Билковите продукти на Тянши?

  • 65 860
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 585
Да де, да бяха и на място. Ние пишем, че тези билки са ужасно скъпи и при нас не са подействали и грам - ти пишеш, че осъзнаването ни не било на ниво  newsm78

# 61
  • Мнения: 601
Да така е, явно съзнанието на моето момиченце не беше достигнало такъв етап, че да се лекува с изключителните Тянши Laughing имам предвиб леки настинки, вирусни заболявания, за другото е ясно че няма да се излекува. Даже и  течния Кордицепс, който е най-силния не можа да се справи с едни обикновенни сополи.
Кви състояния, кви 5 лева.
Кажете кой и от какво се е излекувал тарйно от тези продукти. Това са  хранителни добавки, които влияят добре на организма,подсилват го и т.н. , НО НЕ СА ЛЕКАРСТВА
Dani Avramova извинявай, но мизвучиш като дистрибуторка.
Между другото видях много по-добър ефект от клеевата тинктура и меда. Peace в нашия случай.

# 62
  • Мнения: 730
Не съм дистрибутор Innocent, но познавам много добре продуктите на Тянши, тъй като съм ги ползвала преди и съм била техен дистрибутор. На даден етап са ми били полезни и са ми помагали.
В резултат на личностен избор и осъзнаване не работя вече с тях. Лекувам се  с хомеопатия и се обучавам.  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 730


[/quote]
Всеки си избира адекватно лечение според осъзнаването , на което се намира и убежденията си.
 

Всеки, в зависимост от етапа на своето осъзнаване и убежденията си, избира как да се лекува. Отговарящо на състоянието му.
[/quote]

Толкова ясно го пояснихме , заедно с monda

# 64
  • Мнения: 601
И какво си излекувала с тях като дистрибутор и потребител? Чисто любопитство  Peace
Според мен си се отказала от тях като дистрибуторт когато клиентите са намалели т.е очакванията им са били по-големи от резултатите Wink
Извинете, но да даваш на година по 2000- 2500 лв за профилактика и лечение е леко нереалистично, при това че ефективността им не е доказана в практиката.
И  още нещо абсолютно недопустимо е да се изписва Био-калции на деца, който съдържа аспартам. Не ми звучи много БИО. Мисля си защото, аспартама е по-ефтин от другите суровини използвани за подслаждане. Това ме навежда и на мисълта, че съставките са им не дотам качественни и концентрирани и от там и по-съпи.
Ето до такива мисли стига моето "примитивно съзнание", недорасло за продуктите на Тянши.
Ползвахме и течния кордицепс /приписан от хомеопатка за да се използва при остри състояния на детето/ Той обаче вкисна на 3-тия ден. казах и че ми мирише на втасало. Тя ми казва - Няма проблем капи и в носа , хремата ще отшуми. Кой ви обучаба когато решите да станете дистрибутори? Колко време трае курса? Къде се провежда и от кой?
Къде е написано колко дълго може да е годно след отварянето му?
Въпроси които трябваше да задам на хомеопатката преди да се набутам 300 лв.Описанията са подвеждашти и неясни, спирулина също стм купувала и кордицепс на капсули. Ефект нямаше.
Простете, но не мога да се изкажа ласкаво за тях.
Бих се радвала да чуя поне един доволен от тези продукти, наистина. Peace

# 65
  • Мнения: 730
Да, резултатите бяха временни. На този етап ползвам друга алтернатива.

Избор е, както писах. Ползваш продукти/ няма значения името на фирмата /, виждаш техния резултат, преценяш доколко ти помагат и избираш.

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 10:11 от Dani Avramova

# 66
  • Мнения: 601
Съгласна съм с теб.  Peace
Но по метода "проба- грешка" излиза доста солено.  Laughing

# 67
  • Мнения: 730
Аз не съм грешила, за този момент преди ,за мен е  било най-добрият вариант, видяла съм много ползи, помогнаха си доста хора, но не работи за всеки. Изживявах своето тогава ,според избора си. Това ме стимулира да потърся и други алтерантиви. Няма правилно и грешно, правиш избор, изживяваш според него и така до безкрай...... аз не съжалявам за изборите си, всеки един от тях е катализирал нещо в мен.
Много е лесно да направиш някаква констатация- това е добро или това е лошо. Всеки решава какво да ползва като своя алтернатива и няма основание да се сърди на дистрибуторските фирми/ особенно за добавките/. Направили сте избор, опитали сте... Има много неща на пазара, за всеки според потребностите му или както обичам да казвам ,според осъзнаването му. И всеки колкото разбере и когато разбере... Simple Smile

# 68
  • Мнения: 872
Според мен продуктите са повече за профилактика, отколкото за лечение.
Колкото и скъпа да излиза профилактиката, по-добре да се дават пари за профилактика, отколкото да се стига до необходимост за лечение.

# 69
  • Мнения: 19 501
Според мен продуктите са повече за профилактика, отколкото за лечение.
Колкото и скъпа да излиза профилактиката, по-добре да се дават пари за профилактика, отколкото да се стига до необходимост за лечение.
E да де, ама какво по-напред да си профилактирам - рак, сърдечни заболявания, остеопороза, диабет и т.н. Откъде да зная къде ще избие след време, та да взимам мерки. При положение че програмата за диабета е 9 месеца в годината, какво става с другите профилактики? Нещо много ми се натрупва и във времето и като финанси. Говоря за всички видове продукти, не само за тези на Тянши. Истината е че болшинството от хората ги ползват след установена диагноза някаква с надеждата да им помогнат. Иначе съм съгласна че  е по-добре профилактика, отколкото лечение, но на кое по-напред?

# 70
  • Мнения: 585
Истината е, че
 
ПРОДУКТИТЕ СА АДСКИ СКЪПИ;

НИКОЙ ДОСЕГА НЕ СЕ Е ПОХВАЛИЛ С РЕАЛНИ РЕЗУЛТАТИ НА НЕЩО ИЗЛЕКУВАНО, КАКТО СЕ ПРОПАГАНДИРА ПРИ ЗАКУПУВАНЕТО, така че е смешно да се твърди, че ЛЕКУВАТ

Да не хвърляме прах в очите на хората, да си дават парите на вятъра. Аз самата си извадих карта като отидох в офиса и платих някаква сума, за да мога след това да си пазарувам от безбожно скъпите продукти. Не бих се възползвала повторно от тях.

# 71
  • Мнения: 2
Аз също съм дистрибутор на Тянши. Пробвала съм много от продуктите, майка ми също, а и много други хора около мен. Смятам, че са много добри, но наистина това са добавки и са предимно за профилактика, макар, че могат много да подобрят състоянието при болест и съпътстваща лекарствена терапия. Кордицепс е изключителен продукт. при дълго приемане в малки профилактични дози не позволява да се разболяваш, а ако все пак си нападнат от вирус, дозата може да се повиши многократно напр. 3 х 3 табл. на ден и това помага заболяването да премине много по-леко и без последствия

# 72
  • Мнения: 2
Е, поне при мен беше така. Преди страдах от тежка хрема всяка пролет и есен. Пробвах с една таблетка на ден Кордицепс като започнах в началото на октомври и спрях чак в края на февруари. Не се разболях нито веднъж. Давала съм таблетки Кордицепс на хора с много висока температура. Имаше ефект още в първия ден на прием. Не ме разбирайте погрешно - не говоря така защото съм дистрибутор. Всъщност аз съм била много повече потребител и съм се чувствала добре. Семейството ми също. Но, вярно е, че всеки сам трябва да открие какво е добро за него и близките му. Ние също пробваме различни неща.

# 73
  • Мнения: 1
Здравейте исках да ви попитам аз пия Кордицепс мушрум на фирмата Maplelife.Някой знае ли нещо повече за тов,защото аз видях да се пише само за Тянши?Благодаря.

# 74
  • Мнения: 433
и аз съм давала луди пари за "Тянши",но не виждам никакъв ефект,при условие че нямам хронични заболявания.Сина ми на 3 години също го друсах подобаващо,но едва когато започнах клеева тинктура и пчелно млечице видях детето си здраво.
Без да звучи смешно,но "Тянши"май са нещо на приципа на плацебото Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт