Харесвате ли Стефан Данаилов?

  • 5 309
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Да. Вечен за българския театър и българското кино. Незаменим и неповторим.
Peace

# 46
  • Мнения: 7 430
...харесва ми, ами ми падна в очите, че е такъв партиеЦ Confused

# 47
  • Мнения: 2 673
Харесвам образите на Стефан, самия него като мъж - не. И сега и преди Sick

# 48
  • София
  • Мнения: 4 423
Много го харесвам, невероятен мъж е.

# 49
  • Мнения: 6 417
Него не познавам, но със сестра му Росица едно лято всеки ден бяхме заедно.  Много е забавна, имах амбиции да уча актъорско майсторство и тя ми помагаше. Никога няма да забравя как на генералната ми репетиция събра всичките си приятелки, пийваха, а аз им изнасях програма  Laughing Също как веднъж брат ми много искаше да види как репетираме, а тя вместо  това му връчи един маркуч да и полива цветята на двора, после да разходи кучето, а след това да и напазарува  Laughing Изобщо човек, който гледа от всичко и от всеки да има полза и изгода. От нея съм запомнила, че "каквито са ти ръчичките , такива трябва и да си ти крачетата"  т.е. винаги да са с еднакъв лак  Flutter
Такава си е. Отива й някой на гости, а тя...я да ми пренесеш въглищата. Няма 6-5.  Joy

# 50
  • Мнения: 2 241
Общувала съм с него за кратко (служебно), бяхме в българската делегация за една конференция. Мъж от класа. И на 100 години да стане, и 200 кила, пак си има излъчване. В сравнението между него и някои други направих разликата какво значи да си велик и само да се мислиш за такъв. Истински големият човек е великодушен, държи се добре с всички, не мачка хората около себе си и не се вживява излишно в собствената си персона.

След това 2-3 пъти го засичах пред министерството на културата да пристига или да си тръгва, всеки път ми кима, а спокойно би могъл да не си прави труда.

Та отговорът ми е, ДАGrinning

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Котка браво   bouquet искам и аз да го видя на живо... дори и от далче да е  Laughing

# 52
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Не!
дори ми е нелицеприятен

# 53
  • Мнения: 5 026
застарял е вече

# 54
  • Мнения: 764
Като актьор е много слаб,но истината е,че има чар и това е в много случаи достатъчно.Харесва ми да го гледам на екран.А доколкото знам е много земен и човечен,с чувство за хумор,студентите му умират за него.Струва ми се пич.И определено е галеник на съдбата,ама пък какво!

# 55
  • Мнения: 5 877
Нe, не го харесвам.
И аз заради Ботаническата.
И заради излагацията в Брюксел.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 14 073
Харесвам го. Въпреки политиката. Все пак остана верен на себе си и не се пребоядиса.

# 57
  • някъде
  • Мнения: 979
Не, никога не съм го харесвала!
Комуняга, галеник на властта, бивш хубавец, сега е един дебелак и на всичките си професорски титли- неграмотен. На погребението на една актриса написа с големи букви : '' Збогом''.

     Именно!По-точно не бих могла да га кажа!

# 58
  • Мнения: 12
"Комуняга, галеник на властта................"
Айде стига бе  Joy до кога Embarassed ?минаха 18 години.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 363
Не, никога не съм го харесвала!
Комуняга, галеник на властта, бивш хубавец, сега е един дебелак и на всичките си професорски титли- неграмотен. На погребението на една актриса написа с големи букви : '' Збогом''.

по-важното е, че неговите студенти го харесват и то много. Simple Smile
отстрани нещата винаги изглеждат различно.

Общи условия

Активация на акаунт