Електролукс-сушилнята с гладене на пара за 1800лв.

  • 48 095
  • 189
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И аз съм я запланувала за новия апартамент. преди време бях пуснала тема и тези които я имаха казаха само много добри отзиви. Даже беше пусната  снимка.

# 16
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
И аз съм я запланувала за новия апартамент. преди време бях пуснала тема и тези които я имаха казаха само много добри отзиви. Даже беше пусната  снимка.

Идеята е добра, така ще си сверим часовниците. Ето това имам аз:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09036213

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Aз имам предвид тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025271 . Но ще дам отчет чак ноември. Само тази има система за гладене с пара и за това я избрах.

# 18
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
И моята има опция за гладене с пара, но никога не съм я пробвала... newsm78 Май е крайно време  Thinking

# 19
  • Мнения: 1 058
Не знаех, че има сушилня, която глади. Давайте още отзиви.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И моята има опция за гладене с пара, но никога не съм я пробвала... newsm78 Май е крайно време  Thinking
До колкото знам,на пазара, само тази сушилня на Електролукс глади. Поне до преди няколко месеца беше така.
Твоята глади или има функция "лесно гладене", защото само това пишеше в описанието й за гладене?

# 21
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Да ти кажа честно досега не бях обръщала внимание с такава точност на опциите... Mr. Green  Laughing
Значи има 4 програми за лесно гладене, в зависимост от материя, дебелина на материята, количество...и има 2 програми за сушене на пара, с горещ въздух и след тях не се гладят дрехите, но аз така или иначе, каквато и програма да ползвам, никога не гладя...Незнам дали точно това търсиш, като опция... newsm78

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 559
mds, разкажи повече звучи сурер интересно, за първи път чувам за такова чудо, в какви пари влиза горе долу, всичко ли гладиш с него.. хвърли бомбата дай са повече инфо.. хехе
Нищо ,че не е по темата



Струваше около 1100Е страшно удобно и много бързо глади, моята задача се ограничава до това да натискам долу педала с който се задвижва машината и да придържам дрехата да не се набере евентуално защото само така могат да се получат гънки. Гладя всичко по принцип, а с машината ме е страх само да се пробвам с дрехи с много копчета от двете страни, за да не се надере нещо. За по пипкави неща, например ризи, си има точна последователност за гладенето с цел оптимален резултат. В книжката с инструкции е описано подробно, но и без да се придържаш стриктно резултатите са ок. Продават се и употребявани (в ebay.de със сигурност, но може би и по другите)ако не бях успяла да убедя моя мъж да дадем 1100Е щях да си взема от там. Но даже и той като мъж беше впечатлен когато видя на живо колко е лесно.

# 23
  • Мнения: 366
 А в България продава ли се това, къде евенуално и горе- долу цената тази ли е, вие от къде го взехте...????
Мерси за разказа и конретно за това,че и ризи глади (моят бич) .. хехеххе

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 559
Не съм сигурна, предполагам че ги предлагат, но аз лично не съм проверявала. В карйна сметка се предлага и Miele i Miele Professional, така че би трябвало да ги има. Моята е купена от Германия. 

# 25
  • Мнения: 136
Моята сушилня е такава. Ползвам я вече от 10 месеца и съм страшно доволна!!! Важно е обаче дрехите да се вадят на момента на приключване на програмата и да се "опъват" някъде. Аз ги просвам върху масата за гладене и си ги сгъвам когато ми падне, може и след 2 дни Simple Smile Има малки издънки само по джобовете на ризите, плисето и коланите. Всичко останало е идеално, включително и чаршафите. Родих се с това чудо и го препоръчвам на 100%.
Да добавя - в инструкциите пише че е желателно дрехите за гладене да се сортират по размер, но аз много рядко го правя. И въпреки това резултатът е на лице. Цялото семейство си ходим изгладени без да ползвам Ютия.  Пералнята ми /Горение -Пролоджикал/ също е с опции за не намачкване на прането, което също си дава за крайния резултат, предполагам.

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 03:24 от Екатерина

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Все ми се струва невероятно това. Май докато не го видя с очите си няма да повярвам. newsm78 Пък и не струва малко, та да рискувам.

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Онзи ден ходихме с мъжа ми в Техномаркет и аз питах един консултант за сушилнята. Какво да ви кажа,много неграмотни хора има. За какво му дават заплата като не знае какво продава? Та човека каза,че сушилнята не гладела, а само освежавала с пара вмирисани дрехи  #Crazy А на врата й има огромна лепенка с намачкана риза и после изгладена. Добре,че поне ми отпечата едни индтрукции на български да прочета каква е тая функция с гладенето на пара.

# 28
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Онзи ден ходихме с мъжа ми в Техномаркет и аз питах един консултант за сушилнята. Какво да ви кажа,много неграмотни хора има. За какво му дават заплата като не знае какво продава? Та човека каза,че сушилнята не гладела, а само освежавала с пара вмирисани дрехи  #Crazy А на врата й има огромна лепенка с намачкана риза и после изгладена. Добре,че поне ми отпечата едни индтрукции на български да прочета каква е тая функция с гладенето на пара.

Точно по повод купуването на нашата сушилня отидохме първо в Техномаркет. Едва се сдържах да не вдигна скандал, точно по същите причини. Избрахме 3-4 сушилни и искахме да ни обяснят разликите, като две от тях бяха на AEG с разлика от 100лв. и никакви други видими различия. Та...появи се едно момче, което освен, че въпросните уреди са предназначени да сушят дрехи, нищо друго не можа да ни обясни. От въпросният магазин отидохме в Технополис и незнам дали е по-добро обслужването или имахме невероятен късмет, но момчето на което попаднахме беше изключително запознат с тези уреди и ни обясни много прецизно всичко. Отговори на всичките ни въпроси, а те небяха малко. След продължителна консултация той ни препоръча сушилнята, която в последствие избрахме. Наистина се оказа прав - сушилнята ми е безупречна...
Така, че Нади, ако имате все още мерак може да пообиколите някой и друг магазин...но Техномаркет не  Naughty

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Eveto, аз май съм решила,че ще е тази. Но въпросния го попитах за разликата м/у твоето AEG и моя Electrolux. Само икономичността на ел.енергия и в надписа ooooh! 

Общи условия

Активация на акаунт