Зима е, навън вали, юлско бебе се върти!

  • 9 933
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ!
При нас е лудница,Ради вчера мрънка цял ден после и вечерта и през ноща,направихме най кошмарното обедно хранене,на втората лъжичка Ради ревна в истерия а няма готово мляко,оставих го ама ще се задави,равна и Ники взех Ради и направих за 3 мин мляко,с дясната ръка му държа бибирона а с лявата давам с лъжичка на Ники,купичката в скута ми.Идваше ми да се метна от балкона. Cry
За фризовома какво?Я кажете това ново майчинство на мястото на колко лв идва,аз не се интересувам че много се дразня от тези неща и до кога се взима? EmbarassedЗа близнаците нямам думи,без тези се справяме,но.....

# 286
  • Мнения: 98
Добро утро!
Тая сутрин по ТВ казаха, че майчинските стават 190 лв догодина (от 180 лв сега).
Веси, дано бързо да избие зъбчето.  Hug
Мими, точно се чудех къде си и се надявах на добри новини... Дано Кати да е здравичка  Hug

Беболинчо, голям сладур е Малчо  Heart Eyes А по повод "простия" пилот се сетих за майката на един познат, която го мотивираше да се дипломира с думите: "Няма цял живот да си прост програмист"  Laughing

Сашко пак се буди 100 пъти през нощта... Явно и него горкия го тормозят зъбите, защото се събужда и почва да пищи. Успях да го приспя, едва след като го намазах с Калгел, това ме кара да мисля, че помага.

# 287
  • София
  • Мнения: 178
Добро утро и от мен  Hug
Нямам време да ви изчета(имам си вече 2 дечица Wink ), но ще пожелая на всички бебчовци много да риткат, да се смеят, да папкат и да растат здрави и щастливи Heart Eyes Heart Eyes Hug
Тонче днес става на 5 месеца и от сутринта се е разпял и говори нещо на елхата.
Ето малко снимки:
С татко и братовчедка си Мишел
Гоца, винаги съм ти се възхищавала на организацията и твърдостта, с които се справяш. Hug На теб и радостта ти е двойна, не само тревогите  bouquet Честита месечинка на Ева Hug

# 288
  • Мнения: 298
Добро утро и от нас! Grinning

  Тъкмо унищожихме едно пюренце и сега ще пием сиропи.
   Uva_uva сега забелязах,че и ти си с деца 2003 и 2007  Hug 
 
   Zorreto нали уж 220 щяха да ги правят,сега пък 190  newsm78 

  Н знам дали не е нещо моментно(поне при нас),защото с лъжичка изяжда цяло пюре,а мляко пие от шише 90мл от там нататък с мъки още 30мл!Като количество е голяма разликата!А не вярвам млякото да я засища повече все пак яде и картофче!
 
  От два дена само я хваля как си лежи и си пей самичка без много да мрънка,ама днес едно коварно чувство имам,че ще ме нерви пък да видим! Аз пък каква съм да не се нацупи малко детето,хубу свикнах да не се обажда ако не е гладна! Mr. Green

# 289
  • Мнения: 161
Честито на Тони на Аганака и на другите месечинковци днес!
Роси мерси за съвета за крема, но го ползвам откак се е родила и въпреки това се подсече, не е от крема, не е от смяна на памперси, тази сутрин е по-бледо след като вчера мазах няколко пъти с цинковата паста.
Днес на обяд сме на лекар. Снощи не спа за разлика от други вечери, въпреки че беше при нас на спалнята на няколко пъти се буди с рев, ама направо пищи милото, едвам я успокоихме даже в 3часа пак й дадох панадол. Зъби не виждам да има, на обяд ще се разбере дали е от тях. От носа й вече тече вода въпреки капките от 4 дена насам, кашля защото е пълна със секрети. Не иска да яде, значи положението е зле!
Томасе мерси за крема ако до утре не се оправи с цинковата паста ще отида да го купя от аптеката.
Силве вашите татковци като се върнат, ние пък ще трябва да изпращаме нашия най-вероятно. Не ми се мисли как ще я караме без него!
Гоце съчуствам ти най-искрено. Не мога да си представя какво е с две ревящи гърла едновременно, а преди да забременея исках близнаци.

# 290
  • София
  • Мнения: 153
Добро утро!
Черпя, и моето човече стана на половин годинка  newsm38
Пожелавам си само да ми в е здравичка  Heart Eyes

Иве  Hug

# 291
  • София
  • Мнения: 3 414
Честити месечинки и половин година,много здраве на бебоците.
Уф нахраних ги,ядоха ама крушата не я искат много много а я харесваха допреди седмица,направо със страх ги храня и треперя докато им давам.
Цвети как е нови стол,създава ли удобство на Ема?

# 292
  • Мнения: 329
Цвети ,честита половин годинка на Ема  Hug Много да те слуша и да расте здрава и щастлива   bouquet   bouquet   bouquet
Аганка- честита месечинта на Тони  Hug
Вилма- съчувствам ти,така бях и аз лятото-баща й замине на командиривка-Ева започва да се разболява,пие антибиотик,спират ми тока, спират водата, един път парното ми протече-правих се на майстор,и т.н.............Ще мине всичко и после ще се смеем като си псомняме тези ситуации  Hug
Мая- ама как му отива тоз лаптоп на Малчо  Grinning
Сутринта и аз чух ,че майчинството ще е 190 лв ,а не 220лв-минималната работна заплата става 220лв
Иве- майчинството се дава след като изтекат тези 315 дена болнични- досега беше 180лв ,а от другата година става 190лв и се адва до 2-годинки на детето Simple Smile
Елче- голям сладур  Константин,винаги съм се чудила как ги правят тези номера  Laughing
Трябва и аз да ходя на козметик защото вече на нищо не приличам  Blush

# 293
  • Мнения: 1 098
Вижте това за майчинството, май въпреки всичко е 220. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250434.0
А Стефи къде се изгуби?

# 294
  • Мнения: 493
И аз имам остра нужда от козметик,(за кола маска) ама да видим кога ще имам помощ за малката.
Честити месечинки на Ема и Тони!  bouquet
Михаела днес от сутринта е крива и почти започвам да полудявам. Simple Smile.Ходих вчера за елха-22 лева с пънче-откачени хора.Не стига,че унищожават горите ами и сега остава никой да не ги купува.Хората се усукваха и само гледаха.Аз чух,че в Бриколаж имало засадени в саксия и ще отида днес с малката да видя.По-добре да дам 16 лева за елаха,която после ще оставя в двора на блока,отколкото 22 и да я хвърля на боклука.Не е голяма разликата,но поне ще спася едно дръвче. Simple Smile
пак ни се подиграват с майчинството,но нищо неможем да направим.190 лева-не ги е срам.Аз вчера купих един голям пакет памперси,малко пюрета и отидоха 50 лева.Ами другите неща?Не ми се мисли,че само се ядосвам.

# 295
  • Мнения: 98
Мунка, честита ти половингодинковка  newsm51
Честита месечинка и на Тони!   bouquet

За майчинските казаха в сутрешния блок на Нова, че вчера са го приели това... Аз, да си призная, не следя много-много тая дискусия, защото вероятно ще почна работа най-много 2 месеца, след като изтекат 315-те дни, та няма дълго да разчитам на майчинството...  Embarassed

# 296
  • Мнения: 329
момичета някой може ли да пусне нова тема  newsm78 ,че май ще ни заключат скоро

# 297
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
ей сега ще пусна

# 298
  • Мнения: 984
BOOTY ние сме фенове на такива фотьойли. Не мен са ми удобни. И на кучката и ги харесва  Rolling Eyes
Малчо като поотрасне малко мисля да му взема един само за него  Peace
Само почистването е малко проблемно /ако разлееш нещо примерно/

# 299
  • Мнения: 238
Здравейте.
Честита половин годинка на Ема   bouquet да расте здрава и послушна, честито и на месечинките днес   bouquet
 Ели браво на Коки
 беболинчо много сладък програмист си имате  Wink
 Иве  Hug
За майчинството вчера в парламента са го гласували 220 лв.

Общи условия

Активация на акаунт