за джонсан бебешкото олио!

  • 6 168
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
затова не го ползвам

# 16
  • Мнения: 423
Каката ни се обрина от него като беше бебе, а уж не е с чувствителна кожа. От тогава избягвам тази марка козметика за децата си. Но аз с удоволствие си ползвам сапуните на Джонсън и съм доволна от тях.

# 17
# 18
  • Мнения: 4 621
И аз съм чувала за много реакции от него и затова никога не съм го използвала Peace

# 19
  • Мнения: 108
Добре, че съвсем случайно прочетох темата, аз съм в 9-ти м. и съм в очакване на бебчето. В багажа за родилното съм си сложило точно такова олио на Джонсън. Веднага ще го сменя. Този форум прелива от полезна информация. Имам чувството, че по цял ден да седя тук, пак ще изпусна нещо и няма да се справя сама. А честно казано, много ме плаши незнанието и постоянно събирам информация.                            Прочетох за зехтина. Той как се използва ? Преварява ли се първо или направо се маже ?

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
За олиото на Джонсън незнам, но вече половин година използвам млякото за тяло с лавандула и съм много доволна. Харесва ми повече и от това на Бюбхен...а и много хубаво мирише.

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз така съм чувала, затова и не го ползваме.

# 22
  • Мнения: 674
 И аз знам, че това олио предизвиква обриви при бебета понякога.
 Аз го ползвах по едно време докато бях бременна за коремчето!
 Иначе от раждането на бебо й купувам само лосион на Мустела и съм много доволна!

# 23
  • Мнения: 745
irena ,зехтина се преварява на водна баня.аз лично го преварявам около 5 минути и след това го сипвам в празна опаковка от друго олио,за да ми е по-лесно като го мажа.купувам ексрта върджин.

# 24
  • Мнения: 179
За каката и баткото съм ползвала джонсън,но сега за малката о6те от родилното ни предупредиха да не ползваме такова.Мажем се с 4ико и пенатен.

# 25
  • Мнения: 83
и аз съм го използвала няколко пъти,но за първи път чувам за проблема,мерси за предупреждението  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 217
Ползвам това олио от раждането на Калоян.
Проблем до сега не е имало.

# 27
  • Мнения: 1 586
В началото като се роди Хриси го ползвахме и в един момент както нищо му нямаше започнаха да му излизат нещо като лишеи Shocked :от тогава не съм купувала.Та и аз да кажа от личен опит,че има нещо нередно в него! Naughty

# 28
  • Мнения: 814
Не сме ползвали нищо на Джонсън, понеже съм чувала доста лоши отзиви за тази марка. Ползваме Мустела и съм много доволна от всичките им продукти, които сме ползвали Peace

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Това е известно от доста години вече Peace


И аз така знам.

Общи условия

Активация на акаунт