Приятелство ~ Предателство

  • 6 304
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
мисля, че не ми се е случвало или все още не го знам Simple Smile рядко допускам някой наистина близо до мен. предпочитам да минавам за труден характер. Peace

# 46
  • Мнения: 57
мисля, че не ми се е случвало или все още не го знам Simple Smile рядко допускам някой наистина близо до мен. предпочитам да минавам за труден характер. Peace

Сещам се за онова стихче:" Винаги казваш, че труден характер съм имала. Непокорна съм често била..." . Защо са ни нужни подобни доспехи, наречени труден характер? Толкова лесно нещо е живота, а ние го усложняваме с нашите сметки, най-често без кръчмар.

# 47
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Фиоре, мъж и приятел на мен никак, ама никак не ми се връзват Mr. Green

Що бе, Дренка, смея да твърдя, че са по- добри приятели от жените. Това си е мое мнение , не натрапвам на никой. Crossing Arms

# 48
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Хм, никога мъж не ми е забивал нож в гърба. Изкушавам се да попитам за сапунката, но знам колко лични са такива неща. Затова само мога да пожелая "никога повече"! Peace

ЛъЧиста благодаря за пожеланието, историята е колкото интересна толкова и за плач  Tired може би някой ден ще мога да говоря за това спокойно.....

# 49
  • Мнения: 178
Много ножове в гьрба са ми забивали......Преживях го,но не сьм забравила-винаги имам едно на ум.Нали сте чували приказката"само истински приятел -става качествен предател !"Всичко мога да простя,но предателството никога.Най силна болка са ми причинявали хората ,които най-много сьм обичала...Чувствала сьм се като ранено куче-полумьртва...Не спях ,не ядях,не исках да живея от болка !Болеше ме душата! Приятелката с която делях залька си на две,за която влизах и в ада ме предаде.Предпочитах да ме беше убила ! Как да забравя.........Но в живота всичко е кантар и всичко се врьща.Сега след години тя не е щастлива ,осьзнала е грешката си и тьрси прошка.....Но как да простя ?

# 50
  • Мнения: 390
Щом има предателство, никога не е имало приятелство.
Познавам добре приятелите си и има вярвам на 100%.

# 51
  • Мнения: 17 416
ФИоре, то и аз така си мислех. Вече не. Това е друга тема обаче Wink

# 52
  • Мнения: 3 641
Забива ли са ми, но след това смея да твърдя ,че съм станал по-силна

# 53
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
ФИоре, то и аз така си мислех. Вече не. Това е друга тема обаче Wink

ЕЕЕ Дренка, недей толкова негативно, то че и от тях има гадини се знае......... Laughing

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Отдавна съм вълк-единак. Твърде рано ми забиха ножоветеи сега си имам няколко не лоши белега. Въпреки това не се обръщам с гняв назад. Който ме търси - тук съм си, но вече скъпо се давам.

# 55
  • Мнения: 17 416
Fiore, не е негативно, бе! С мъже се работи много по- лесно, да. Могат и приятели да бъдат, но аз имах предвид онова "чисто и свято" приятелство- няма го между мъж и жена. Mr. Green НЕ са ми забивали ножове мъже, но и приятели не могат да ми бъдат.

# 56
  • Мнения: 985
Много ножове в гьрба са ми забивали......Преживях го,но не сьм забравила-винаги имам едно на ум.Нали сте чували приказката"само истински приятел -става качествен предател !"Всичко мога да простя,но предателството никога.Най силна болка са ми причинявали хората ,които най-много сьм обичала...Чувствала сьм се като ранено куче-полумьртва...Не спях ,не ядях,не исках да живея от болка !Болеше ме душата! Приятелката с която делях залька си на две,за която влизах и в ада ме предаде.Предпочитах да ме беше убила ! Как да забравя.........Но в живота всичко е кантар и всичко се врьща.Сега след години тя не е щастлива ,осьзнала е грешката си и тьрси прошка.....Но как да простя ?

Човек всеки ден умира по  малко. Има една сентенция, която казва, че "човекът е невежа, защото не разбира, че кратко се живее, а дълго се умира". Много мога да чопля този афоризъм, защото в него има толкова истина, колкото не може да понесе ничие его.

По темата:
Лъчиста, запозната съм със случката. Постъпи така, че да живееш в мир със себе си. Другото е вятър. Hug

# 57
  • Мнения: 14
. нали правим разлика между предателство и "забиване на нож в гърба"? Едното е нещо сериозно, другото също, ама със сапунен привкус. Обикновено породено от собственото ни не дотам почтено поведение. Щом е имало кой да изтропа, значи е имало какво да се изтропа. Предателството - някой да кривне от заедния път е нещо различно. Много различно. И е крехко съмнително толкова малко люде от форума да са попадали от другата страна. Просто са в собтвената си позиция.
. @нтико е правило от всичко. Предавало е и се е случвало да забива нож в чужд гръб. За последното има известни оправдания в зеленост и чоглавост. За първото - няма никакви. Няма и да има. И прошка също. Но това си е негова грижа несподеляема. Да, и се прави, че не забелязва дръжките. Просто, защото си ги е заслужило

# 58
  • Мнения: 1 568
Много ножове са ми забивали...вече нямам приятели,аз не желая!!!

# 59
  • Мнения: 17 546
Случи ми се. Преди доста години. Простих, но никога няма да забравя. А като се замисля, тя всъщност направи услуга на мен, не на себе си! След време намери сили да каже, че е постъпила много лошо с мен, но това не променя нещата.

Общи условия

Активация на акаунт