за джонсан бебешкото олио!

  • 6 182
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 146
Аз ползвам гел-олиото от самото начало и нямам никакви оплаквания. Лично съм го ползвала и съм доволна. Използвала съм и на Avent от него се обривах, затова и не съм го ползвала за сина си. Иначе имам и продукти на Мустела и Бюбхен, от тях също съм много доволна, особено от крема против подсичане на Бюбхен.

# 31
  • Мнения: 38
И ние се обринахме от него.... И то само след 1 намазване. Мисля, че няма значение, от къде се купува, защото аз живея в Лондон и пак се обринахме от тива олио... Ползвам вече само на Мустела - на Джей му понася супер! Купих цялата серия, от шампоанчето му изчезнаха люспите по главата, много съм доволна! Peace

# 32
  • Мнения: 8 242
Эа да не отварям нова тема нека тук всеки похвали това което полэва эа бебчо и е доволен, мисля че ще бъде полеэно Peace

То има доста такива теми,но аз,лично купувам за дъщеря ми A-derma и Mustela Peace

И аз, и аз  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 27 524
Ммм, да, и ние така, взех го за малкия, беше новороден, страшни проблеми, хем си знам, че от всичко на Джонсън трябва да се бяга надалеч. Никога повече от тази фирма, както и олио изобщо  Stop

# 34
  • Мнения: 19 355
това не е новост за Джонсън.повечето от продуктите им не понасят на много деца.

# 35
  • София
  • Мнения: 44 318
Това е известно от доста години вече Peace
именно. А дори и при възръсни се получават често обриви и алергии към него....

# 36
  • Мнения: 19 355
Това е известно от доста години вече Peace
именно. А дори и при възръсни се получават често обриви и алергии към него....
аз бях получила обрив от бебешкото олио ,когато бях бременна Peace

# 37
  • Мнения: 38
Аз бях взела и тоалетно мляко пак за бебета и реших един път да си сваля грима с него и цялото ми лице пламна! Направо ужас, добре че не го бях ползвала за бебето!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И аз съм чувала лоши отзиви за цялата козметика на Джонсън и то не само продуктите,които се внасят в България.Моя позната си донесе за бебето от Англия и то се обрина.

# 39
  • Мнения: 127
Още преди да рода четох лоши отзиви за Джонсън и така и не съм го ползвала. Нямам и познати които да ползват Джонсън, но като цяло не съм с добри впечатления от тази марка

# 40
  • по света
  • Мнения: 1 587
В родилния дом още ми казаха да не го ползвам било пълно с ментета и правило жестоки обриви.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 223
Малката е с много суха кожа, ползвам балсама на д-р Тайс. Ползвала съм и Нивеа мляко за бебета, добре и понася, но от Нивеа олио получи обрив - ситни пъпчици. Каквото и да слагате, тествайте първо на лакътната гънка, синът ми като бебе получи обрив от медицинска козметика   Hug

# 42
  • Мнения: 1 900
Още преди да родя чух от приятелки, че козметиката на Джонсън не е за препоръчване.
Бях си купила някой неща на Нивея, но в крайна сметка и тях не ползвах. В родилния дом, педиатърката ми препоръча Мустела и си взех, толкова много ми хареса тази козметика, че нямам намерения да я сменям. Имат серия за деца с проблемна кожа, въобще всичко им е страхотно. Peace

# 43
  • Мнения: 9 973
аз го къпя със сапуните и съм доволна Peace

# 44
  • Мнения: 1 546
В началото на бременността ми се мажех с бебешкото олио на Джонсън и бях много доволна.
Малката,обаче, я мажа с олиото на Мустела. Peace

Общи условия

Активация на акаунт