Отговори
# 45
  • Мнения: X
През деветия месец се ходи всяка седмица на консултация,като мине термина-през ден или всеки ден....
И при двете ми бременности съм ходила на консултация всяка седмица през последния месец/май и по-начесто/..при докотра в ДКЦ-то,въпреки,че нямаше той да ме разражда/отделно от него съм ходила и там където ще раждам/
Обади се и попитай по телефона,може би просто е пропуснал..но няма право да ти откаже преглед и консултация/все пак си му пациентка докато родиш/

# 46
  • Мнения: 108
Благодаря за отговорите момичета. Току що се връщам от консултация. Казах му че съм решила да отида сама въпреки, че той не ми насрочи дата, а той каза - "О, не е възможно, ти нещо не си ме чула" Аз съм убедена, че съм права, ама карай, съгласих се с него  Simple Smile . Премери ми само кръвното, кг. и ме преслуша със слушалката, нито видеозон, нито тонове. Аз и не настоявах, като цяло се чувствам добре, като изключим болката на костите между краката /все едно съм правила шпагати и после боли по същият начин Laughing/

# 47
  • Мнения: 476


 Ходих всяка седмица на консултация след като влязах в 9 месец.

Мдааа!  Peace

# 48
  • Мнения: 463
Цитат
затова ми препопоръча да си избера лекар и той си ми продължи до раждането!
Ходи се всяка седмица, затова му се обади и поговори с него.

# 49
  • Мнения: 463
Цитат
Аз и не настоявах, като цяло се чувствам добре, като изключим болката на костите между краката /все едно съм правила шпагати и после боли по същият начин


 След като си в деветия месец и имаш подобна болка, той не ти ли провери разкритието, ако има такова и по- точно да не би да има?

# 50
  • Мнения: 108
Не, не ми прави преглед за разкритие. Казах му за болката, но той каза, че е нормално, бебчо е слязъл по ниско долу. А за следваща консултация  каза да отида на термина/03.01.2008/, ако не съм родила до тогава. А и за този термин не знам колко точно го определи, тук в нета съм си смятала на разни калкулатори и все излиза 31.12

# 51
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Rolling Eyes аз ходих два пъти в 9-я месец, но лекарката ми ме викаше всяка седмица, даде ми направление за раждане и списък за родилния дом, но пак ме викаше за проверки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт