"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 2

  • 35 548
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
Djindjari надявам се това да ти е достатъчно: Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цък
Цъък
и натокани
Цък

# 31
# 32
  • София
  • Мнения: 5 289
А може и това

# 33
  • Мнения: 1 218
Бомбе ... мерсаж за баничката , ма таман докът търсех по-големшкото парченце в чинийката и ...се появи КАРЧЕВА и ....направо  ....   Sick  Много силни аргументи извади таз жена бе ...
Първо умрех от хилеж ... после  Whistling
Бях приготвила 5 бисквитки с шоколадов пълнеж за омитане,затова писах, 4е е спешна работата, рабираш ли значи  Embarassed
Е ... след студения душ на Карчева, бисквитките ги върнах обратно в пакета...
Бройте ме при "Симеоновките"  Joy

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 17:17 от Djindjari

# 34
  • Мнения: 10 758
Лелееее, как можа да ме пуснеш снимката ooooh!

# 35
  • София
  • Мнения: 5 289
Охх хапнах една пържолка със салатка и чаша винце,след малко ще се меря,дано не ми прилошее. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 218
Охх хапнах една пържолка със салатка и чаша винце,след малко ще се меря,дано не ми прилошее. Mr. Green
Карчева, сабахлен на гладно се върши таз работа с меренето ше знаш... за да се избегне момента с прилошаването вечер.
Аз как стана сутрин, пия си топлата вода, минавам през КЛЕК-бара и веднаги4ески ска4ам връз кантара ... А тоз гад милост не знае бе... пробвам да го омилостивя с топли думи,говоря му нежно ... НЕ (59,400).Пробвам да го заплаша смъртоносно, вкарвам му един шут изотзад ... НЕ и НЕ (59,400) ... Накрая , ше се ядосам и ше го  #2gunfire

# 37
  • Мнения: 10 758
Охх хапнах една пържолка със салатка и чаша винце,след малко ще се меря,дано не ми прилошее. Mr. Green
Карчева, сабахлен на гладно се върши таз работа с меренето ше знаш... за да се избегне момента с прилошаването вечер.
Аз как стана сутрин, пия си топлата вода, минавам през КЛЕК-бара и веднаги4ески ска4ам връз кантара ... А тоз гад милост не знае бе... пробвам да го омилостивя с топли думи,говоря му нежно ... НЕ (59,400).Пробвам да го заплаша смъртоносно, вкарвам му един шут изотзад ... НЕ и НЕ (59,400) ... Накрая , ше се ядосам и ше го  #2gunfire
Тая па ooooh! JoyАз съм толкова ама с 20 отгоре ooooh!

# 38
  • Мнения: 422
Здравейте!
направо ме е срам като чета написаното.Ходих при Симеонов средата на октомври и досега никакъв резултат - аз съм си виновна - правя диетата по една седмица и въпреки че има резултат се предавам Embarassed
давайте кураж момичета искам да съм във вашите редици Praynig

# 39
  • София
  • Мнения: 5 289
А добър ден и тук Hug.
Знам аз че сутрин се мери,ама Симеонов ми каза да се меря веднъж седмично,само че немоа аз да устискам толкоз. Naughty
Закусих една фалийка с извара и парче шунка,на обяд незнам кво ша прая.

# 40
  • Мнения: X
Аз трябва да преговарям със Симеонов да намалим яденето. То кърмачка, кърмачка, ама... яденето много бе. И кантара не мърда. Мисля да си дам почивка до 1 януари, после с нови сили.
Мама ми прати "Ние и зоната", та ще взема да попрочета малко и аз.

# 41
  • Мнения: 819
Аз трябва да преговарям със Симеонов да намалим яденето. То кърмачка, кърмачка, ама... яденето много бе. И кантара не мърда. Мисля да си дам почивка до 1 януари, после с нови сили.
Мама ми прати "Ние и зоната", та ще взема да попрочета малко и аз.
Абе мила,ако тоя дзвер е на такава възраст,каквато пише на линийката защо го кърмиш още бе smile3534?Ми той станал ерген за женене  .newsm62А щом го кърмиш не бива да намаляш храната.И на теб и на него няма да ви се отрази добре.

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 14:14 от Volna peperudka

# 42
  • Мнения: X
Пеперудке, не ме закачай за кърменето, че съм леко екстремист по темата. Ще направим въргал тука, пък как мирно и тихо си караме темичката.  Wink
А за храната - определено мисля че трябва да я намаля, иначе никакво отслабване няма. Пък и кърменето вече  е по няколко пъти на денонощие (само за мезе   Laughing ), не ми трябват чак такива количества както ако се кърмехме нон-стоп. Не знам, ще се чуя със Симеонов когато успея.

# 43
  • Мнения: 819
Пеперудке, не ме закачай за кърменето, че съм леко екстремист по темата. Ще направим въргал тука, пък как мирно и тихо си караме темичката.  Wink
А за храната - определено мисля че трябва да я намаля, иначе никакво отслабване няма. Пък и кърменето вече  е по няколко пъти на денонощие (само за мезе   Laughing ), не ми трябват чак такива количества както ако се кърмехме нон-стоп. Не знам, ще се чуя със Симеонов когато успея.
  Хихихихихи, въобще не искам да се въргаляме. JoyЧе и квито сме едрички(поне аз де) ще направим шоу за чудо и приказ smile3532 newsm62А сега сериозно-всяка жена сама избира до кога ще кърми.Но от лекарите знам ,че след годинката няма нужда от кърмене.Въпрос на личен избор.
 А относно храната и кърменето, мисля, че ако намалиш храната ще намалиш и качеството на кърмата-не количеството.А според мен целта на кърменето е качеството,не толкова количеството.

# 44
  • Мнения: 1 218
Аз пък си мислех, че майките гледат колко се може по-бързо да свършат с кърменето, за да не им увиснат цоцките  Mr. Green
Аз живи здрави,кат се пръкне некакъв дзвер, ако мога въобще и нема да го кърма ... минава дирекшън на каши  Joy
Не стига, 4е ше стана откъм гъза кът 6-цевна минохвъргачка ,ше ми окапе перушината ... ми и да си разваля и бюста ...не съм съгласна  Joy

Общи условия

Активация на акаунт