Приятелство ~ Предателство

  • 6 303
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 293
ЛъЧиста, ти сама си отговаряш. Колкото повече - толкова повече.

Имала си - дала си. Не си трови душата, а обещания "за кафе" - колко струват, раздавай щедро. Защо ти се иска да "умираш дълго"?

На останалите @нтико е отговорило.

# 61
  • Мнения: 57
Hug

Антико, защо говориш за себе си в среден род? И в  трето лице? newsm78 Зная, че с приятелствата е като в брака- нужни са най-малко двама. Но ако в брака единият може да е огън, а другият восък, то при приятелствата не е точно така. С теб се съгласявам единствено за това, че такива неща е глупаво да се споделят. Очевидно е, че всеки един човек, рано или късно, го сполетава нож в гърба. Или той мята такъв. Без да иска. В случая става дума за осъзнато мятане. Аз бях мишената.

Много ножове са ми забивали...вече нямам приятели,аз не желая!!!
Зная какво коства на човек да вземе такова решение.  Но това не е решение на проблема. Това е присъда. Човекът е стадно животно.

ЛъЧиста, ти сама си отговаряш.

Две години са достатъчни, за да преживееш и проанализираш всяко детайлче. На всеки въпрос съм намерила отговор, но това не значи, че съм намерила и логика.

# 62
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Fiore, не е негативно, бе! С мъже се работи много по- лесно, да. Могат и приятели да бъдат, но аз имах предвид онова "чисто и свято" приятелство- няма го между мъж и жена. Mr. Green НЕ са ми забивали ножове мъже, но и приятели не могат да ми бъдат.

 Naughty може! аз имам такъв приятел!
а защо не могат да ти бъдат?

# 63
  • Мнения: 17 416
ОХ, Фиоре! Mr. Green Темата за приятелството между мъж и жена сме я разисквали тук във форума. Аз съм категорична, че не могат да ми бъдат- винаги, ама винаги има и друго. МОже последна да научавам, но истина излиза наяве рано или късно Mr. Green

# 64
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305

Споки де  Party Радвам ти се колко си упорита  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 65
  • Мнения: 943

Още поддържам някакви контакти с въпросната личност, тя така и не разбра, че ми е "светнало пред очите".
Вече си имам не едно, а много на ум.  Laughing

И аз така.Това беше най-големия шок в моя живот.След като разбрах що за "приятелка" е,започнах да я подминавам като крайпътен знак.А все пак всеки божи ден сме били заедно и така и израстнахме.Но ....какво да правиш?!!!

# 66
  • Мнения: 17 416
ДА не кажеш сега, че тея неща, дето ги пиша са абсурдни Twisted Evil Mr. Green Споко съм, ако не исках, нямаше да ти се вързвам на провокациите Mr. Green

# 67
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
ДА не кажеш сега, че тея неща, дето ги пиша са абсурдни Twisted Evil Mr. Green Споко съм, ако не исках, нямаше да ти се вързвам на провокациите Mr. Green
Ти си от готините Дренки явно  Crazy, радвам се, че не ми се връзваш, а и съм съгласна, че мъжете са или заети или осрани(като тоалетните)- някъде из дебрите на този форум го пишеше!
10х, че ми оправи настроянитео днес!  Blush

# 68
  • Мнения: 600
случи ми се веднъж - най-добрата ми приятелка. всъщност, мъжът й беше говорил за мен гнусни и неверни неща, многократно, пред наши общи познати и тя нито веднъж не му казала да млъкне. започнах да страня от нея, защото същото тъпо копеле на всичкото отгоре директно ме попита ще спя ли с него(май защото му теглих една предприе тактиката със всеобщото оплюване).  та след една година тя се усети, че страня и ме попита защо. казах й, че не ми харесва да чувам такива неща за себе си и ми е обидно, че тя просто е слушала. в себе си очаквах да ми каже, че съжалява, но тя каза, че трябва да внимавам, може би с нещо съм го предизвикала.

ле-ле. умрях от бяс. на върха на езика ми беше да й кажа, че мъжът и спи с всяка втора и се е пробвал дори при мен #Cussing out възпрях се. реших да не слизам толкова надолу. да си живеят в лъжа, на мен какво ми пука. дълго време го преживявах, де. много ми тежеше, беше ми най-близката приятелка. и кръстница.

ако ме чете тук, да знае, че не ми пука вече.  Peace

# 69
  • Мнения: 868
  Няма ненаказано добро!100% доказаност на правилото Peace

# 70
  • Мнения: 67
и за мен  говорят,че съм надута , високомерна и т.н.- а всъщност дълбоко в себе си съм добър мил и много отзивчив човек ...

# 71
  • Мнения: 1 187
няколко пъти ми се е случвало и мога да кажа че нямам приятели , а само познати - повече или по-малко

# 72
  • Мнения: 186
О,и аз имах една такава "приятелка".Търсеше ме,когато има нужда от нещо,или някой на когото да се оплаче.Накрая ми писна и й казах да не ме търси повече.Вече 3 години не съм я виждала.Егати кефа Wink

# 73
  • Мнения: X
Нищо не ми забиват в гърба откакто се научих да правя разлика м/у приятели и познати!

Абсолютно подкрепям мнението Peace Стана ми ясно че лицемерието движи всичко май, и вече не ми правят впечатление никакви 'приятелки".

# 74
  • София
  • Мнения: 625
Преживях разочарование от почти всичките си познати,които смятах за "приятели" Sad

Общи условия

Активация на акаунт