Набор 2001 (6)

  • 12 998
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 271
знам, че е грозно, но минавам само да се запиша  Embarassed

# 16
  • Мнения: 636
 Whistling  да кажа здрасти в новата темичка!

# 17
  • Мнения: 3 886
Честита ни нова темичка Hug
DIVA_ORHIDEQ ти каква раница взе?Аз се загледах в някакви на Gabol с ортопедичен гръб(но нямам идея какво точно е различно) за 37-40лв и още се чудя.Един ден в тролея беше извънредна блъсканица и едно детенце непрекъснато го побутваха,затова му казах да ми даде поне раницата си за да не го бутат толкова,но какво беше изумлението ми,когато едва успях да я вдигна и то с две ръце ShockedПитам го"Абе дете ти тухли ли носиш вътре?",а то" Не ,но бях на английски" #Crazy Незнам какво ги чака горките с тези тежки раници,та затова ми се иска да е нещо по-така.

Ами аз съм замислила раница на колелца  newsm78
е да де ама за момче ще е смешно с колелца нали е мъж виж за момиче може newsm78 а и самата количка ми е 35 лв  която е за тази чанта

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз за Дияна също мисля да взема раница с колелца. Мама й беше подарила раница с количка, но остана само количката. Ще видя дали мога да закрепя някаква раница на тази количка (колеца с дръжка).

# 19
  • Мнения: 842
Да цопна и аз в новата темичка  Whistling

Орхидея, много е готина раницата  Peace Аз за сега няма да взимам, за училище ще пазарувам догодина, че не ми се складират разни неща вкъщи. Тези колички за раници са добра идея, но не знам, моят е момче и нещо не мога да си го представя  newsm78

AnMary, готино тържество са спретнали в детската градина, нашите не правят такива  Crossing Arms и родители не канят  Crossing Arms, за 4 години да сега на едно тържество не съм била, срамота значи  Crossing Arms

А някой ще ме светне ли къде се намира този магазин Джъмбо, непрекъснато чета за него по форума и ми се иска да го посетя по случай Голямото коледно пазаруване.

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не съм ходила лично, но знам, че е до Била на бул. България. В "На пазар" има цяла тема за Джъмбо.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 610
Точно до Била е и е огромен,отдели си поне 2часа само за него.На горния етаж са играчките,а на долния(на ниво подземие)са бебешки,канцеларски стоки и джунджурии за дома всякакви.

# 22
  • Мнения: 3 886


Орхидея, много е готина раницата  Peace Аз за сега няма да взимам, за училище ще пазарувам догодина, че не ми се складират разни неща вкъщи. Тези колички за раници са добра идея, но не знам, моят е момче и нещо не мога да си го представя  newsm78

точно за това аз взех само раницата PeaceИскам или не цените скачат и предпочитам едно по едно  тамън повече неща ще натрипаме като дрехи имам в предвид де Embarassed Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 7 263
Ехеее имаме нова темичка!
Честита да ни е   bouquet  bouquet  bouquet
А този Джъмбо няма ли и онлайн магазин. Нещо много ми е кът времето  Embarassed Embarassed Embarassed
Аз като че ли вече наваксах с детските подаръци - ама пак трябва да ги преброя тези дни, че много племенници вече станаха да не пропусна някой в суматохата  Laughing Laughing Laughing
Остава половниката само .......... там съм в тотално безидеие  newsm78

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ехеее имаме нова темичка!
Честита да ни е   bouquet  bouquet  bouquet
А този Джъмбо няма ли и онлайн магазин. Нещо много ми е кът времето  Embarassed Embarassed Embarassed


Ти пък...те сайт нямат още, ти искаш онлайн магазин  Joy

# 25
  • Мнения: 7 263
Мъкаааа, давайте идеи за онлайн магазини  Blush Blush Blush

# 26
  • София
  • Мнения: 39 771
Дияна ми е нещо болна. Вчера яли риба на обяд в градината. Цяла вечер и цяла нощ е повръщала. Днес е ок. Яла е само малко препечена филийка и пюре. Имаше 39 темп, но я свалих. Не искаше да ходим до поликлиниката, защото в таксито щяло да й стане лошо. Искаше пеша, ама в тоя студ...
Пропусна Дядо Коледа в градината. Мъж ми минал поне подаръка да й вземе, но учителките се били спасили много рано.

# 27
  • Мнения: 842
Гита, Лиани, благодаря!   bouquet Ще  посетя магазина непременно!

Мъкаааа, давайте идеи за онлайн магазини  Blush Blush Blush

Лени, виж тук , тук и тук.

Мъж ми минал поне подаръка да й вземе, но учителките се били спасили много рано.

Защо ли ми е познато...  Thinking

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 19:17 от Trillian

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Мъкаааа, давайте идеи за онлайн магазини  Blush Blush Blush

Пак съм пропуснала  Blush. Какво се търси? Играчки? http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106405
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162993.0

# 29
  • Мнения: 7 263
Златни сте  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Ще допоръчам днес липсващите неща, защото Коледа  си дойде вече и на никой не му пука че майка му е много работна, всеки иска подърци Laughing
Днес с този работен ден направо ни ...............
Довечера съм и на парти - фирмено, утре баткото ни е на пробен изпит и на детски купон по случай Коледа. Въобще събота и неделя няма да има тази седмица  newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт