Красиви вежди

  • 22 802
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 912
Всъщност ми действа разтоварващо и успокоително скубането им, това е първата процедура, през която преминавам преди да нанеса грима си, разбира се, не прекалявам със скубането Blush

# 31
  • Мнения: 4 068
Веждите си ги давам само на една определена козметичка в Пловдив-Поля. Невероятни вежди прави. Изписва ги направо. Сама гледам да не пипам освен ако не е абсолютно наложително. Това е моята схема за хубави вежди.

# 32
  • Мнения: 1 655
Само ги оскубвам. Преди ходих на козметик да ми ги оформят, но после видях че и аз се справям. Пробвала съм преди да ми ги боядисват с кафява боя за вежди на козметик, но после спрях.

# 33
  • Мнения: 2 414
Аз много си харесвам веждите. Heart Eyes
Много се радвам,че още,когато започнах да си ги скубя отидох първо на козметик и сега имат много добра форма. Hug
Ходя в Ив Роше и съм страшно доволна-цената е само 3 лева. Laughing

# 34
  • Мнения: 89
Аз само ги скубя ...  Laughing нищо др,ако им изпусна края тичам при сестрата да ми ги оправя  hahaha

# 35
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Давайте и снимков материал! Flutter

Аз също имам няколко стърчащи косъмчета,затова ходя на козметик да ми ги оформя и подрязва.
От това нещо,стана тази вежда.

# 36
  • Мнения: 89
Давайте и снимков материал! Flutter

Аз също имам няколко стърчащи косъмчета,затова ходя на козметик да ми ги оформя и подрязва.
От това,стана това.
 
Много готини очи имаш   bouquet, а със стърчащите се справям с ножиците  smile3553

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 779
Вчера ходих да си купя нов молив за вежди, продавачката ми показва някакви(тауж специално за тази цел!), аз си избрах, платих си, въобще не се загледах какво пише на него, след това гледам- lip liner... Rolling Eyes  Tired

# 38
  • Мнения: 685
Страх ме е да боравя с ножичка да не сгафя и само ги скубя Confused Обаче като гледам някой филм и мацките имат перфектно оформени вежди се чудя - защо и моите да не са такива?

Преди месец и нещо си направих перманентен грим и сега имам най-хубавите вежди на света  Flutter

Какво точно представлява перманентния грим?

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 12:50 от Cantariny

# 39
  • Мнения: 351

И аз само ги скубя щото са ми доста черни и гъсти(като на Елена от Биг Брадър)!!! Grinning

# 40
  • Мнения: 1 282
Сама си ги оформям. Скубя, после подрязвам малко с ножичка и...съм готова.  Flutter

# 41
  • Мнения: 2 149
Сама си ги оформям. Скубя, после подрязвам малко с ножичка и...съм готова.  Flutter
И аз така Party

# 42
  • Мнения: 1 931
Моите са ужасно дебели и ужасно руси, така че скубане и молив, няма начин  Tired

Я,имало и други като мен! Hug

# 43
  • Мнения: 289
Какво точно представлява перманентния грим?

Като татуировка е, с трайност около 2-3 години... има много теми тук за перманентния грим  Hug

# 44
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз само си ги скубя, рядко се случва и молив да им сложа малко.

Не знам защо, но и аз стабилно кихам, щом започна скубането. Предполагам е точно това с нервчетата. Simple Smile

Ми предполагам,че защото си тормозя някои от нервчетата по лицето.. не знам,но кихам почти на всяко косъмче което скубна Simple Smile Е,не всеки път де,но повечето..

Общи условия

Активация на акаунт