Елхичке, елхичке я сега изгрей, АВГУСТинче да се смей

  • 8 875
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Мотилиума го стриват със захар защото е много горчив. И ние пием такова нещо за повръщане Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
ДА има и захар пудра но и още нещо!
И на мен ми каза да го оставям по корем но сложа ли го повръща!

# 17
  • Мнения: 229
Да по корем повръщат бебетата. Защо са ти казали така? Thinking Трябва да са по гръб или настрани и да лежат под наклон 30-45 градуса  Naughty

# 18
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Да, наистина повръщат по корем, наядено бебе и д аго сложиш по корем, натискам у се коремчето и повръща. Аз Йована я държа на рамо докато се оригне, доста дълго ми отнема някой път. А по колко ви повръщат бебоците. Моята като се заиграе нахранена и от въртенето и ритането католуда връща на няколко пъти по мъничко, някой път и повечко от рода на една супена лъжица.  newsm78 Не го отчитам като проблем, а по- скоро като нещо нормално.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 721
Казват,че до 2,3 супени лъжици е нормално! Ние повръщахме много между 2 хранения но сега от прахчетата 2,3 на ден и то много малко! Не знам обаче след 10 дни като ги спрем какво ще е  и дали ще спре или пак ще се почне а нали е лекарство би трябвало да  има ефект!
Какво ли мляко да му взема само не знам newsm78

# 20
  • Мнения: 229
Ами Димяни на мен гастро-ентероложката ни каза че мотилиума се пие поне 2 месеца. Ние го пием вече около 40 дена. Дано при вас всичко да се оправи и да го спрете наистина след  10 дена.

# 21
  • Мнения: 1 380
Какво ли мляко да му взема само не знам newsm78
Ми пак ще действаш на принципа проба-грешка....
Да по корем повръщат бебетата. Защо са ти казали така? Thinking Трябва да са по гръб или настрани и да лежат под наклон 30-45 градуса  Naughty
Да, наистина повръщат по корем, наядено бебе и д аго сложиш по корем, натискам у се коремчето и повръща. Аз Йована я държа на рамо докато се оригне, доста дълго ми отнема някой път.
Ей ама като строшЕн телефон сте бе....аз казах, че док ми препоръча да слагам калина по корем 15 минути ПРЕДИ хранене, а не както сте про4ели СЛЕД...... Peace hahaha Joy hahaha
МНОГО ЯСНО, 4Е КАТО СЛОЖИШ ТОКУ ЩО НАХРАНИЛО СЕ БЕБЕ ПО КОРЕМ ЩЕ ПОВЪРНЕ...ЩЕ МЕ УМОРИТЕ ОТ СМЯХ..... hahaha hahaha hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз не съм казала след ядене Simple Smile  Joy
И 5 мин преди да яде да го сложа пак ще върне!
Педи каза 10 дни и след това ще видим,но като гледам все гадости и няма да се отървем и от това,запек, повръщане ужас  ooooh! Sad

# 23
  • Мнения: 229

Ей ама като строшЕн телефон сте бе....
ами случва се  newsm62

# 24
  • Мнения: 223
Ехооо, елха не купихме, а малкото нежно същество рева от студа по бузките. Не купих и подаръци. Дори за 19-ти нямам още. Как пък майка ми Везна ме е родила. На две магарета сено не мога да разделя.
Днес сте много пъстри и не се сещам да отговоря на всеки. Hug
Бобченка, бугарче, диво ще си живеете вие с Динамитчето и светлия балкански субект
Мимсат ни влива свежо насторение. Не бива да се депресираме. Аз все така си казвам. Но аз сега още нямам повод(здравословен) да съм начумерена. И на мен ми е малко депресивно именно заради това,че не съм подготвила нищо за празника и си казвам каква ли майка неинтересна ще съм и т.н. (ку-ку)
Ребусче, напълно искрено ти казвам, че често те мисля и все се надявах Ванко да започне да си суче. Дано след усилия да започне, ако не - остава да си кажеш, че е за добре. Относно спонтанния вечерен рев - не се шашкай. Има вероятност да е от израстването. Явор така ми ревеше, когато беше колкото Иван. Другото е, че от антибиотика на Явор му се беше поразстроило стомахчето и го мъчеше(акаше слуз и зелено и се гърчеше). Оправих го с един продукт Линекс.
Кроки, уби ме с този сън. Хубав сън. Аз сънувам диви щуротии - непознати хора, сюжети... Сега от две нощи сънувам, че съм на гинеколог. Снощи сънувах, че не съм се мила за прегледа. Ако не мисля глупости за болести, сънувам Joy
Пъстра писня стана, ама

# 25
  • Мнения: 243
Момичета, влизали ли сте скоро в сайта на НОИ ? Нещо са променили страницата - като вляза на Е-услуги и там няма къде да вляза да проверя дали са ми привели парички  newsm78 Някой да знае защо така става  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 5 721
https://benefits.nssi.bg/EGN/
Бейби опитай от тук

# 27
  • Мнения: 243
Благодаря ти, мила  Hug Какво щях да правя без теб  Heart Eyes

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Бобченка, това за пърдената вода го знам от сърби. Освен да са ме измамили  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 117
 Момичета,  изязъл ми е ужасен херпес на устната, от снощи го мажа с прополис, ама тоя път нещо не помага, имате ли идея с какво да пробвам, че да мине, устата ми се е подула стоя на два метра от детето, а сама го гледам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт