Набор 2001 (6)

  • 14 718
  • 309
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 886
Честит имен ден  bouquet
Страхотна почерпка Hug
Ренка мерси  мила я кажи твоята кукла как е с лаптопа як боклук излезеНАЛИ.НИе  минахме успешно 3 то ниво със събиране .Изваждането сме гола вода Peace

# 151
  • Мнения: 7 819

Честит имен ден, Орхидея!

# 152
  • Мнения: 3 886
ЕЕЕЕЕЕ момичета благодаря виии  bouquet  bouquet  bouquet Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes

# 153
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Не сме се занимавали с лаптопа, децата са при майка ми, че аз съм на работа. Но като го разгледах останах разочарована от дейностите, нищо интересно не видях.
Обаче получиха едно куфарче Мagic English, което много ми хареса. Има страхотен картинен речник.

# 154
  • София
  • Мнения: 40 958
Честит празник на празнуващеите Simple Smile Да им е  живо и здраво името Simple Smile

Аз също гледах лаптопите преди Коледа, но нещо не ми харесаха. Дияна има "Цифренка" и "БУквенка" и се занимава с тях. Май напоследък й е по-интересна "Цифренка"-та.
Аз трябва да измисля начин как да не брои на пръстите си когато събира или изважда. Има някакво сметало, но пръстчетата са по-удобни.

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Честито на всички именици   bouquet  Да са ви живи и здрави имената и вие покрай тях и с гордост да ги носите   bouquet

И аз си имам именик / мъжът ми е Стефан / та ви черпя виртуално за негово здраве

# 156
  • Мнения: 3 271
poohcho, и моят мъж е Стефан, така че се присламчвам към почерпката ти Simple Smile Честито да му е както и на всички други именници!

# 157
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Честито на Стефановците! Голямо ядене и пиене се очертава.

# 158
  • Мнения: 2 829
Честит празник на имениците!!!!
Здраве и много любов и късмет!!




здравейте и от мен,скоро не съм писала

Габи вече стана на 6 години
http://images22.snimka.bg/004798747.jpg

падна й първото зъбче Laughingголямо щастие ,голяма радост,


# 159
  • София
  • Мнения: 1 117
Искам да сондирам мнение!

Колко от вас мислят да купуват GSM на бъдещите първокласници? Понеже отдавна мисля по въпроса и съм склонна да и купя предвид това, че ще остава сама, а някой път може да и се наложи да се прибира сама. Сега дойде промоционална оферта от мобилния оператор, който обслужва фирмата, за която работя и имам възможност да купя телефон много изгодно с карта, в която има 250 безплатни минути към мен. Отделно аз ще мога да говоря с нея неограничено.

# 160
  • Мнения: 2 829
Аз със сигурност ще купя Peace на Габи
на сина ми му купихме като започна първи клас Peace

не толкова че са им необходими,а по-скоро за мое успокоение,че във всеки един момент може детето да звънне ,а и аз да я потърся Peace
има телефони по 40-80 лв-такъв ще й вземем Peace

Яна -това за минутите е супер Peace

# 161
  • Мнения: 3 886
и аз се включвам с 2 ръце за джиесем.МИсля да е за рождения ден.Карта имаме която е с такса 5 лв и 3 номера безплатни Peace

# 162
  • София
  • Мнения: 3 681
Не сме се занимавали с лаптопа, децата са при майка ми, че аз съм на работа. Но като го разгледах останах разочарована от дейностите, нищо интересно не видях.
Обаче получиха едно куфарче Мagic English, което много ми хареса. Има страхотен картинен речник.
И ние купихме такова преди няколко месеца,много е готино,даже вече минахме 2 диска  Peace а за джи ес ем,още се чудиме,но по-скоро ще е за втори клас(ако не се наложи,по-скоро).Той още сега за коледа искаше да си поръча,но не го огря Stop

Честит имен ден на всички които празнуват  bouquet

# 163
  • София
  • Мнения: 1 170
Хм, по принцип съм против идеята, при положение, че все някой ще го прибира
нашия и взима първите години...Но на твое място Ян@ GSM-а се явява важна необходимост!Така, че не се колебай!

# 164
  • Мнения: 7 263
Честит имен ден Орхидея!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

Много щастие и късмет да ти носи името и със здраве да го носиш!!!
Честито и на другите именници

  bouquet  bouquet  bouquet
Само да се похваля, че моя малък скиор напредвал супер  Blush Blush Blush
Сега ако намеря и финансиране за до края на сезона ще е супер  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт