Майки-шофьори и бебе в колата?

  • 7 422
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
В началото беше в кошница, която слагах на предната седалка с гръб към движението. Така до към 4-ти месец. После минахме на столче, което седеше на задната седалка зад шофьорското място.

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Цитат на: mamunka
Винаги отзад. и първото дете винаги съм го возило отзад и сега и бебето. мисля че мястото до шофиора е най-опасното при катастрофа и затова винаги ги возя отзад. без значение дали имат претенции или не. все пак сигурността е по-важна от техните мрънкания.

сигурността е по-важна от мрънкането, но когато това мрънкане те разсейва - ставаш опасна за другите!
Затова по-добре да ми е пред очите - пък господ да ни пази - то и на тротоара могат да те смелят!

# 17
  • Мнения: 781
Возя го на предната седалка с гръб към движението Arrow веднъж пробвах на задната и голяма мъка беше, като ревне и въобще Neutral Face като ми е под око си пътуваме най-щастливо двамата Wink

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Meн пък ме е страх да го возя сама Sad Все мисля,че няма да се поравя,ако изпадне в истеричен рев и че постоянно ще ме разсейва.

# 19
  • Мнения: 2 978
На задната седалка, но не зад мен...
Слагам си и специално огледало за да я гледам

ето такова:

# 20
В Закона за движение по пътищата е написано , че дете под 10 годишна възраст може да се вози на предна седалка само в специално столче Аз моя син го возя на задната седалка от дясната страна Независимо дали аз карам или съпругът ми той се вози отзад в столчето, а ние отпред Един път реших да седна отзад , но тогава той не искаше да стои в столчето, а прав между двете предни седалки От тогава разбирасе върнахме статуквото и всеки си знае мястотоА иначе проблеми със седенето на стола нямам никакви, никога не е мрънкал или плакал, въпреки,че си купихме колата като беше на 1,2 години До сега обожава да се вози в колата и само за нея говори

# 21
  • Мнения: 3 591
Meн пък ме е страх да го возя сама Sad Все мисля,че няма да се поравя,ако изпадне в истеричен рев и че постоянно ще ме разсейва.

хехе - можеш да си го позволиш - затова Laughing

аз като немога никаде да ида без кола але да видиш как возя- ритайки го вкарвам в стола, 20мин борба да го вържа, после кански писаци докато стигнем.....свалям го - мокър като изкъпан - толкова се е борил да се освободи.
толкова често ми се случва, че не ми прави впечатление вече....
иначе ми се е случвало де на магистралата да отбия, щото получава асматичен пристъп докато се дере да се имаъкне...отбивам - лекарствата - да се успокои и пак в стола. Тогава след пристъп обикновенно е кротък.
та не ме питайте понякога като съм го возила повече от час и той е беснял,ритал и ревал  не се ли питам "няма ли да получиш пристъп бееееее"  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed срам ме е, ама по добре той да реве час-два, отколкото после аз за него цял живот.

Общи условия

Активация на акаунт