Напредваме със Фотошоп-а, чакаме и новите уроци....(6)

  • 18 157
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 336
още един мои зимен опит

# 226
  • Мнения: 2 270
Браво момичета.Виждач,че всички се справяте със новите уроци.Не са трудни,но пък са ефектни.
Радвам се,че всички работите много старателно  Hug Hug Hug Hug  bouquet

ted_-последната ти рамка е доста добра.Можеш да обърнеш дядо коледа с флип хоризонтал -да дойде в левия ъгъл,все едно,че пътува към елхата.И мъничко още да увеличиш снимката

veenii -като чукнеш с десен бутон на снимката в мултито и излиза един прозорец-от него си копираш адреса/внимавай да го копираш целия,задръж добре мишката и я премести до долу/после пействаш тук копираното,като след това го маркираш и му вмъкваш като  изображение.Снимката е чудна

Муцка-под снимката с обясненията има едни цифрички,като чукнеш там излиза голяма картинка,а вече и там ако не виждаш- марш при очния лекар Grinning.Страхотна е снимката.Много нежна

# 227
  • София
  • Мнения: 7 242
Помощ.. Какви са тези скрач дискове, които са пълни и заради които не мога да правя нищо с фотошопа Twisted Evil Какво да правя newsm78 Предишния път заниманията ми с Фотошопа приключиха именно заради тях Confused Не искам и сега така да става Sad

# 228
  • Мнения: 2 336
ето и с промяната на Дяда Коледа

# 229
  • Мнения: 669
записвам се и аз да следя тази тема сега ще прочета предишните теми и утре може би ще се включа

# 230
  • Мнения: 179
Лекси провери къде ти пише фотошопа Simple Smile на кой хард Simple Smile аз съм с CS3 и ми се намира въпросното нещо на Edit -> Preferences->General   и после ми се птваря един прозорец в чиято лява страна има в колонка няколко папки Simple Smile ... в папка  -  Performanse  има една таблица в която пише къде "пише " фотошопа ти . Слаед това отиди на Win. Explorer-a и си погледни колко свободно място има на него Simple Smile Ако няма то тогава си отдели местенце на друг диск и промени чекбокса в таблицата на фотошопа . Simple Smile . Но внимавай !!! Ако не си администраторски акаунт на компа си то влезни през него и от там промени настройката Simple Smile ............. аз вече сърбах такава попара и не е никак приятно Simple Smile Трябва да имаш правя за писане по дисковете и за такива генерални промени Simple Smile иначе после не ти отваря абсолютно нищо и ти трябва разбирач за да оправи бъкията (или поне на мен ми трябваше )
... момент има още един начин ... но трябва да изляза от ак и след малко ще пиша Confused
ето го и него Simple Smile , но не гарантирам много място Simple Smile
Win Explorer -> C -> Documents and Settings -> "user" -> local Settings-> Temp ( тази директория можеш да я разчистиш ..... нещата там са ти ненужни и ти заемат ненужно място Simple Smile  някои от тях ще ти каже , че не може да ги изтрие , защото има отворени програми Simple Smile е тях ги остави Simple Smile .... нужното просто няма да можеш да го изтриеш Simple Smile )
Обикновенно по подразбиране фотошопа(и 99% от останалите програми) пише на С (ако специално не си уточнила къде на рдуго място да пише) та за това ти запълва всичкото празно място Simple Smile , а особенно ако пуснеш още някоя програма (дори музика да слушаш )

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 16:12 от Axrax

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Само първия урок за състаряване ми се получава горе-долу  Rolling Eyes
Може би защото е най-лесен  Flutter
Не мога да коментирам как сте се справили със състаряването, защото за мен е съвсем ново  Rolling Eyes
Но наистина всичко, което видах ми хареса   bouquet
ted_, последната ти рамка е по-различна  Simple Smile Давай в същия дух  Hug Може вече да не ползваш квадратни рамки  Peace


# 232
  • Мнения: 170
Някой знае ли ,къде има по голям избор на коледни рамки и елементиа за фотошоп.

# 233
  • на село
  • Мнения: 1 028
Някой знае ли ,къде има по голям избор на коледни рамки и елементиа за фотошоп.

Виж във фотошопската библиотека. Напоследък момичетата пуснаха доста тематични скрабчета.

# 234
  • София
  • Мнения: 7 242
Axrax, много, много благодаря  Hug  bouquet Hug Стана по втория начин Grinning
ханна, много е красива Grinning
Тед, браво Grinning Продължавай така. Ако ти се занимава, защо не опиташ и друг вариант - над рамката да оставиш само малко от фона /тя все така да си е изтеглена в единия край/ и да нямаш елементи над снимката /т.е. да махнеш камбанката, а дядо Коледа да обърнеш, намалиш и да смъкнеш надолу, така че да покрие част от елхата и рамката. А подаръците може да мръднеш в др. край, за да не натежават елементите на едната страна..

# 235
  • Мнения: 2 336
ще ви писне от тази рамка, за това е за последно

# 236
  • Мнения: 179
ted_  хич няма да ни писне Simple Smile 
Хайде и аз да кажа : гледам рамките ти и имам чувството , че си човек на реда : всичко е подредено и някак си под линия , а аз обичам да ми е малко разхвърляно Simple Smile  Simple Smile та ... защо не опиташ да врътнеш малко рамката на някъде (барабар със снимката де Simple Smile ) може и да е само една малка идея , но да не е толкова хоризонтирана . Тя самата снимка си има лек наклон , но ако и рамката врътнеш , а ? пробвай Simple Smile ... и си мисля за тук таме да сложиш някоя и друга снежинка - 5-6 броя ей така разхвърляни Simple Smile ... Опитай разни такива неща Simple Smile
Аз преди 2 дена като погледнах единият ми работен вариант на календара ми беше 1,5 гигабайта (само едната страница ) ами , че то аз какво ли не слагах и махах , но без да го тия окончателно Simple Smile (за да мога пак да експериментирам ) Simple Smile голям смях ......... Simple Smile
Айде надявам се тази вечер и аз да а се отчета Simple Smile

# 237
  • София
  • Мнения: 1 456
Муцка-под снимката с обясненията има едни цифрички,като чукнеш там излиза голяма картинка,а вече и там ако не виждаш- марш при очния лекар Grinning.Страхотна е снимката.Много нежна


ani, благодаря , но и аз това казвам, че не виждам ясно дори и като чукна върху картинката? #Crazy Чудих се при мен ли е проблема или .....май ще е при мен!

# 238
  • Мнения: 1 400
Тед, махни тази блендинг опция (мисля - бевъл) от дядо ти Коледа и ще е по-добре мисля. Намали го(него) и орежи малко фона отгоре и ще е още по -добре Grinning
ханна, много хубава снимка, но не много стара май...

Не мога да ви смогна да разгледам всичко ooooh! Зарината съм с предколедни подготовки, а вие творите с пълна сила - браво! Чак ми се ще и аз да си спретна нещичко Blush...
До скоро! Hug

# 239
  • София
  • Мнения: 7 242
Благодарение на Axrax, пак си ползвам Шопчето Grinning:

Общи условия

Активация на акаунт