Колко от кърмените заспиват без цица

  • 4 768
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 269
мойто чавенце никога не е заспивало на цицата ми  Naughty
заспива задьлжително с биба,до преди два месеца заспиваше в креватчето -пускам музикалната вьртележка,давам бибата и е готова..........за сьжаление вече не е така,сега заспива в количката,с биба и много люляне.

# 106
  • Мнения: 274
аз имам голям проблем с мойта малка мишка..първо спи адски кратко за по 20-30 мин(заспива само на гърдата,понякога с носене из цялата къща,с пеене и т.н -вси4ки методи)и немога да си обясня защо бебе на 2,5месеца не спи пове4е от 30 мин и после бодуване1-2ч,ве4ното мрънкане и носене.Къде греша?Помагайте,адски съм уморена от безсъние и взех да ставам напоследък и много нервна от вси4ко това #Cussing outНикой не ми помага гледам си я сама,но явно нещо греша.не иска биберона,не иска да пие АМ... Thinking
И ние сме така, само дето не я дундуркам, щото така съм решила, че трябва. Оставям я да си пореве и после сама си заспива. А иначе ние също спим по толкова, само през нощта е дълъг и непрекъснат съня. Така че според мен няма нищо нередно в това. За повече помощ и съвети, що не се присъединиш към някоя подходяща тема. Например на родените през октомври (като нас). Там всички са със сходни проблеми и като се разговорим, че при всички бебета е едно и също, успокояваме се взаимно.

# 107
  • Мнения: 518
Комбинирано - люшкане в шезлонга или на ръце и като се умори заспива на гърда

# 108
  • Мнения: 842
Съвсем доскоро заспиваше само на гърда, но от известно време насам се опитвам да го отуча и приспивам с люшкане и песни, а вечер - на цица.

# 109
  • Мнения: 78
И при мен само цицата работи....а вечер докато заспи понякога откарва до 2 часа смучейки  Shocked
Нощем се буди 3, 4 , 5 и повече пъти. Дали защото спи при мен?
 Crazy

# 110
  • Мнения: 982
Когато е с мен,заспива само сучейки!Когато го гледа друг се примирява с песнички или приказки.

# 111
  • Мнения: 20
ох и ние сме на цица вече година и един месец....то лошо по принцип няма, само дето напоследък приспиването продължава по час, час и половина, в момента в който се опитвам да се дръпна се започва едно въртене и хленчене и ако не подам цицата веднага може и да се окаже неуспешно....въобще голям ми е зор, започнах да си изпускам и нервите, и то доста, понякога се плаша от себе си....... #2gunfire

# 112
  • Мнения: 888
Най- често заспива на гърда, а се случва да заспи без нищо но гушната до мен  Wink бибата не я използваме отдавна  Whistling 

# 113
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 205
И ние заспиваме на гърдата.Даже да се е наял вече не става по друг начин и започва да повръща но не пуска.Таткото само ме мъмри, че така съм го научила,защото ми е по лесно.Може и така да е, но ми е жал да плаче като опитвам да го приспивам по друг начин!

Общи условия

Активация на акаунт