Еклерите на Иви

  • 15 197
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 679
Изглеждат страшно вкусни   chef

# 16
  • варна
  • Мнения: 1 830
Е, браво изглеждат страхотно - в неделя ще ги направя Hug.Само да попитам имам топинг шоколад - мога ли да ги полея отгоре с него и няма ли да се разтече много, дали ще се стегне и да изглежда така като на снимкитне? newsm78

# 17
  • Мнения: 1 327
за солените - имаше някакъв крем със синьо сирене, някой има ли рецепта?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Да ви питам - винаги, когато отварям линк към сайта на "Гответе с мен" ми излиза банер с искане за потребителско име и парола. ОК, имам регистрация там, но като се регистрирам не отивам на рецептата, а ми отваря началната страница. Имате ли идея защо е така? Ето, и сега не мога да видя рецептата за еклерите пак поради тази причина.

# 19
  • Мнения: 1 327
като се логнеш не затваряй началната страница, а в отделен браузер отвори пак тоя сайт и кликни на линка към гответе с мен, тогава би трябвало да ти я отвори

# 20
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Е, браво изглеждат страхотно - в неделя ще ги направя Hug.Само да попитам имам топинг шоколад - мога ли да ги полея отгоре с него и няма ли да се разтече много, дали ще се стегне и да изглежда така като на снимкитне? newsm78
Топингът ще се разтече . По добре с разтопен шоколад.

# 21
  • Мнения: 3 036
Сега ги правя и искам да попитам:
Колко трябва да гребна  за да ги поставя в тавата - достатъчно ли е 1 супена лъжица?

# 22
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Страхотно изглеждат еклерчетата,ще ги пробвам още утре.  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 126
Преди години,като нвръстна тийнейджърка Mr. Green съм ги правила тези еклери и ставаха наистина страхотни.Само че си спомням,че някои от еклерчетата след като се опекат се слепвах,а други си оставаха кухи вътре,готови за пълнене.Знае ли някой тънкостта за да е се получи това нещо.

Inadar,при теб получи ли се такова нещо?КАжи как печеш еклерчетата,моля.
Мисля да ги направя за празниците,защото всички ги обичат и купуваме Wink

# 24
  • Мнения: 236
Дес, за да не се слепват знам, че трябва да не се отваря фурната докато се пекът. При мен нямаше слепване всички еклерчета бяха кухи. Слагаш ги при нагрята 200 градуса фурна при мен се зачервиха при 20 минута, изключих фурната и ги оставих още 5 минути във фурната без да я отварям, след това отворех фурната и оставих еклерчетата да постоят там. Успех!

# 25
  • Мнения: 2 126
Мерси,непременно ще се похваля при успех  bouquet

# 26
Еклерите са ми любимото лакомство, а тези изглеждат прекрасно!
Сигурно и на вкус са такива ...
Ох, така ми се дояде

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Сега ги правя. Ще докладвам за резултата!   Peace

# 28
  • Мнения: 434
А може ли да се напълнят с крем Оле на д-р Йоткер за да е по-лесничко?

# 29
  • Мнения: 63
Снощи пробвах рецептата и станах страхотни, само че нямах продукти за глазура, обаче.....остана ми малко крем и го смесих с нескафе и ги "полях". Много съм доволна, но наистина трябва да престоят една нощ!

Общи условия

Активация на акаунт