Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Всяка седмица за слушане на тонове  Peace

# 16
  • някъде
  • Мнения: 4 955
ходех първо през две седмици после през една Rolling Eyes /доколкото си спомням нещо такова беше/

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Освен, че се разбрахме и за друга консултация през девети месец, ходех по два пъти седмично да слушат тоновете на беба.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз като другите ходих всяка седмица.
Но ако си по ЗК не се учудвай, че така се опитват да си измият ръцете.

Пожелавам ти безпроблемен девети месец, леко раждане и едно много хубаво и пухкаво бебе!  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 100
И мен не са ме викали. А да не говорим, че не са слушали тоновете на бебето хич! На последната консултация пък забрави да направи половината измервания (щеше да заминава извън страната за няколко дни и беше в голяма еуфория  Crossing Arms)...Забременея ли втори път, в никакъв случай пак при нея  Naughty
Дано девети месец ти мине безпроблемно и да се похвалиш с най-сладкото бебче  Hug

# 20
  • Мнения: 1 104
И аз ходих на консултации всяка седмица след като влязох в деветия месец.
И аз така.

# 21
  • Мнения: 1 440
С първата бременност ходих всяка седмица през 9-тия месец.С втората бях при друга АГ,та тя ги беше ограничила до 2 за целия период,докато родих.По принцип,мисля,че е редно всяка седмица да се ходи,но знае ли човек. Thinking

# 22
  • Мнения: 127
Доктора при който ходих през ЗК се отнесе по същия начин с мен, но той по принцип ми трябваше само за да ми дава болничните преди 45-то дни. А при другия лекар при който всъшност и раждах ходих всяка седмица  Peace

# 23
  • Мнения: 165


 Ходих всяка седмица на консултация след като влязах в 9 месец.
Peace

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
През 2-3 дена ходих. Обади се и го питай.
Леко раждане.

# 25
  • Мнения: 290
Би трябвало всяка седмица да ходиш на консултация и да мерят тоновете на бебето.Аз ходих всяка седмица.
Един съвет от мен търси си правата-това се полага на всяка бременна,дори и да си по ЗК.
Пожелавам ти безпроблемен девети месец и едно сладко бебче накрая!

# 26
  • Мнения: 431
Аз също съм в 9.месец и ме викат през седмица;по ЗК съм.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 603
Ходих всяка седмица на консултация след като влязах в 9 месец.

И аз така.

# 28
  • Мнения: 1 931
Всяка седмица ходих до термина в 9 месец( от ЗК) и вече след термина 7 дни всеки ден и като минаха тези 7 дни в болницата и от там след някой и друг ден излязох с бебе Йони.

# 29
  • Мнения: 6 274
Би трябвало всяка седмица да ходиш на консултация и да мерят тоновете на бебето.Аз ходих всяка седмица.
Един съвет от мен търси си правата-това се полага на всяка бременна,дори и да си по ЗК.
Пожелавам ти безпроблемен девети месец и едно сладко бебче накрая!
Да , миличка - права си , но ако имаш такъв пишман-доктор като моя... Какъв е смисъла да ходя : няма уред , с който да записва тоновете на бебчо ; няма най - обикновен кантар да ми измери кг . Е , айде ти ми кажи за какво да ходя ?! Да ми измери евентуално кръвното. Ама аз си имам апарат и вкъщи , така че ...

Общи условия

Активация на акаунт