Гледайте Милен Цветков

  • 3 369
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Поздравявам Креми за участието и добрата подготовка!
За пореден път отбелязвам, че Мразя държавата, в която живея! Срамно и позорно е третирането на близнаците в България. Срамувам се, че съм редовен данъкоплатец, чувствам се като пълен глупак! Силно се надявам, че малоумниците в парламента ще се събудят и ще направят нещо във вярната посока.
Поздравявам и благодаря на всички, които се борят за нас-близнашките майки!

# 16
  • Мнения: 1 174
Поздрави и от мен за чудесното представяне на Креми!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 191
Ей, пак съм пропуснала предаване - и за многодетните мами пропуснах, и това...
Ама по това, което чета, разбирам, че Креми се е представила на ниво, за което - моите поздравления!
Аз редовно обяснявам, че имам две бебета и едно майчинство, което значи - един ден едната яде и ползва памперси, друг ден - другата, и така...

# 18
  • Мнения: 3 638
Има ли начин предаването да се види в интернет?


Ако може да ви е за утеха тук в Холандия  майчинството за близнаци не е двойно и е 16 седмици, нито ден повече от това за 1 дете! А ако децата се родят по-рано от 6 седмици преди термин се полагат само 10 седмици майчинство  #Crazy
В България, доколкото знам поне имаш право на двоен брой дни при близнаци...

# 19
  • Мнения: 6
 Бравос на нашта фронтменка   bouquet ,а на ония "там" белким им доиде акъл ..........

# 20
  • Мнения: 4 978
Kremi, поздравления за аргументираното представяне.   bouquet

Мисля, че битката все още не е загубена.
Не губете надежда!

Хриси, защо не пуснете отново писма до парламентарно представените партии, както направихме миналата година?


П.С. Не че тук е мястото, но съм много щастлива и искам да споделя, че вчера моята най-добра приятелка роди прекрасни близначета - момиченце и момченце, Ника и Юри.

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 06:51 от Cruela D'Evil

# 21
  • Мнения: 1 895
вчера моята най-добра приятелка роди прекрасни близначета - момиченце и момченце, Ника и Юри.


Здрави,щастливи и спокойни бебета желая на приятелката ти  bouquet

# 22
# 23
  • Мнения: 2 388
Инка, нали пускахме пак. Нищо не стана. Сега в събота или неделя ще имаме пак интервю по бТВ. Може да се наложи пак Креми да го даде, ще видим.

Важното е да не се предаваме. Аз имам надежда, че нещата ще се променят.

# 24
  • Мнения: 412
мъжът ми ви е гледал и каза че сте били страхотни!!благодарности от цялото ни семейство за обществената ви ангажираност!  bouquet

# 25
  • Мнения: 46
Гледах предаването.Всички се представихте супер!Дано и тези,които ще гласуват да се замислят над всичко казано.Успех!!!

# 26
  • Мнения: 1 069
И аз гледах предаването, еееееее на запис, но беше страхотно. Струва ми се че имаше още какво да се каже по темата, но...... времето изтече!

# 27
  • Мнения: 7 640
Браво на участничките!
Креми се беше подковала страхотно, да поздравим и дъмпера, предполагам, че тя и е източника на част от информацията

# 28
  • Мнения: 1 895
да поздравим и дъмпера, предполагам, че тя и е източника на част от информацията

Абсолютно Wink Асистира ми плътно в подготовката Laughing

Общи условия

Активация на акаунт