# 22
  • Мнения: 1 701
Сещам се за една приятелка, на която мъжът й идва да я види след като е родила и носи на детето огромна плюшена играчка.  Shocked Тя му казва да я занесе вкъщи, а той - "Бе дай я на детето да си играе, беее"...  Mr. Green
Същият гений купил на 2-месечното си бебе златен ланец и с 300 зора го убедили, че трябва да се поизчака с тези неща...  Joy

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Когато малката мрънка и плачеказва"На това дете нещо му има заведи го на доктор"
Когато е кротка пак същотот:Това дете е много кротко сигурно му има нещо .....на доктор"

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Много големи изцепки не е имало.
ПОмня само един единствен случай, в който си взех свободни часове за шопинг с приятелка. Тогава Стиви беше на 5 месеца и му казах да направи АМ с 150мл вода и 5 лъжички мляко. Обаче той забравил и направил млякото 100мл вода и 6 лъжички мляко  ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 146
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Не е истина, колкото са услужливи, толкова и проблеми могат да създават татковците. Ама винаги са много сладки, защото са убедени в своята правота.
Сетих се за една констатация на моя мъж - на изписването, снима нашия с камерата акушерката как преоблича малкия. Бебето понеже спеше и разсъбличането го събуди и се разплака. А таткото коментира - "Дааа, не обича да е гол."
Усещам, че голям смях ще падне тук.   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
Много готина тема! Simple Smile

За сериозни изцепки не се сещам, освен че мъжът ми, когато храни Симона с АМ, нарича това си действие "цицата на тати". Веднъж го изтърва това пред свеки и тя хич не беше очарована какво го карам да прави. Crazy

А, веднъж посегна да нахрани малката с шоколадова вафла. Да е била на 6-7 месеца някъде. Получи шамар през ръцете и вече пита.

Обаче така е подкован по темата за късното захранване, че му разправям за една позната с малко бебе, което вече пие сок и той заявява "Абе тия хора не знаят ли, не четат ли, само мляко се дава, сега не е като едно време." Даже в службата спорил с колеги, но не успял да ги убеди с единствения довод "Жената така каза". Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 3 249
Като каза изписване и се сетих: пое дъщеря си със слънчеви очила (доказателство) Сръгах го да ги махне, но акушерката не искаше да повтаряме кадъра. Тамън заставаме за следващата снимка и той посяга да си ги сложи на главата, най-удобно му било! Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 46 524
Гледаме я 50:50 от раждането, заедно се учехме  Rolling Eyes но може да се каже, че мъжът ми се справя по-добре и от мен, защото аз съм ужасно разсеяна, затова и той има 2 изцепки, а аз хиляди  Blush

Неговата: става наводнение, новите ни радиатори избиват, едновременно в трите стаи, той тича с един гаячен ключ да ги стяга, а София току що се събудила и се усмихва щастлива от количката, той се подхлъзва във водата, пада и преобръща количката, тя се изстрелва напред  Confused добре, че имаше много одеала и пелени, които се преметнаха преди нея и омекотиха удара  Praynig

Другата: заведе я на разходка с разменени лява и дясна обувка, чак като я събувах видяхме  Laughing

Някои от моите:

Най-голямата - бях сложила чужда снимка в албума на София, на едно гостуване децата си слагаха перуки и червени носове и аз взех една от снимките, направих й рамка и я сложих албума, там стоя сигурно 2 месеца, накрая мъжът ми го разглежда и ме пита "Защо си сложила снимка на персиян в албуа на София", отгоре на всичко и надпис "Познахте ли ме"  ooooh! Joy да кажа само, че тя тогава беше на 2 г., а въпросното дете на 5-6 г.  Laughing

Друга изцепка - 3 пъти я извеждам с рокля без гащи  Mr. Green ooooh! единия път взе да си вдига роклята на кафето пред блока, втория я качвахме на количка в Била, когато забелязахме пропуска Laughing третия път вече говореше и на асансьора детето ме попита къде са му гащите  Rolling Eyes

Като бебе пък веднъж сядам да я храня, държа й шишето и се чудя това бебе колко бързо пие млякото  newsm78 шишето се изпразни, вдигам я - цялата мокра  Joy капачката била незавинтена всичко изтекло в/у нея  Crazy

Веднъж пък паднах с количката  Joy вървим с една приятлека с коликите и тя ми вика "Шахта", поглеждам, виждам я, викам й добре и продължавам, след точно 1 секунда падам с единия крак в шахтата и инстинктивно се хващам количката, естествено я обърнах, добре, че детето беше с колани  Praynig

# 29
  • Мнения: 250
Случката за която се сещам е от преди няколко дена.Сутрин е малкия е вече буден и тормози баща си.Аз виждам че мъжа ми е с отворени очи и отивам в кухнята за нещо.След малко чувам бебешки рев отивам да видя какво става,а те двамата се гушкат и успокояват.Питам го какво става,а той "ами падна от спалнята"...аз питам:е ти не го ли гледаш?,а той"ами задрямал съм" Shocked
Страхотна тема.

Общи условия

Активация на акаунт