Мама май усеща вече МАЙското палаво човече.

  • 14 055
  • 280
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 820
Днес получих страхотен коледен подарък. Резултата от амниото е добър, нямаме проблеми и чакаме мъж Grinning . Моля Маги, като прави новата тема да ми сложи сините гащи  Mr. Green.
На всички Майчета и техните семейства ВЕСЕЛА КОЛЕДА

# 226
  • Мнения: 2 910
Диди, честити ти добри резултати и бъдеща мъжка рожба  bouquet Hug
И аз чакам с нетърпение да дойде петъка и да отида на консултация, пък дано този път се види пола, че голямо любопитство ме гризе, не че има значение. Аз имам чувството, че ще е момче, но ще видим. Мъжа ми като, че ли иска пак момиче, те са страхотна партия с дъщеря ми, но каквото сме си направили, такова ще си гледаме Mr. Green Hug
Весели празници и повече усмивки!

# 227
  • Перник
  • Мнения: 211
Didka_M, честито! smile3501 Това наистина е страхотен подарък за теб! Нека от тук нататък всичко да е ОК! Весела Коледа!

# 228
  • Мнения: 529
  Gift  party023  cook newsm38 smile3510ДНЕС НАШАТА КАКА ИМА РОЖДЕН ДЕН   ВИРТУАЛНА ПОЧЕРПКА ЗА ВСИЧКИ ВАС ИВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ cook bdbaloni

# 229
  • София
  • Мнения: 448
Didka_M,честито!Много се радвам за теб!

boikinova ,Честит Рожден Ден на дъщеричката ти!Да е много здрава,щастлива и палава!Да бъде добра кака на бебчо!

Весели празници на всички и много целувки по тумбачетата!  bouquet

# 230
  • Мнения: 572
Пожелавам весело изкарване на празниците на всички Вас!
Ще си имам Мома  clean
 Дядо Коледа трябва да ми донесе подарък в лицето на резултатите от Биохимичния скрининг!
 И за да не кажете пак че съм лаконична   newsm51
Не съм Добре, не мога да спя, и съм много нервна, само срещите на училището ми помагат да не откача! Да Ви занимавам ли още?  На бебето ми има малка киста в мозъка, която я имали 2 от 100! Както и при Вяра (1 на 1000) трябвало до 20 седмица да изчезне! Иначе съм ОК!
Чакам да дойде нова година за да се отърва от лошите преживявания през тази!
И на края но не на последно място искам да подравя всички тези от вас които подкрепиха каузата на ДБМ с закупуването на коледни сувенири от базара!
Нека новата година Ви донесе само  весели и хубави емоции и много любов!

# 231
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
boikinova , честит рожден ден на дъщеричката ти! Да бъде много здрава и весела и най-добрата кака през май!  bouquet

# 232
  • Мнения: 517
Hа всички вас желая уютни и спокойни Коледни празници!
Лично аз сте ги прекарам със семейството на мъжа ми (днес пекох Коледна пита и и сложих късмети, няма всичко да е само по немски и баварски, я  Rolling Eyes), а на Нова година сте се отдадем на вероятно последната ни отпуска (преди раждането) в Тирол...
 
Нека Новата 2008 бъде плодоносна , изпълнена с надежда, любов и много, много хубави емоции...
 

# 233
  • Мнения: 84
meyz ,честита ти ГОСПОЖИЦА.Ти нали точно това искаше? Всичко ще се оправи с бебка и 20 сед ще е наред.Аз съм много доволна от д-р Марков.Голям специалист в областа на ФМ.Иди при него да погледне и той.

Днес ще пека Коледни сладки,тази година ще ги снимам.Дано станат.Ще пробвам новата рецепта.А изпитаната от мен ви я препоръчвам на вас.


ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА БЪДНИ ВЕЧЕР.НАЙ-ХУБАВИТЕ КЪСМЕТИ ДА СА ВСЕ ЗА МАЙЧЕТАТА С МАЛКИТЕ МАЙЧЕТА.В УТРОТО НА КОЛЕДА ПОЖЕЛАВАМ ВСИЧКИ МЕЧТИ ДА СА СЕ СБЪДНАЛИ.
ДАЙ БОЖЕ НА ВСИЧКИ НИ ЗДРАВИ БЕБЧЕТА ПРЕЗ ИДНАТА 2008 ГОД   
newsm17 bishop


             


МОЛЯ ИЗБЕРЕТЕ СИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА.  цяла нощ точих корите   Wink

http://banici.net/

# 234
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Здравейте момичета, моята одисея със зъбите и венците продължава, но вече пия антибиотик (след като пробвах всякакви гелове, билки, и всевъзможни отвари) и се търпи болката.Трябваха му 2 дена да подейства , че явно инфекцията или там каквото е сие  доста злобно и упорито.Цялата дясна страна на главата ме боли и от време на време се усилва , но както казах вече е търпимо, след 4 дневните мъки се надявам вече да не се повтаря историята.

Весели празници на всички.Много усмивки, подаръци и положителни емоции  bouquet

# 235
  • Мнения: 731
Здравейте, момичета!

Отдавна не съм се включвала и вероятно няма да мога да коментирам всичко.
Мейз, честито ти момиченце! Кураж, мила! Аз вярвам, че всичко ще е наред с бебка и скоро ще се похвалиш с изчезнала киста!
Дидолинка, колко си смела! Възхищавам ти се! Твоят малък мъж ще озарява и осмисля живота ти!
Алабала, радвам се, че си на път да пребориш стоматологичните проблеми!
Горис, и аз проявявам интерес към дните на отворени врати. Досега съм била само на такъв в "Токуда". Те поне са по обедно време и с удоволствие бих посетила поне още няколко болници. Ще се уговорим.
Дидка, поздравления за резултатите от амниоцентезата! Дългото им чакане си заслужаваше.

Аз също правих амниоцентеза тази седмица и сега съм в очакване на резултата. Иначе се чувствам добре и се справяме двамата със Сашко. По празниците ще сме на гости при мама и тати.

Май пропуснах и доста рождени дни, а предстоят и много имени. Да са живи и здрави всички празнуващи!
Бих искала да ви поздравя с настъпващите празници и да пожелая много здраве, щастие, търпение и любов на вас и вашите семейства! Моят дядо Коледа ще дойде през май. Мисля, че и вашият!  Heart Eyes




 

# 236
  • София
  • Мнения: 6 176
Искам да пожелая много здраве, късмет и само положителни емоции на всички вас и на вашите семейства!

# 237
Здравейте моми4ета.Желая на вси4ки ви весело посре6тане на празниците, много радост и усмивки.Нека новата година донесе на вси4ки ни здрави дечица и много радости около тях.Сърде4ни поздрави. Simple Smile

# 238
  • Мнения: 121
Здравейте  мамчета,


Честито Рождество Христово!

Желая Ви  Весели Коледни празници, много подаръци ,  само усмивки  през празничните дни:)

# 239
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честито Рождество Христово!!!
Много здраве и любов пожелавам на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт