Елхичке, елхичке я сега изгрей, АВГУСТинче да се смей

  • 8 907
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1
KAzaha mi,4e ima na Ilianci.

# 226
  • Мнения: 195
Честит имен ден на всички празнуващи!    bouquet
Чеистито на месечинките!  Heart Eyes
От 3 дни нещо имаме проблем с интернета и ту го има, ту го няма Sad Надявам се скоро да го оправят.
Нека всички, които съм пропуснала да поздравя през тези дни да приемат един   bouquet от нас и да ни извинят Blush
Виждам, че има нова мама- добре дошла!
Ще се връщам да дочитам ........

# 227
  • Burgas
  • Мнения: 201
привет и от мен!нямам много време да пиша но пък се старая да ви следя:))! ние пак отложихме пентаксима за 4етвъртък а трябваше да е на 3-ти! сега пък има разстройство! този месец просто ме побърка! първо болничка с кашлица и сополки. после пъпката на дудката която лекуваха 20 дена  #Crazy докато не смених лекаря и не я оправи за 3 дни! сега и разстройсто! ужас просто! стискайте палци в четвъртък всичко да е ок и да ни сложат ваксина че вече закъсняхме доста! пак ще помоля за парола за албумчето че не мога да вляза а доста сме порастнали вече! аиде стига толкова от мен връщам се назад да ви чета Simple Smile))

# 228
  • Мнения: 361
Здравейте !!!

Не съм ви чела скорио, надявам се всички сте ок!!!
Моя комп е на доктор и ще е готов в сряда,до тогава-сушааааааааааа Sick

Доколкото видях, някой е питал за новия Аптамил-от начало Ивон много ми повртщаше, пръцкаше и беше с колики.Сега и давам по-малка доза и е добре-само пръцка.Може би е преяждала, знам ли?

Даваме вече и ябълково пюре-много го харесва.
Утре ще и дам цяло да заместим яденето в 18 ч-поне ще я пробвам де, че нещо по-това време не е много гладна и ще видя дали ще изкара 3 часа само на плодово пюре.Чудя се обаче дали 80 или 125 грама.

Ами това е за сега, ако не успея пак да вляза, ще се видим на 19-нямам търпение Heart Eyes
Целувки на всички Heart Eyes

# 229
  • Мнения: 324
Имате ли идея от къде мога да намеря бънджи което да е за от 5 месеца на горе???
Погледни  туктук е втора … #1086; 09.01.2008, а намерих и този телефон за поръчка на бънджи 0331/62004  - фирма в Асеновград ги правела. Българските са 16-20 лв., не съм разглеждала подробно какви са разликите, има и доволни,  и недоволни майки.
bruno, би ли казала как приготви картофеното пюре - колко картоф, колко мляко се слага?
dely, казаха ли ти каква е причината за пъпката? И как я излекувахте? Нали може и при нас да се случи, та се интересувам.
Благодаря за снимката на първата страничка!

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 20:23 от Нели*

# 230
В Продавалника има бънджи ето няколко линка към обявите им:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=116784&cat=5
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=94449&cat=8

А,относно мамите,които не ме харесват,въобще не ме интересува правете се колкото си искате,че не съществувам аз ще съм си ТУК!!!

# 231
  • Мнения: 1 216
GERA, ароматерапията е за мама - с бебешката миризма от праните дрешки. МНого се кефя на миризмата от зеления Сано омекотител

# 232
  • Варна
  • Мнения: 567
СНЕЖНА ти раздвоение на личността ли имаш???????????????????????????

23   Бременност, майчинство / Родени през 2007 г. / Re: Ритка и се смее октомврийче сладко за радост на мама и татко!  : петък, 07 декември 2007, 19:27 
Здравейте,
Първо да се представя казвам се Женя и съм мама на дъщеричка Александра,не съм писала при вас до сега,защото се нанасяхме в нов дом и още нямахме нет,ще се радвам да се присъединим към вас!



22   Бременност, майчинство / Родени през 2007 г. / Re: Ритка и се смее октомврийче сладко за радост на мама и татко!  : петък, 07 декември 2007, 19:43 
Сандра се роди на 20 октомври в 3 часа след обед в Пловдив,защото нещо в Асеновград не ми се раждаше  Тежеше 3,600 и беше 49см,за снимки като си направя албумче ще покажа 

 

# 233
  • София
  • Мнения: 5 743
хахахха  Joy hahaha
Майко милаааааааа ooooh! Нямам думи!
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=91177;sa=showPosts;start=20
Ади не можеш да заместиш хранене с плодово пюре само  PeaceЕ може но си трябва АМ!

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 20:08 от Димяни

# 234
И да имам това не ти влиза в работата!!!! Whistling
И защо толкова ме следите,живей те си живота и без това имам много друга работа освен тази да ви слушам забележките!!!

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 20:13 от Снежна

# 235
  • Мнения: 1 900


Даваме вече и ябълково пюре-много го харесва.
Ти с какво пюре започна да захранваш?
Ади не можеш да заместиш хранене с плодово пюре само  PeaceЕ може но си трябва АМ!
Плодовото пюре като десер между храненията ли трябва да се дава?

# 236
  • София
  • Мнения: 5 743
Препоръчително е да! Peace
Аз го давам 2 пъти на ден по 80 гр. между храненията към 10,00 и след това към 16,00
Ние ядем пюре вече повече от месец! Педи ми каза,че може да смесвам пюре с Ам но не го правя давам си го така 2 пъти на ден ! Flutter
Като я попитах по колко да давам миналата седмица тя ми каза,че вече може по 80 гр 2 пъти на ден бил голям вече Rolling Eyes
Аз захраних с еднокомпонентно на Гербер- круша!

# 237
  • Мнения: 1 216
Спомняте ли си едновремешните бг пюрета "Бебе"? Бебе кайсия беше божествено ммммм, нямаше нишесте и гадости....  и в гимназията като бях си купувах от време на време и "изпивах" по едно буркаче  Mr. Green

# 238
  • Мнения: 1 900
Препоръчително е да! Peace
Аз го давам 2 пъти на ден по 80 гр. между храненията към 10,00 и след това към 16,00
Ние ядем пюре вече повече от месец! Педи ми каза,че може да смесвам пюре с Ам но не го правя давам си го така 2 пъти на ден ! Flutter
Като я попитах по колко да давам миналата седмица тя ми каза,че вече може по 80 гр 2 пъти на ден бил голям вече Rolling Eyes
Аз захраних с еднокомпонентно на Гербер- круша!
HugБлагодаря. И аз съм взела круша само че на Хип, мисля с нея да започна Peace

# 239
  • Мнения: 423
Kaк сте мами? Гледам тука пак се забавлявате Joy
Ади,ти плодовото като го даваше до колко грама стигна на ден? Може ли да заместиш цяло хранене с пюре? Аз сот три дни давам круша на Гербер и днеска му дадох  2 пъти по 20гр между храненията, само че дори и да стигна до по-голямо количество, той яде 5 пъти на ден и ако му дам пюре вместо мляко на едно от петте хранения..... newsm78Мале, съвсем се обърках. Май трябва да прочета малко за захранванията.
На всичкото отгоре, накрая от нерви, взе да ми намалява кърмата и сега изцеждам едва за две хранения по 150мл.

Общи условия

Активация на акаунт