Електролукс-сушилнята с гладене на пара за 1800лв.

  • 48 154
  • 189
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 576
*Pukanka* , за първата програма Iron Aid дето изобразява ризка и до нея пише Cotton ли ми говориш? Аз сега съм пуснала сушилнята, но само с мои дрехи, защото си правя опити  Laughing . Пуснах я на втората програма - ризка и до нея Syntetics ( как обяснявам само )  Laughing След малко ще приключи и ще кажа какъв е резултата този път.  Rolling Eyes

Да Лидия, точно тази програма имах предвид.Пусни 5 тениски на нея и кажи резултата после.
А аз да дръпна и все пак някаква критика за сушилнята.Програмата за освежаване нищо не освежава. Ако дрехата си мирише леко на пот от едно ползване, след програмата пак си мирише по същия начин.Така че тая програма я отписвам за ползване. Wink

# 61
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
*Pukanka* , за първата програма Iron Aid дето изобразява ризка и до нея пише Cotton ли ми говориш? Аз сега съм пуснала сушилнята, но само с мои дрехи, защото си правя опити  Laughing . Пуснах я на втората програма - ризка и до нея Syntetics ( как обяснявам само )  Laughing След малко ще приключи и ще кажа какъв е резултата този път.  Rolling Eyes

Да Лидия, точно тази програма имах предвид.Пусни 5 тениски на нея и кажи резултата после.
А аз да дръпна и все пак някаква критика за сушилнята.Програмата за освежаване нищо не освежава. Ако дрехата си мирише леко на пот от едно ползване, след програмата пак си мирише по същия начин.Така че тая програма я отписвам за ползване. Wink

Е точно тая програма не съм я ползвала, а все се каня. Това, което ме спира е, че в мойте инструкции пише, че се ползва за освежаване и почистване на тъканите с препарати за сухо почистване. Аз, обаче, за такива нито съм чувала, нито съм виждала  newsm78 и все си мисля, че без тях няма да има никакъв ефект  Thinking

# 62
  • София
  • Мнения: 228
Ами момичета... предавам се! Това е последното ми "творение". Два еднакви потника, единия сега го извадих от сушилнята, другия не съм го сушила там.
http://img.photobucket.com/albums/v474/lidiya/obzavejdane/P1010657-1.jpg

 ooooh!

# 63
  • Мнения: 366
Леле Лидия на простора как ти се разстягат дрехите... бутай всичко в сушилнята да нямаш за сравнение нищо...хехехе Joy Joy Joy
значи може да си награсиш колкото сам прецениш време така ли, и какво мисли и усеща дали е мокро .. ама пресушава ли така както мисли

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Мда, свиват се в сушилнята нещата. Особено памука. На мен проблемните зони са ми мъжките чорапи и детските бодита. За бодитата лесно - купувам един размер по-големи, ама чорапи по-големи от 47 номер трудно се намират.........
И една утешителна новина - по мои наблюдения каквото се свие първия път, така си остава, повече не се свива и при следващите сушенета (сушения - не знам как да го нарека този процес, по аналогия с пранета?!) Laughing

# 65
  • Мнения: 3 818
А може ли някой да ми каже по-обикновените сушилни, не конкретно тази на Електролукс, които имат програми против намачкване, изкарват ли ги дрехите в такъв вид, че да не се налага гладене?
Много ме гложди този въпрос, предстои ми купуване на сушилня, но 1800лв. ми е малко пряко силите, днес харесах една на Аристон за около 700, но не мога да реша дали въпросната програма против намачкване ще ми върши работа.

# 66
  • Мнения: 366
Фаири, моята е проста Канди с механично настройване на минутите беше към 600 лв и ги вади градки аз от както я има не гладя, затова се чудя то това има ли смисъл, вчера ходихме с мъжа ми в технополис и май избахме AEG ама без да глади.. знам ли .. newsm78 

# 67
  • Мнения: 187
Изчетох всичко в тази тема, после намерихме с мъжа ми място за това чудо в къщи и до няколко дена, майсторът ни ще изкара един контакт, да има къде да я включим и  отиваме в Технополис да я купим тази сушилня, преди да са паднали мъглите и завалели дъждовете и снеговете.  Та последно препоръчвате тази с цена 1800 лв.- защото глади, а не онази за 1900 лв , така ли да разбирам ?! И защо по-скъпата не е по-добра ?!

# 68
  • Мнения: 366
Галя, каква е тая за 1900 , да не е онази клас А, защото повечето са клас В и ако е по- икономична сигурно за това е 1900 лв.. иначе остава и сама да ги сгъва в гардероба за тея пари.. хехе  Laughing

# 69
  • Мнения: 23 162
Чакайте и аз тук,че ми е интересно за тази сушилня.

# 70
  • Мнения: 23 162
А може ли някой да ми каже по-обикновените сушилни, не конкретно тази на Електролукс, които имат програми против намачкване, изкарват ли ги дрехите в такъв вид, че да не се налага гладене?
Много ме гложди този въпрос, предстои ми купуване на сушилня, но 1800лв. ми е малко пряко силите, днес харесах една на Аристон за около 700, но не мога да реша дали въпросната програма против намачкване ще ми върши работа.
Повечето не се налага да ги гладя.

# 71
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Галя, каква е тая за 1900 , да не е онази клас А, защото повечето са клас В и ако е по- икономична сигурно за това е 1900 лв.. иначе остава и сама да ги сгъва в гардероба за тея пари.. хехе  Laughing

Съвсем вярно  Peace Тази от 1900лв. е енергиен клас А, а тази от 1800лв. е енергиен клас В.

# 72
  • Мнения: 3 818
Благодаря ви за отговорите Simple Smile
Значи ще взема една по-обикновена сушилня и половината дрехи да не се налага да гладя, пак ще бъде кяр Laughing
Така или иначе сушилня ще ми трябва, защото с две деца живот и здраве, не си представям зимата как ще се сушат дрехите по друг начин.

# 73
  • Мнения: 186
Здравейте,интересува ме има ли някой това чудо и глади ли наистина,защото мой познат консултант от техномаркет ми каза,че са я пробвали на техните служебни ризи и нямало домакиня,която така да може да глади-само ръбове не можела да прави,ама то и аз не мога Simple Smile.
Искам обаче и други мнения,защото парите са много.
Моята е такава,само че я вех за 1999 лв.Предполагам,че става въпрос за същата.И да-глади до 5 ризи.Пробвала съм Peace

# 74
  • Мнения: 220
И аз имам същата и съм много доволна- глади да и то перфектно!

Общи условия

Активация на акаунт