Тайната на дългата и здрава коса-23

  • 44 846
  • 411
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 050

И още нещо интересуваме информация за това лекарство за косопад от ветеринарните аптеки, има ли ефект наистина и как се казва точно, тъй като много искам да помогна на мой близък.
Пробвали ли сте с нещо от аптеката? Защото има достатъчно добри продукти за хора Simple Smile Маската може да се прави допълнително като процедура, но вътрешно също трябва да се приемат необходимите добавки.

# 406
  • Мнения: 965
val_stef, много странен проблем, но мисля, че тук с дружни сили ще му намерим и на него решение  Peace  Да не е от някаква определена материя, която се опира до косата ти там... звучи глупаво, но вмомента това ми идва на акъл. А също ми хрумва да не е от някакво бижу, синджирче например... аз имам един медальон, от който винаги ми се сплъстява косата точно отзад на врата  #Crazy

Илиндичка, сериозно ли  Joy аз помислих, че е рокля, не се обиждай. Панталонки, но хубави   bouquet

# 407
  • Мнения: X
Момичета, нямам време да следя абсолютно всеки пост, затова ако искате снимка да бъде включена в албума, моля изпращайте я на лични.  Peace
Посочената снимка е корица на албума, от нет-а е.
Поли, писах на лични, не мога да видя снимките ти Wink

Заповядайте в новата тема,

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253853.0

моля, не използвайте тривиалното и напълно лишено от информация "ЗАПИС", нека бъде заместено с мнение...имаме достатъчно опит и наблюдения, които можем да споделим. Пишете само по темата, а именно грижи за косата - външни и вътрешни. За флууд, както и за чат има лични съобщения. Благодарим за разбирането Hug

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 09:29 от Анонимен

# 408
  • Мнения: 110
Момичета,някоя от вас,ако използва маската на Миозотис с костен мозък и плацента моля да сподели точно как я използва,защото на инструкциите ми е казано само на подсушена,леко влжна коса да се сложи колкото е нужно и да се разтрие с пръсти.Не пише дали в корените,колко пъти в седмицата.Ще съм ви много благодарна ако някоя от вас ме просветли newsm78 Praynig  bouquet

# 409
  • Мнения: 2 631
Момичета,някоя от вас,ако използва маската на Миозотис с костен мозък и плацента моля да сподели точно как я използва,защото на инструкциите ми е казано само на подсушена,леко влжна коса да се сложи колкото е нужно и да се разтрие с пръсти.Не пише дали в корените,колко пъти в седмицата.Ще съм ви много благодарна ако някоя от вас ме просветли newsm78 Praynig  bouquet

Като другите маски! След измиването с шампоан, 1 път в седмицата, по краищата и/или по скалпа. Стои се не повече от 5 минути.
  bouquet Има нова тема!!

# 410
здравейте..и аз съм нова в този форум, но ползвам тази маска чудо  Laughing тъй като братовчедка ми и приятелки казаха че я ползват и настина било чудо..е аз съм я ползвала досега само два пъти и да се надяваме че ще проработи и за мен...тъй като при мен проблема е че моята коса винаги е била обемна, гъста и чуплива, но от няколко години взе да се изправя, а от няколко месеца и да пада доста и то от корена..е все още имам но това си ме безпокои доста...та кажете кое помага най-много за косата  да я прави мека???  Rolling Eyes че не стига дето взе да пада ами стана и по-суха..то верно и че водата в моя град е кошмар (Свищов) ама знам ли... благодаря предварително  Wink

# 411
  • София
  • Мнения: 4 588
inka_kk , има нова тема:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253853.0

Пиши в нея! Peace

Общи условия

Активация на акаунт