Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 2 613
Skorpi- радвам се да те видя- Hug
Успях да сложа снимките в нашия албум, да постоят малко, пък после ще ги махам, голяма съм шматка, не мога с едни снимки два часа да се оправя- Embarassed

# 406
  • Мнения: 958
Монстерче,благодаря за почерпката,да ти е жива и здрава именячката  bouquet
Scorpi,успех ти желая с житната,няма значение,че сама започваш,ние тук ще те подкрепяме Heart Eyes
Аз нямам с какво да се похваля днес,задържам си постигнатото,май трябва да започна да вечерям преди 20ч,че ако знаете колко много ям по цял ден,цяло чудо е,че не качвам,добре,че детето тръгва от днес на училище и ще мога да се поразтиквам малко поне до фитнеса,че то така... eat cook amiiii
ral4e:),видях ти снимките,големи сте сладури с половинката  Hug

# 407
  • София
  • Мнения: 701
Привет, бандата!  Hug

crazy_tikva мерси за кафенцето! Прекрасно е!  Heart Eyes

Монстерче Честит имен ден на твоята маминка!   bouquet

vembi ще ми разкажеш ли малко повече за тези китайски хапчета- колко струват, откъде ги купуваш и резултатите за колко време идват, как се храниш докато ги пиеш...?!? Извинявай за любопитството, но имам спешна нужда от съвети за сваляне....  Blush Hug

# 408
  • Мнения: 127
да vembi пиши подробно за тези вълшебни хапченца моля ще ти бъдем много благодарни.                                                                newsm17 newsm17  bouquet

# 409
  • Мнения: 422
здравейте!
от утре се включвам и аз, защото имам много за сваляне!
Честита Нова година и много свалени килограми през нея!
  bouquet

# 410
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , Сладки Дневничета!
Честито на всички , които са именнички или имат именници , да са ви живи и здрави и много щастие!
Добре дошли на всички нови Дневничета! Hug Hug
А на завърналите се  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нямам много време , но набързо се отчитам - за 3 дни на Страхотната диета съм минус 1.5 кг newsm44 /т.е пораженията от празниците съм ги махнала сега остават ония многото килограми , но щом дотук стана няма начин да не стане и натам/, а не съм била съвсем стриктна - погризвах си по нещичко "тайничко"
 Joy Joy Joy
Успех , милички, заедно ще ги преборим килцата! Чакам да се похвалите с минусчета!

 newsm51 newsm51 newsm51

# 411
  • Мнения: 15 772
здравейте момичета - аз направо се учудвам, че не сте чували за тези хапчета newsm78 - цяла София говори за тях

продават се в китайски магазин в една пряка на Пиртска. Пряката е при №18. Той е един много голям китайски магазин, вижда се от самата Пиротска. Като свиете в тази пряка подминавате големия китайски магазин и 20 метра по-нататък има един по-малък китайски магазин. Пада се в ляво. В него са по-ефтини - 17 лв. стигат за 12 дена. По принцип аз ги свалих с 4 опаковки 9 кг. Но това беше защото нямаше на къде повече да свалям. Колкото повече имаш да сваляш, толкова по-бързо ги своляш - на пример една приятелка сваляще по 3 кг. на седмица - 12 кг. на месец.
Няма режим на хранене с тях - ядеш си всичко колкото и каквото ти се яде. Единственото и много важно условие е да пиеш мнооооог вода с тях, защото иначе можеш да се обезводниш.
Ако имате още въпроси питайте - с радост ще ви кажа  Hug Hug Hug
Само да добавя, че ако сваляте бързо няма да е лошо да си вземете някакъв лосион за стягане на кожата или да започнете да тренирате нещо, за да не ви увисне кожата  Peace

# 412
  • Мнения: 15 772
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНЯЦИ - ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И БЕЗКРААААЙНО ЩАСТЛИВИ

# 413
  • Мнения: 1 254
добрутру мацки
пак издъних японското в самото му начало. няма ли кой да метне една сопа насам...
скорпе, душко как си с житото?
тикве, а ти издържаш ли на японското?
вемби, после няма ли йо-йо ефект на кг? и как се казват тези китайски капсули. бях чела във форума доста негативни изказвания за тях. честно казано не вярвам аз на чудодейни неща. Peace

# 414
  • Мнения: 15 772
добрутру мацки
пак издъних японското в самото му начало. няма ли кой да метне една сопа насам...
скорпе, душко как си с житото?
тикве, а ти издържаш ли на японското?
вемби, после няма ли йо-йо ефект на кг? и как се казват тези китайски капсули. бях чела във форума доста негативни изказвания за тях. честно казано не вярвам аз на чудодейни неща. Peace

ами да и аз бях чела лоши неща за тях, но като съм доволна не мога да напиша нищо лошо - всеки сам си избира дали да ги пие или не - аз лично ги пия. даже смятам април месец пак да си взема 2 опаковки за лятото да посваля ако има нещо за досваляне.
аз да ти кажа като ги спрях за 6 м. качих само 2 кг. не знам дали това се брои за йо-йо ефект. после пак ги почнах защото идваха празници и предстоеше страшно ядене, а вече си бях взела тоялет за НГ и не ми се искаше да ми утеснее  Mr. Green

само да добавя, че си проличава свалянето някъде около средата на втората опаковка  Peace

# 415
  • Мнения: 958
Без да искам да обидя някого ще кажа,че съм много против подобни хапове. vembi,радвам се,че при теб са имали успех,но гледах едно предаване точно за тези китайски капсули,че те всъщност се продават с абсолютно неустановен произход,то си е лекарствен препарат,а китайския магазин съвсем не е аптека,не се знае какво има вътре и кога са произведени,имаше много оплаквания за странични ефекти,не бих рискувала да пия подобна гадост Naughty
Каприсче,ти си толкова желязна в спорта и храненето,ще пребориш тези няколко набързо качени по празниците килца,бързо качените кг бързо се свалят  newsm51

# 416
  • Мнения: 15 772
Без да искам да обидя някого ще кажа,че съм много против подобни хапове. vembi,радвам се,че при теб са имали успех,но гледах едно предаване точно за тези китайски капсули,че те всъщност се продават с абсолютно неустановен произход,то си е лекарствен препарат,а китайския магазин съвсем не е аптека,не се знае какво има вътре и кога са произведени,имаше много оплаквания за странични ефекти,не бих рискувала да пия подобна гадост Naughty
Каприсче,ти си толкова желязна в спорта и храненето,ще пребориш тези няколко набързо качени по празниците килца,бързо качените кг бързо се свалят  newsm51

да чух за това предаване. може наистина да е така - аз не споря  Peace. просто като започнах да пиша в тази тема беше редно да напиша и как съм отслабнала и за това ги споменах. не искам да звучи това, като някаква реклама - просто казвам как е било при мен.
сега се опитвам да започна да се храня здравословно, защото прекалявах с шоколада, хранех се много нездравословно и в резултат на това бях непрекъснато уморена, нямах енергия, все ми се спеше, никъде не ми се излизаше и т.н. /пенсионерка направо  Tired/
ето днес си изядох мюслито с кис. мляко. за обяд някой ще ми препоръча ли нещо  Praynig. аз лично не мога да пазя стриктно някоя диета защото съм много несериозна и за това предпочитам просто да си подбирам храната.
приемам всякакви съвети и ще съм ви много благодарна  Hug

# 417
  • София
  • Мнения: 5 606
Аз от днес съм на І вата диета от "Страхотна диета"
b_ivanova и аз съм на Страхотната диета вече 5 ден, мила. Ефекта от нея наистина е уникален. Няколко пъти съм правилна по няколко седмици. Ама аз съм доста несериозна. Сега от началото на годината съм де запалила много, та дано издържа. Това всъщност е диетата на Байкова. Аз понеже ходя и при нея, ако искаш ще ти пусна на ЛС и последните хранителни режими, които ми е направила за зимата. 
Момичета, относно тия китайски хапчета, направо не ви ги препоръчвам. vembi, не искам да кажа нищо,  но явно при теб не са имали толкова странични ефекти, но при мен и приятелката ми беше нещо страшно. Аз съм писала преди в темата за хапчетата - пих ги 10 дни, просто такава липса на апетит никога не съм имала, бях изяла за тези дни 3-4 кофички кисело мляко и един банан. Свалих 6 кг. Това беше хубавата част, но още от първи ден ме гонеше страшна жажда, получих жестока аритмия и започнах да припадам по няколко пъти на ден (със сигурност не беше от глада, защото не ми е за първи път много дни да не ям нищо). При приятелката ми беше горе-долу същото. Накрая мъжа ми изхвърли хапчетата, стана луд сандал, довед ми някакъв лекар, който такава лекция ми дръпна, че сигурно никога повече няма да си купя хапчета за отслабване, след това гледах и предаването за тези хапчета и направо.... Но това разбира се е от една страна, от друга страна при някой друг може би няма да има такива странчни ефекти, знам ли newsm78.
Я да пожелая честит имен ден на всички, които ще празнуват днес и мнооооого минуси тази седмица.

# 418
  • София
  • Мнения: 1 950
tzvety26 , като чета за твоя "ефект" от тези китайски хапчета направо ми се изправя косата. Ще ме извиняват тези , които са доволни , но и аз мисля , че всичко китайско е с неизяснен произход , ако е от аптека поне имаш някаква минимална гаранция, че е минало  newsm78 през някакъв контрол , но от китайски магазин ..... не знам , аз май не бих си купила. Но всеки решава сам дали да пие или не , защото ефекта както и страничните действия са индивидуални.
Аз от днес съм на І вата диета от "Страхотна диета"
b_ivanova и аз съм на Страхотната диета вече 5 ден, мила. Ефекта от нея наистина е уникален.
newsm10 Аз съм четвърти ден и за предните три имам 1.5 кг минус и това ако не е резултат!
Ще я карам докрай поне първата част , а пък след това ще видя. Нещо се поогледах в житната диета за февруари и ако се съберем компания може да я направя и после да си продължа Страхотната.
 Hug Heart Eyes Hug На всички и успех в диетките!

# 419
  • Мнения: 3 050
Честито на именниците!  Hug За тези които не са на диетка
http://www.bgphoto.net/photos/13284/o633052306918948750.tif
и за тези които са на

Пак нямам време да пиша, но изчетох всичко  Peace
Само ще споделя, че се радвам че имате воля и наистина бавно бавно се справяте с кг-те.   bouquet
Аз съм доволна от себе си, защото постепенно се уча да ям здравословно и да тренирам-чувствам се добре Heart Eyes Grinning

Общи условия

Активация на акаунт