Възмутена съм от "Ментов Носорог"

  • 11 669
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Децата ми бяха гости в Ментов носорог 3 пъти и са много доволни.
 Предполагам, че забавленията, които могат да организират там са подходящи за деца на повече от 2 години. А относно пушенето- не го одобрявам, но то е въпрос на лична отговорност. Ако е от страна на гостите, какво общо има собственика?

Aми след като няколко мами по-горе написаха, че пушенето е и от страна на персонала според мен това си е съвсем категорично отговорност на собственика. За мен е абсолютно недопустимо да се пуши в помещение с деца (даже с деца около 2 години, както е било с авторката на темата). Би трябвало да има закони за това, но явно те не важат в случая. Друг е въпроса, че за много родители -пушачи това изобщо не е проблем. За мен е и ако някога прибегна до услугите на детски парти център това ще бъде основното ми изискване. Жалко, че продължава да има хора, които изобщо не осъзнават какво би трябвало да предложат като собственици на конкретното помещение.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 708
А в кой ментов носорог, стария до Южния парк или новия в Борово. От стария и аз съм страшно недоволна, мръсно, счупено, миришещо на дим при децата и не само ..., но новия е друго нещо, 2 пъти сме били там и всичко беше много добре, не се пушеше и двата пъти, но и компанията родители беше от непушачи

# 17
  • Мнения: 3 092
Присъединявам се към клуба на недоволните !
Страшно опушено е , наистина .и аз веднъж ходих там ..виж за отношението не знам , защото така и не останахме с малката. Tired
А къде точно се намира другият в Борово   Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 069
Опаа..., аз имам впечатления от този на Бъкстон, не знаех, че има и до Южния парк!

# 19
  • Мнения: 3 271
Опаа..., аз имам впечатления от този на Бъкстон, не знаех, че има и до Южния парк!

Това явно прави разлика. Аз говоря за онзи до Южния парк.
Дано пък наистина в новия нещата да стоят различно.

# 20
  • София
  • Мнения: 384
До южният парк.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 062
Когато аз запазвах (съвсем скоро) там, ме питаха искам ли да се пуши, или не. Така че според мен хората, чиито дете е празнувало там, са поискали да се пуши. Което все пак е нещо - питат те и ако не желаеш, не се пуши там.
На мен лично не ми е направило впечатление какичките да блеят, напротив. На последния рожден ден на който бяхме там, ги забавляваха много добре.

# 22
  • Мнения: 296
Веднъж ходихме, не бих отишла самоинициативно там пак за нищо на света!
Нито детския кът е нещо което може да те очарова, нито момичетата които трябваше да забавляват децата. А за цигарите съм просто отвратена, то бива то може, ама там където се хранеха децата беше по опушено от средно статистическа кръчма...

# 23
  • Мнения: 22 978
Много занемариха Ментовия до Южния парк,вярно е.Не ходим вече там.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Отдавна не ходим в "Носорога" до Южния парк Naughty
Според мен той е един от първите детски клубове, отпреди4-5 год. поне и не му е правен ремонт, откакто е отворен преди толкова години Crossing Arms
Като отвориха втория клуб, на бул.Бъкстон, ходихме веднъж съвсем в началото и още бяха супер дезориентирани и не останах доволна от обслужването.А и там също се пуши в заведението за родители. Това е политика на собствениците.
При тази конкуренция м/у детсклите клубове се чудя как някой си организира празника на детето в такова заведение (визирам първия "Носорог") newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
който не знае. И ако няма подходящи свободни дати в други клубове, това е някакъв вариант.

# 26
  • Мнения: 22 978
Отдавна не ходим в "Носорога" до Южния парк Naughty
Според мен той е един от първите детски клубове, отпреди4-5 год. поне и не му е правен ремонт, откакто е отворен преди толкова години Crossing Arms
Като отвориха втория клуб, на бул.Бъкстон, ходихме веднъж съвсем в началото и още бяха супер дезориентирани и не останах доволна от обслужването.А и там също се пуши в заведението за родители. Това е политика на собствениците.
При тази конкуренция м/у детсклите клубове се чудя как някой си организира празника на детето в такова заведение (визирам първия "Носорог") newsm78
Първият ментов беше в Мотописта,в една къща с двор.Пак беше доста вехто и неподдържано.Това само като инфо.

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не съм празнувала там,само веднъж отидохме,но веднага се врътнахме и излязохме. Crossing Arms
 А относно забавленията,напоследък във всички клубове станаха тарикати.Ако искаш да забавляват децата плащаш допълнително,в противен случай просто ги оставят на самотек и само ги наблюдават да не се изтрепят.Единственото им задължение е да донесат тортата и да изпеят една песничка набързо. Confused

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 14:09 от Фантичка

# 28
  • Мнения: 3 271
Така че според мен хората, чиито дете е празнувало там, са поискали да се пуши.

Извинявай, ти прочете ли моя постинг примерно  Tired

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Супер тъпо е да се пуши в детски клуб. И аз съм пушач, но като преритам, излизам на вън. Вчера празнувахме в един клуб и точно така беше. Повечето родители са пушачи, но всеки  чинно си излизаше пред клуба за по фас, даже и масичка+пепелник имаше отпред.

Общи условия

Активация на акаунт