Елхичке, елхичке я сега изгрей, АВГУСТинче да се смей

  • 8 952
  • 291
  •   1
Отговори
# 210
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Да на мен ми е чудно как ще я опазя от всички играчки на Танти. Констанца не е пълзяла, проходи направо на 10м и 1/2

А проходилка използвахте ли ?

Да, доста усилено я ползвахме на пук на някои ортопеди  Mr. Green.

Бруно, не знам как ще се падне яденето, но ще си нося АМ+вода. И вчера Емма я храних в клуба на РД-то

# 211
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мерси, мерси. Mr. Green

Забравих да поздравя Дани Сто с добре дошла   bouquet

Аз туку що си поръчах за Коледа един професионалем масаж и мъжо каза, че може и два  Laughing И аз съм много зле с гърба и врата, освен това си имам и един плексит, дето все се обажда. Сега положението е плачевно  Sad, та направо ще умра от кеф да ме намачка някой.
Иначе, януари месец тук почват огромните намаления и с мъжо се хвърляме в моловете да си облажим душичките за празниците  Mr. Green

# 212
  • София
  • Мнения: 5 760
Бобченка и на мен ми се обажда често плексит ooooh! Confused
Ужасна болка! #Crazy

# 213
  • Мнения: 223
Честит празник на имениците - малките и големите! Днес и моята майка има имен ден. Благодаря, че ми напомнихте. ПО бегли спомени името Даниела(Данаил) означава - "Бог е мой съдник", но не съм сигурна за връзката между произхода на двете имена. Къде остана Душанка, мама на Дани?
Дани-сто и малък Ице, добре дошли при нас. Много слънчеви приятелчета изглеждате на снимката!
Бобченка, браво на теб. А някой казваше, че трудно се оправя с езика там  bouquet Знаеш, че се радвам за скорошното ти излизане сред "обществото". Още повече се зарадвах и на коледното ви пазаруване. Представям си радост от дребни
покупки и глезотии.
Аз тук унивам само при вида на отвратителните парцаливи малки магазинчета и пушещите пред тях унили асистенти(извинявам се за негативизма - следствие от не-закупуването на елха и подаръци е Embarassed). Верно, че просто периметърът ми на излизане се е свил, та свил...
Нели, сигурна бях, че ще знаеш за фонтанелата. Предполагам се смята, че там е връзката на бебенцата с извора на живот. Знам ли?

# 214
  • София
  • Мнения: 5 760
Тиги,да ти е жива и здрава! Hug  bouquet

# 215
  • Мнения: 518
Здравейте!
Днес Дани има повод да почерпи Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle newsm67  ura  bigdance2 beer beer
Ето и нашата снежна приказка в нашият двор
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4734022
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4734026
мама ,тате и аз
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4734025
На Дани толкова много и хареса да се върти , направо не се спира ,търкаля се постоянно , но само на едната страна може все още.

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 17:39 от tedi_eneva

# 216
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Пак ни отложиха Пентаксима.  ooooh! И пак взеха секрет от нослето на Сашко. В четвъртък или петък ще имаме пореден резултат и може да се наложи да пием антибиотик. Sad По-късно ще пише по-подробно, че съм в работата и трябва да си предам неащата.

# 217
  • Мнения: 22 534
Здравейте отново от мен. )))
Добре дошла на новата ни мама от Стара Загора. )))

Ние днес ходихме на вторият контролен преглед при ортопед, всичко е наред, което е чудесно. )
Утре сме при неонатолога, за да направим консултация и да каже кога ще започваме ваксините и захранването. В петък на консултация и приключваме епопеята с лекарите за тази седмица. )))

Не знам дали се оплаках, на мен до сега са ми превели само 45дни болничен, тоест първият след раждането. От там нататък нямам никакви пари. (((( Cry

# 218
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381

Не знам дали се оплаках, на мен до сега са ми превели само 45дни болничен, тоест първият след раждането. От там нататък нямам никакви пари. (((( Cry

Звъня ли в НОИ? Ако има грешка в болничния, никой няма да ти се обади, сама трябва да се интересуваш.

# 219
  • Мнения: 105
добе дошла на новата мама! Честито на празнуващите  bouquet
bob4enka, радвам се, че най-накрая ще имаш някакво разнообразие
Ние сме всеки ден навън.Няма начин - трябва поне до магазина да се иде. Иначе сигурно би ме премързяло да излизам всеки ден
Гита и аз много се чудя какво ще правя с играчките на каката и още се съм го измислила newsm78

# 220
  • Мнения: 1 216
bruno, няма какво да те притеснява папкането на беб. И Камен ако си поиска ще получи цица, без да пита лелята дали може да се внася храна отвън  Joy
bob4enka, това с плуването е страхотно. Моля да споделиш как й се отразява на Йована.
Мами дали да поискаме помощ от mary jane, относно съмненията?

офффф, МНОГО МИ СЕ ПАЗАРУВАААААААААААААААА!

# 221
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
благодарим на всички за топлото посрещане! Joy
всъщност аз съм Йорданка и нямам днесимен ден но все пак благодаря  Laughing

пожелавам на всички болни бебони да се оправят а на здравичките да растат и да слушкат мамите.

нашия проблем по принцип е с храненето-откакато сам се отби поради липса на кърма и стана мнооого зллояд.
засега нещата са вече под контрол но всяко едно ядене е един малък ад!
заради неяденето и запек беше почнал да сваля на тегло , а и качваше по много малко (350-400гр на месец)
обиколихме де що доктори имаше в Стара Загора и никой нищо не можа да ни каже или помогне, и така ден след ден с мнооого мъки открих че проблема е сякаш в шишето и биберона. сменихме и ги и сега горе-долу се храним вече нормално и наддаваме що-годе добре. дано нещата при нас вървят вече само към по-добро защото още една подобна криза едва ли ще понеса.

в общи линии това е нашата история и най-вероятно от този род ще са и проблемите с които ще ви досаждам... Rolling Eyes

поздрави на всички baby_neutral Heart Eyes

# 222
  • Мнения: 1 900
Добре дошла на Йорданка Hug, Стара Загора ми е любим град, майка ми беше от там. Ти от кой квартал си?
Ние преди малко се върнахме от Пловдив, неможахме да отидем на консултация, педито имаше спешен случай в Асеновград. Sad
Бяхме в Била и купих пюрета на Хип, и от кашите на Милупа.
Купихме и столче за хранене на Пег Перего Party
Франческа благодаря.

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 20:39 от valeria.k

# 223
  • Мнения: 182
Здравейте мами имам чувството, че цяла вечност не съм влизала Confused
И аз посетих "Джъмбо", вчера но аз търсих бънджи и  не намерих.
Честит имен ден на празнуващите днес!  newsm51
Имате ли идея от къде мога да намеря бънджи което да е за от 5 месеца на горе??? гледах в нета ама не намирам Turn-l  33uu и в Продавалника гледах ама няма  Thinking ooooh!
Моля ако някоя мама е виждала в някой магазин да сподели helpuu
Предварително благодаря  smile3525

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 18:54 от marsidi

# 224
  • Мнения: 19
Йорданка, привет в клуба на злоядите бебета! Ама май не е в тях проблема. Откакто му смених биберона си изяжда всичко (160мл.) и то за максимум 10 мин. Днес за пръв път му дадох 1л. картофено пюре. Беше му странно, но не го изплю. Утре увеличавам дозата.

Общи условия

Активация на акаунт