за нощното хранене

  • 1 017
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 100
щом говоря така значи имам основание.Как ти се струва това , че брат ми спи в отделна стая и почти всъщност не спи , а тя спокойно си почива в друга стая.И това че ние го взимаме от ясла и когато брат ми си го вземе и го заведе в тях , тя вече си спи

# 16
  • Мнения: 2 553
Ами звучи ми така, че проблемът ти не е в киселото мляко на пременничето ...  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 100
Не искам да говоря лошо за нея, аз я обичам като жена на брат ми обаче с основание твърдя че майчиния и инстинкт е 0

# 18
  • Мнения: 2 553
Не искам да говоря лошо за нея, аз я обичам като жена на брат ми обаче с основание твърдя че майчиния и инстинкт е 0

Ето това вече си е готова тема за ДиС  Joy

# 19
  • Мнения: 100
Това че ме дразни снаха ми за много неща е факт, но наистина ми се иска Алекс да е по-спокоен.Не мога да ви опиша за какво пищене става въпрос.Но след като виждам че на други хора не им се струва странно и страшно , ми е по-спокойно

# 20
  • Мнения: 100
Последно искам да кажа , че май вече досадих на всички, имам бебе на 5 мес., което също е доста своенравно въпреки възрастта си, но смея да твърдя че засега успявам да го отклонявям от "лошите навици"

# 21
  • Мнения: 46 520
Интересно разсъждение, сигурно е подкрепено с много линкове и страхотни изследвания ...

Ако имаш съмнения, пусни една анкета, тук има достатъчно майки, резултатът ще е реален  Peace

# 22
  • Мнения: 4 784
Какво толкова лошо има детето да хапва през нощта - ами щом е гладно, аз мисля, че не е хубаво да се лишава от киселото мляко. Защо пък да го оставяте да плаче толкова силно, на сила хубост не става. Пробвайте с някой детски чай да му дадете. Има на Блевит и на Хип за спокоен сън ...  Peace

# 23
  • Мнения: 100
Ама той не плаче защото не му се дава , а защото понякога взима млякото , пие и продължава да мрънка, а понякога нищо не помага / гушкане , вода , мляко , нищо

# 24
  • Мнения: 100
Май чух достатъчно мнения.Благодаря Ви.Лека нощ

# 25
  • Мнения: 489
Аз си го хранех на поискване, което означава че пиеше мляко и през нощта, докато сам не се отказа. В това мисля, че няма нищо лошо, защо трябваше да го мъча, да реве, след като беше гладен и не заспиваше докато не си изпие млякото.

Общи условия

Активация на акаунт