Коледата на вратата вече чука,ФЕВРУАРСКО бебче скоро ще е тука !

  • 16 275
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
Добър ден и от мен   bouquet
Олеее а аз какви сънища сънувам.....чак не ми се заспива... Simple Smile искам да питам маимите при които още е седалищно бебето при мен рита много слабичко долу на крачетата и така си се притеснявам малко.дали защото му е тясно ли?  newsm78
колкото повече приближава толкова повече се депресирам нещо.. Shocked
А да ви се похваля че днес ще взимаме количката много е готина и удобна.само чакам да стане 5 тати да свърши работа.То това май остана само и сме готови  да гушиме бебето  Hug.Сега само ще седя и ще се моля на Господ да ни дари със здрави бебета февруари да сме усмихнати и щастливи всички  Praynig

# 256
  • Мнения: 287
Lady_V честито и от мен пожелавам ти далак и щастлив семеен живот
И добро утро на всички мами
   Освен ДАЛАК, може би и стомах,панкреас?

# 257
  • Мнения: 336
  Здравейте момичета,

 Гледам, че сте писали за раждане на 2.02.2008. По този повод един наш познат, който е поп преди 2 седмици се пошегува да внимавам да не родя бебчо точно на 2.02. е съвсем в кръга на шегата де Simple Smile.
  Вие до скоро пишехте за болката като от дълго каране на колело - и при мен се появи. но предимно нощно време когато много се схващам. Като ми се допишка и едва се  изхлузвам от леглото  newsm62.

# 258
  • Мнения: 158
Цитат на: zuzulina link=topic=Та въпроса пак:[b
Какво мислите за 2 февруари като рожденна дата на момченце[/b]

zuzulina
Моят термин е на 2 февруари и аз така се облещих #Crazy като чух, а пък доктора ми вика в началото :Само да не родиш момче!" Joy
То пък после излезе, че ще е момиченце, ама знае ли човек.... newsm78
Не е важно точно кога и на коя дата, важно е да бъде живичко и здравичко!  bouquet

# 259
  • София
  • Мнения: 747
Зузулина, ако имаш предвид нещо подобно   http://www.sabev.net/george/images/321.jpg  наистина е много подходящ подарък. На Георги му го подариха точно за първия рожден ден този камион, заедно с една тротинетка, която му подарихме за миналата Коледа, са нещата с които най-много си е играл. Само бих те посъветвала, ако ти е удобно да питаш родитлите дали си няма вече или някой друг няма да му подарява, защото на Георги за малко да му подарят три  броя Grinning А за рождена дата 02.02  и аз много често си мисля. Ние още не знаем пола, ама ако е момче, честно казано хич не ми се иска да е това рождената му дата. Е, важното е да е живо и здраво, разбира се, ама все пак  Crazy

А за отпечатъците- аз също съм правила на Георги от моделин. Лесно е и ефтино Grinning
Ето:  
http://www.sabev.net/george/images/295.jpg

Lady_V честито и от мен пожелавам ти далак и щастлив семеен живот
И добро утро на всички мами
   Освен ДАЛАК, може би и стомах,панкреас?

Аз доколкото разбрах, момичето има някакъв проблем с езика- останах с впечатление, че доста се старае, за да се справя.

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 14:15 от tchara

# 260
  • Мнения: 669
Относно рожденната дата 02.02. ... има още  1 дата за избягване и която подозирам че ще уцеля с моя късмет - 29.02  Grinning

# 261
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Мили момичета! Благодаря ви за топлите думи. Сигурно това ще е като лош сън и ще се забрави. Не знам без вас какво бих правила? Но като ви прочета и ми става весело,всички сте много добрички!

# 262
  • София
  • Мнения: 1 419
Та въпроса пак: Какво мислите за 2 февруари като рожденна дата на момченце
И моята лекарка и таткото казват да устискам поне до 3-ти, ама пък от друга страна лекарката ми каза, че тогава се раждали най- силните мъже. Simple Smile
При мен не знам дали не е и рано 3.2.2008, при положение,че термина ми е 12.2., но пък съм забременяла с по-ранна овулация. Така , че поне 3 дена съм напред ...не знам и аз вече...

# 263
  • Мнения: 307
Относно рожденната дата 02.02. ... има още  1 дата за избягване и която подозирам че ще уцеля с моя късмет - 29.02  Grinning
И аз за това си мислих,че и моя термин е 27.02.,по-близо е до 29,02 Simple Smile
А за 2.02. не знам,не съм мислила,то и на 8 март като се родят момчетата пак съм чувала че не било хубаво,ама мисля че е най-важно да се родят живи и здрави,а не на коя дата са родени Peace
Иначе аз не искам и на 19,02 да се ражда бебката,защото тогава е роден баткото,а пък искам всеки да си има рожден ден,макар и на близки дати Laughing

# 264
  • Варна
  • Мнения: 37
Здравейте на всички момичета с издути тумбалаци!

Пиша за първи път, макар и да съм чела периодично като "гост".
Сигурна съм че ще ми отговорите на някой от все по-често нахлуващи въпроси в главата ми в последно време.
Терминът ми е за 22.02 (чакам мома - по предварителни данни Simple Smile )  и си мисля не е ли време за някой и друга лекция от професионалист на тема раждане.
Има ли някой информация за такива лекции във Варна през януари?

# 265
  • Мнения: 60
привет на всички.

зузу - аз имах много добър приятел, роден на 2.02. бъзикаха го неговите приятели за тази дата, но все с добро чувство. а и той сам се бъзикаше със себе си по този повод. така че не го мисли Wink

относно позата на бебето (дездемонка май се притесняваше) - моят юнак е не с дупето, а с краката надолу, а телцето му е напречно на корема. аз, лично, никак не съм загубила вяра, че ще се завърти - от няколко дни му говоря и му обяснявам, че иначе щке му е по-удобно Grinning. и има една поза, която ми препоръча моята лекарка да започна да я практикувам от 34-тата седмица по 10 минути на ден (мисля, че Мери беше писала за нея още отдавна) - заставате на четири крака, като ръцете подпирате не на длани,  а на лакти. и при това увисване на корема се помага на бебето да се завърти евентуално.
да не говорим за колко случая чувам вече, когато бебешорите са се завъртали буквално в последния момент. така че спокойствие му е майката Peace.

# 266
  • Мнения: 387
Момичета ,кажете си мнението за предложението ми за  нова тема-

Пухкав сняг  навьн вали и вятьр вее ,
февруари мама приспивни песнички ще пее !!!

# 267
  • Мнения: 58
Здравейте, мамчета....
От два дни и мен страшно ме заболя срамната кост....Едвам ходя и се клатушкам като патка. Едвам ставам от леглото...Страх ме е да изляза в тази поледица, че с тази походка мога да се пльосна някъде.
Лейди, много хубава булка си.... Желая ви всичко най-най....
Относно датата 2-ри февруари, батко ми е роден тогава...Мисля, че е дата като всяка друга...Ще си ги обичаме и родени на нея....
Lady_V честито и от мен пожелавам ти далак и щастлив семеен живот
И добро утро на всички мами
   Освен ДАЛАК, може би и стомах,панкреас?

Не мога да разбера защо се заяждаш така...Момичето се справя както може с езика ни и мисля, че всички разбираме какво иска да ни каже независимо дали го е написала с "А" или с "Ъ".... Thinking
Дездемонка, браво за добрите мерки....А за обръщането не се отчайвай...Ще видиш, че беболанчо ще се завърти....Мен също доста ме е страх от секцио...и се надявам бебко да се е завъртял както трябва. Hug
Мозилка, скоро ще дойде февруари и ще гушнеш малкото съкровище...Сега само кураж и една  Hug от мен...

# 268
  • Мнения: 384
Евелинка, не мога да кажа как става newsm78. Приятелката ми има повивалник на сгъваемата кошарка, но си е взела и друг, като ми изтъкна тази причина. Послушах я и си взех стабилен повивалник, тъй като тези на преносимите кошарки ги гледах в "Метро" и честно казано и на мен не ми вдъхват доверие.  ooooh!Ох, след малко трябва да ходя по работа в центъра. Като си представя какъв ад е заради проклетото първенство по сноуборд, ми прилошава. Вчера се клатих 40 минути права в една маршрутка от "Окръжна болница" до центъра. С едната ръка вкопчена в дръжката, с другата си крепя шкембака и разбутвам пътниците, които ме доближат. Ревеше ми се от яд и безпомощност. Сноуборд в центъра на София?! Кой болен мозък го е измислил това?

# 269
  • Мнения: 53
Здравеите мили мами!
Аз си пропуснах и двете ходения на Англииски за тази седмица, заради гадната ми настинка. Таткото ни пък ми забрани да шофирам в това време и в този студ нямам друга алтернатива освен да си стоя вкъщи. И тук все си намирам нещо многозначително за правене, но днес реших и да поседна пред компютъра, че ако не си го поставя за цел все изниква нещо.
Не се притесняваите за хемоглобина си над 100 си е супер, въпреки че гинеколозите казват че за тях за бременна жена трябвало да е от 110 нагоре, а какво да кажа аз като и докато не бях бременна не съм минавала 100. Последното ми изследване показа хемоглобин 88 и набързо сменихме Малтофера с други железни хапчета. При предишната ми бременност ми биеха желязото инжекциозно, защото по-сигурно се възприема от организма.
От покупките това което наи-много ме вълнува е количката и аз не искам да се впускам в скъпотии, но ми се иска и да е достатъчно удобна. Предишната ми беше на Беиби Макс и беше цяло изпитание да я качиш на тротоар. При един такъв опит дори и отчупих дръжката в едната посока. Много Мами хвалеха Маг Ингланд та засега и аз маи съм за нея.
Повивалник си имам от баткото и съм много доволна. И ортопедичната ваничка с поставка ще е от баткото - чудесна работа ни вършеше и то доста дълго време. Голямо удобство е щом и таткото се впусна да къпе новороденото. А съм гледала хора как се мъ4ат и подлагат кърпи, а на бебето му влиза водица и в ушите и става една търпана по 3-ма човека къпят едно бебе  Laughing
И мамчета пазете се че навън е такава пързалевица!!!
Вчера докато водех малкия към училище се подхлъзнах и направо изтръпнах не бях се змисляла колко е опасно дори едно леко падане.
Целувки и  Hug

Общи условия

Активация на акаунт